Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Wiedzieliście że w trójmieście działa jeszcze jedna grupa A4? Dziś przypadkowo trafiłem na to drugie forum A4, do którego linka nie da się tu wkleić bo ukazuje się coś takiego: www.wytarmoś-mi-suty.eu :polew: , nawet nie wiedziałem ze takie istnieje :shocked: A tak na marginesie to widzę tam parę znajomych nicków, więc podejrzewam że była jakaś wojna i część osób strzeliła focha i założyli własne forum?

i dlatego wolimy robic spoty osobno :wallbash: moze i jest nas malo, regularnie 3-4 autka ale za to nie robimy szopki z tego, ze wasze forum istnieje :kwasny: a z czasem napewno bedzie nas wiecej, u was zreszta na poczatku tak samo malo autek przyjezdzalo :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

Wiedzieliście że w trójmieście działa jeszcze jedna grupa A4? Dziś przypadkowo trafiłem na to drugie forum A4, do którego linka nie da się tu wkleić bo ukazuje się coś takiego: www.wytarmoś-mi-suty.eu :polew: , nawet nie wiedziałem ze takie istnieje :shocked: A tak na marginesie to widzę tam parę znajomych nicków, więc podejrzewam że była jakaś wojna i część osób strzeliła focha i założyli własne forum?

i dlatego wolimy robic spoty osobno :wallbash: moze i jest nas malo, regularnie 3-4 autka ale za to nie robimy szopki z tego, ze wasze forum istnieje :kwasny: a z czasem napewno bedzie nas wiecej, u was zreszta na poczatku tak samo malo autek przyjezdzalo :good:

:hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale za to nie robimy szopki z tego, ze wasze forum istnieje :kwasny

a my robimy :mysli:,chyba fakt,że przyjechaliśmy na waszego spota z odwiedzinami o czymś świadczy :cool1:

i dlatego wolimy robic spoty osobno :wallbash

straszne z was kołki,więc chyba wyjścia nie macie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzielnad - nie widzę, żebym w swoim poście robił jakąś szopkę z Waszego forum, poprostu zapytałem chłopaków czy wiedzą, że takie forum istnieje oraz o powody powstania tego forum... Gdzie tu szopka? Może chodzi Ci o to, że zaśmiałem się z sutów? No tak, bo mnie to rozbawiło :) A to, że to niezbyt fair zagrywka ze strony władz tego forum to już inna sprawa, chociaż na wielu największych polskich forach jest zakaz umieszczania linków do for konkurencji i nie ma w tym nic dziwnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem,że Kacza kupił paska,pełna seria... :decayed:

no jak to wyczytałeś,no na pewno też się nieźle bawiłeś :polew:

no pękło mi żebro od śmiechu :decayed:

szukam teraz busa 2.5 pierwsze co to będę robił program i nie zależy mi na KM tylko na niutonach bo ma on ciągnąć głównie przyczepę ok. 2,5tony, może pasek Kaczy ciągnął lawetę... :mysli: nie wiem :przebiegly:

a propo kartów, Szumiego nie ma w tej chwili na Kaszubach, ale on wróci i pokarze jak się jeździ :naughty:

2 lawety ciagnie ;] 7 dni w tygodniu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dlatego wolimy robic spoty osobno :wallbash

straszne z was kołki,więc chyba wyjścia nie macie :cool1:

i wlasnie o to mi chodzi :wallbash: kolek to mozesz byc ty :polew: nie znasz mnie wiec nie oceniaj, ja na ciebie nic zlego nie napisalem, wiec sie odpier*ol :yes2:

co do waszego przyjazdu to mam mieszane odczucia, bo pozniej u was na spotach pewnie bedziecie gadac rozne ciekawe rzeczy na nasz temat ale niewazne :wink4:

a to ze sa 2 fora Audi A4 to chyba nic zlego :mysli: a to ze ktos sie wylamal stad i otworzyl inne forum to juz nie moja sprawa, widocznie bylo cos nie tak, ze tak sie stalo, mi i innym z eu nic do tego :naughty:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co Wy się tak podniecacie???

Tzieland A co do podejścia to olaliście nas i od razu było można odczyć że jesteśmy nieproszonymi gośćmi. A szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mydlo nikogo nie olewalismy, przeciez z wami rowniez gadalismy :mysli: moze nie byla to jakas ambitna i zywa dyskusja ale sami mogliscie poruszyc jakis temat, zreszta przypomina mi sie sytuacja, jak mystory do was pojechal i sie nie odzywal to tez go olaliscie, tutaj bylo podobnie, wiec prosze nie zwalac winy na nas :wink4: mam nadzieje, ze bedzie mozliwosc zorganizowania kiedys jakis spotow laczonych i ze nikt nie bedzie sie na siebie krzywo patrzyl, ze ktos jest z eu a ktos z pl, bo dla mnie to czysty debilizm i jak gora sie nie lubi to niech to zalatwiaja miedzy soba :confused4:

mnie osobiscie milo bylo was poznac i uwazam, ze jestescie spoko, tylko nie czaje tych komentarzy, ze jestesmy kolkami itp :thumbdown: skoro ktos uwaza, ze jestesmy kolkami to dlaczego nie powiedzial nam tego wprost tylko na forum jest taki mocny :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Story był ??

szkoda, że mnie nie było - mam do niego pytanie: co go męczyło w tych spotach na Matarni hahaha (u was tak napisał)

a był raptem 1 raz :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

story byl :wink4:

jak masz do niego pytanie to zadaj je na forum eu, w koncu nie raz sie tam juz odzywales i podbno nas wpieniales :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadnijcie im nas wiecej tym lepiej.

A Tomeks ma kompleks na punkcie kolka :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam u was kilka wiadomości wyklepanych na wszych spotach

"wpieniałeś" - mówisz o tym jak śmiałem się, że kasiunia123 zalogowała się u was i zaraz zrobiła to też u nas??[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 12:17_________________________________________________Tzieland zerknąłem na Twoje wiadomości i tak się zastanawiam:

Twoje Newbie było: [sosnowiec] Witam

sprowadziłeś się do GD aby rozkręcić spoty eu czy ta zmyłka była celowa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antonio a co za roznica :cool1: skad jestem :mysli:

a co do twojego "wpieniania" nas chodzilo mi bardziej o to, czym sie sam szczyciles paredziesiat stron temu w tym temacie :cool1:

a co do naszych spotow to mam nadzieje, ze kiedys rownie dobrze sie rozkreca jak wasze :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do naszych spotow to mam nadzieje, ze kiedys rownie dobrze sie rozkreca jak wasze :good:

daj wam Boże, każdy ma jakieś swoje własne cele

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my nie mamy jakis wlasnych celow :mysli: tylko jestesmy innym forum i takze chcielibysmy miec wlasna grupe spotowiczow :wink4: i mam rowniez nadzieje, ze jak bedzie nas wiecej to bedziemy wpadac do was na pogaduchy i ze nie bedzie zadnych spiec spowodowanych przynaleznoscia do forum, w koncu to nie mecze pilkarskie tylko pasja do Audi nas lacza :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam rowniez nadzieje, ze jak bedzie nas wiecej to bedziemy wpadac do was na pogaduchy

Bieniek już teraz was zaprosił, nie musi być was więcej :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za zaprosiny ale tak jakos glupio wpadac do was w 3 Audi B5 jak u was same B6 i B7 i to jeszcze w takich ilosciach :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas też są B5[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 13:15_________________________________________________Tzieland a propos mojego konta u was to napiszę Ci tutaj bo u was mam wszystko już poblokowane - skasujcie moje konto, ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie dajcie juz spokój z tym tematem bo mi maile zapychają skrzynke :)

to wyłącz powiadamianie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...