Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

A jakie koszta takiego kompletu webasto?

Koszt to około 1000zł - sterowanie tylko z samochodu(ustawiamy godz o której ma się włączyć)

Jeżeli chcesz mieć sterowanie na pilota to trzeba doliczyć jeszcze 500-600zł

Montaż można samemu ogarnąć mając kanał. Najwięcej problemu jest z przeciągnięciem wiązki elektrycznej

[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 17:58_________________________________________________

do tego tylko jakiś programator

W b6/b7 wystarczy oryginalny sterownik od webasta, i wszystkie info mamy na fisie. W większości przypadków sterownik jest już z piecem, mało handlarzy go odkręca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

A jakie koszta takiego kompletu webasto?

Koszt to około 1000zł - sterowanie tylko z samochodu(ustawiamy godz o której ma się włączyć)

Jeżeli chcesz mieć sterowanie na pilota to trzeba doliczyć jeszcze 500-600zł

Montaż można samemu ogarnąć mając kanał. Najwięcej problemu jest z przeciągnięciem wiązki elektrycznej

[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 17:58_________________________________________________

do tego tylko jakiś programator

W b6/b7 wystarczy oryginalny sterownik od webasta, i wszystkie info mamy na fisie. W większości przypadków sterownik jest już z piecem, mało handlarzy go odkręca

Dla mnie najgorsze było wpięcie się w wode i umiejscowienie tego, wiązka To nie takie straszne. Ale w sumie w b6 2.5TDI mało miejsca to dlatego był taki problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 2.5tdi trzeba dawać pionowe i chyba ściągać zderzak do montażu? W 1.9tdi jest dużo łatwiej, bo jest dobry dostęp od dołu i góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 2.5tdi trzeba dawać pionowe i chyba ściągać zderzak do montażu? W 1.9tdi jest dużo łatwiej, bo jest dobry dostęp od dołu i góry

No my akurat upchneliśmy z prawe strony na dole przy półosi i jest normalny piec poziomy :) kiedyś musze cyknąć fotke jak kolega wjedzie na podsnośnik :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie wiesz ile mu pali na godzinę? i jak znosi to akumulator np w zimę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie wiesz ile mu pali na godzinę? i jak znosi to akumulator np w zimę?

nie dygaj w ciężarówce pali 0,6 litra/godzina,a jest większe i ma więcej do ogrzania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie wiesz ile mu pali na godzinę? i jak znosi to akumulator np w zimę?

Nie wiem, nie mierzy tego. Ale mało napewno :tongue4: Jak masz dobry aku To nie ma co peniać, jemu daje rade bez problemu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak podłączyliście się do zbiornika paliwa? zmienialiście pompkę na taka z wyjściem na webasto czy wierciliście otwór?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano przy odpalaniu auta usłyszałem dziwny dźwięk spod maski, otworzyłem i zajrzałem a z alternatora (chyba dobrze myślę że to z niego) wydobywał się taki metaliczny odgłos. Po chwili jak auto pochodziło ustało ale później jak ostygł znowu to samo. Czy to szczotki albo łożysko? I tak sam tego nie zrobię i podjadę do elektryka ale chciałbym chociaż wiedzieć co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzegielko alternatora.

A jak cenowo wygląda to ustrojstwo :gwizdanie:

za sprzęgiełko firmy INA (idzie na pierwszy montaż) płaciłem 140zł. Koszt wymiany 50zł. (w tym profilaktyczna wymiana łożysk w alternatorze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wladi kieruj się na AZ i OLO Ci to ogarnie

Dzięki antonio ale właśnie narazie nie będę u Olka, a specjalnie nie będę jechał bo pewnie ma roboty pełno. Jak nie zrobię to najwyżej podjadę ale za dwa tyg bo wyjeżdżam w niedzielę na narty...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...