Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie nie wiem ,bo w nim jest inna kiera jak w moim ale od tyłu poducha tak jakoś odstaje może tak ma być moze nie, nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

Moze byc tak jak u mnie...mala kosmetyka, nic sie w sumie nie stalo, a blotnik malowany i zderzak tez.No i jeszcze maska bo mnie odprysk od myjni wkurzal.Ciekawe, czy ktos uwierzy przy sprzedazy,ze tak faktycznie bylo :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już masz dzwona :polew:

W moim jest lekkie wgniecenie na błotniku nigdy w życiu nie będę tego malował :polew:[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 15:44_________________________________________________Tak na poważnie Bieniek u ciebie nic nie ma widać :good: ,a tam tylko spojrzałem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby nie widac,ale przy mierniku grubosci lakieru mimo braku szpachli wykaze troche wieksza wartosc co wzbudzi podejrzenie potencjalnego kupca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby nie widac,ale przy mierniku grubosci lakieru mimo braku szpachli wykaze troche wieksza wartosc co wzbudzi podejrzenie potencjalnego kupca.

ludzie są pojebani :wallbash:,wystarczy,że masz malowany błotnik,albo drzwi i zaraz masz auto klejone z dwóch :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kupilbym samochodu szpachlowanego.Jesli tylko cos ma pomalowane to jest luz.Wtedy albo odswierzany lakier,albo jakies delikatne przytarcie,ale to dla mnie nie odrzuca samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki jest sprawa, polećcie mi proszę dobrego lakiernika, bo moja mama po raz kolejny walnęła swoim xtrailem wyjeżdzając z miejsca parkingowego i tata stwierdził wreszcie, że chce teraz już wszystko zrobić, bo wstyd tym jeździć hehe, blacharka też będzie nieunikniona. Oprócz tego da się w ogóle zrobić zderzak, który jest plastikowy?? Bo kilka wgnieceń jest też.... masakra hehehe

Nie chcę żeby ojciec odstawiał samochód do jakiegoś byle jakiego warsztatu...

Ps. dobrze, że nie jaka matka taka córka :naughty:

Panowie ponawiam prośbę, niech się ktoś jeszcze wypowie. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ponawiam prośbę, niech się ktoś jeszcze wypowie. Dzięki

zależy od uszkodzeń,ale z plastikowym zderzakiem nie powinno by problemu,namiar na bardzo dobrego lakiernika ma jaca.13,zapytaj go na PW,bo raczej rzadko tu zaglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!! tomeks32 Ty nigdy nie udajesz, że jestem niewidzialna hehehe :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kocky przyznaj, że w środę po spocie w drodze do domu miałeś pedał chociaż do połowy wciśnięty. Dowartościujesz wtedy mojego 75 konnego rumaka :polew:

przyznaję, że nie jechałem na maxa za krótki odcinek, żeby cokolwiek na tym zyskać :naughty:

może coś ok 50% to było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do lakiernika to mogę się wypowiedziec dopiero po środzie, czwartku bo właśnie bracki oddał swoje Odi do lakiernika na wiczlinie, oczywiscie z polecenia i podobno koles nie bierze duzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bracki oddał swoje Odi do lakiernika na wiczlinie, oczywiscie z polecenia i podobno koles nie bierze duzo.

no to ja czekam na opinie, bym miał bardzo blisko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mydlo dzwon ?? Jak co to polecam salon Toyoty w Elblągu. Robiłem tam staruszka Mietka po dzwonie z psem. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mydlo[/color][/b] dzwon

Nie. Siostra troche ma podrapaną tą granatową B5 i na wiosne planuje ją pomalować gdzieniegdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz kolega z drugiej strony globu długo się nie odzywa :cool1: Może jest zajęty :mysli: a może z innego powodu :mysli:http://wiadomosci.wp.pl/gid,10829469,title,171-osob-zginelo-w-plomieniach-strazacy-walcza,galeria.html?ticaid=1779c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieniam temat :tongue4:

czy hamował tu ktoś tiptronica?? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy hamował tu ktoś tiptronica??

Ja byłem na hamowni ale nie celem pomiaru mocy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...