Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

caly czas mamy wspolne spoty z chlopakami z bdg i okolic i nie ma zadnego problemu:wink: moze innym razem uda mi sie trafic na jakiegos spota, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany będzie może ktoś śmigał w stronę Poznania w najbliższym czasie potrzebuję dostarczyć tam dokładkę:whistling:

tak,w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany będzie może ktoś śmigał w stronę Poznania w najbliższym czasie potrzebuję dostarczyć tam dokładkę:whistling:

tak,w poniedziałek.

Gili a gdzie musiałbym Ci go przywieść?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany będzie może ktoś śmigał w stronę Poznania w najbliższym czasie potrzebuję dostarczyć tam dokładkę:whistling:

tak,w poniedziałek.

Gili a gdzie musiałbym Ci go przywieść?

Gdybyś zadzwonił w piątek,to do Gdyni na chrzanowskiego,teraz,to nie wiem jak,bo ruszam z domu do Obornik,potem mam załadunek w poznańskich rejonach i dalej na Danię,ale zadzwoń w poniedziałek może, coś załatwimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałbym wiedzieć prędzej bo do pracy jadę może gdzieś do Olka albo w niedzielę bym podjechał gdzieś bliżej Ciebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu,dowiem się kto w tygodniu będzie jechał przez Poznań z Gdyni,tylko podjedziesz z tym na zerówkę lub chrzanowskiego. Najlepiej jednak w piątek,bo wtedy wielu się ładuje w 3M.

Mnie pasuje akurat teraz,bo przeważnie idę na Kołbaskowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu,dowiem się kto w tygodniu będzie jechał przez Poznań z Gdyni,tylko podjedziesz z tym na zerówkę lub chrzanowskiego. Najlepiej jednak w piątek,bo wtedy wielu się ładuje w 3M.

Mnie pasuje akurat teraz,bo przeważnie idę na Kołbaskowo.

No oki tylko że będę miał kase do odebrania za tą dokładkę:naughty: kolesiowi zwracam i ma oddać kaske więc żeby był jakiś koleś ogarnięty co będzie jechał:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyżej wtopisz parę złotych :decayed:

dokładnie,to idzie do samego Poznania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyżej wtopisz parę złotych :decayed:

dokładnie,to idzie do samego Poznania?

No do Poznania na Międzychodzką i tam muszę zadzwonić do kolesia i się ugadać żeby podjechał może np. po tą dokładkę tak żeby od Was kto będzie jechał nie musiał wjeżdżać do samego Poznania...

---------- Post dopisany at 17:36 ---------- Poprzedni post napisany at 14:39 ----------

Ktoś jutro biegnie w Gdyni???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waldi jakby nie wyszło z gilim to ja będę leciał w tamte rejony w pierwszy weekend grudnia no chyba ze mi w aso skrzynie zje.ią :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waldi jakby nie wyszło z gilim to ja będę leciał w tamte rejony w pierwszy weekend grudnia no chyba ze mi w aso skrzynie zje.ią :whistling:
Oki dzięki dziadek coś pomyślimy:naughty:

---------- Post dopisany 14-11-2012 at 15:22 ---------- Poprzedni post napisany 10-11-2012 at 20:24 ----------

Ktoś dzisiaj będzie czy ogarniacie meczyk?

---------- Post dopisany at 15:41 ---------- Poprzedni post napisany at 15:22 ----------

A ma ktoś bilety załatwić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jest może ktoś kto Bywa w Krakowie troche większym autem?

zakupiłem sufit do mojej Panny ale boje wysyłać go Kurierem... na dzień dzisiejszy sufit lezy u znajomego więc nie musi to być ani dziś ani jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie, mam pytanie i zarazem goraca prosbe.

Zna moze ktos ta eSke

Oferta - Audi S4 - Mam na sprzedaz Audi S4 b5, wersja po lifcie. Auto w bdb stanie, kompletne (zaslepka spryskiwacza juz jest na miejscu). Samochod zareje

Badz mogl by podjechac z vagiem zrobic pelne logi tego auta. Postaram sie jakos odwdzieczyc jakas flaszeczka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.8 Big Turbo Gruz wystrojony,

na chwilę obecną 312KM i 380Nm, a i tak trzeba było koksu zabrać bo sprzęgło jęczało :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...