Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Szara myszka powoli rezana - RNS-E, RS6, 1BA -> 1BE, ambiente a'la a6 c6, bix B8, pakiet s4


kaman

Rekomendowane odpowiedzi

ryjek piękny :thumbup1: ,ale coś tak czuje ze u mnie prędzej S-line zawita :kwasny:

Bardziej podchodzi Ci s-line niż s4? Bo jak dla mnie przód s-line wygląda lepiej, szczególnie z dokładką od cupry. Ale ciężko jest znaleźć s-line w czujnikami i spryskiwaczami. A że udało mi się znaleźć zderzak z s4 to nawet się nie zastanawiałem ;) Na żywo wygląda świetnie, zdjęcia tego nie odzwierciedlają. Szczególnie z daleka dolny grill bardzo rzuca się w oczy :kox:

A tymczasem wpadł kolorowy FIS (jedno zdjęcie zrobione na szybko kalkulatorem) :kox: :kox: :kox:

DSC_9192.jpg

Edytowane przez kaman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeden i drugi mi się podoba ale kupiłem juz dokładke z cupry która w moim mniemaniu lepiej się prezencie z s-linem niż s4

Na cały zderzak ze spryskami nawet nie licze także plan jest na rezanie dokładki do zwykłego !

Poza tym mój obecny jest tak pocięty od środka ze pewnie za czopke sliwek bym go nie sprzedał ,możesz sobie luknac u mnie ; )

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez rrrudy25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli trzeba myśleć o modach na wiosnę :kox:

Wczoraj wpadł podświetlany kubek i przyciski w chromie oraz nowa awaryjka - dzięki Karol :hi:

IMG_3268.jpg

Także powoli biorę się za kompletowanie części do podłączenia przednich czujników parkowania :naughty:

Na montaż czekają również blendy z ledami z A6 C6 :kox: Ale tym zajmę się gdy zrobi się już cieplej na dworze.

IMG_3153.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odwiedziłem garaż niezastąpionego Domina :kox: Po kilkugodzinnej zabawie w detektywa okazało się, że błąd samopoziomowania jest spowodowany źle zrobioną wiązki, a konkretnie przez kilka pomylonych pinów przy module :doh: Na szczęście udało się wszystko naprostować dzięki czemu czujniki hulają aż miło :hi:Przy okazji wpadły blendy lusterek z A6 :naughty: Zasada jest następująca: blendy zapalają się podczas otwarcia samochodu przy użyciu pilota oraz podczas otwarcia którychkolwiek drzwi. Gasną podczas zamykania drzwi pilotem bądź podczas uruchomienia silnika, czyli wszystko na zasadzie lampki z podsufitki, z tą różnicą, że blendy nie są zależne od ustawienia przełącznika w lampce podsufitki :kox: Co ciekawe, według tematu na forum plus powinienem wpiąć pod pin 17. w pomarańczowej kostce znajdującej się przy podstopnicy. W moim przypadku musiałem wpiąć się w tą samą kostkę, jednak w pin 13. oraz 15. Po tym modzie banan nie schodzi mi z twarzy :kox: :banan:

DSC_0908.jpg

 

DSC_0911.jpg 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mi sie ciagle morda cieszy z tego moda :decayed: to czyli inaczej sie wpinales niz pisalem ? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod pinem 15. miałem kabel czerwono-żółty czyli plus tak jak mówiłeś :hi: Z pinu 13. pociągnąłem masę i wszystko działa jak należy. Radość z otwierania drzwi - bezcenna :kox: :decayed:

Teraz myślę jakie kolejne rzeczy wpadną - narzeczona mnie zabije :grin: Na pewno chce podłączyć przednie czujniki parkowania i sprawdzić co się dzieje z tylnym (czasami jeden z prawej strony wariuje przez co cały układ nie działa :doh:) i może uda mi się przyciemnić szyby (tył tak na 70%, przód delikatnie żeby niebiescy się nie czepiali :P). W między czasie pranie wnętrza i wosk na karoserię. 

Walczę też z lewą lampą - bix mi zaczął parować, mimo wymiany uszczelki w mechanizmie regulacji i uszczelnienia mechanizmu dookoła. No i mam zagwozdkę z BT. Strasznie cicho słyszę podczas rozmowy. Wiązka sprawdzona dwa razy, drugi bluetooth też podłączałem i jest to samo :facepalm:  W adaptacjach pogłośnienie nic nie daje, ciągle cicho słychać i słabo słyszalny jest dźwięk łączenia. Muszę jeszcze sprawdzić na drugim telefonie jak będzie - kombinowałem już z zapomnieniem BT w telefonie i ustawieniem odpowiedniej głośności przed sparowaniem i ciągle to samo. Jak dorwę drugi RNS-E to sprawdzę na nim czy jest tak samo.

Edytowane przez kaman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, byłem wtedy na lotnisku [emoji6] Było trzeba podbić, do godziny 14 się tam kręciłem [emoji6]

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzięki uprzejmości użytkownika @P-a-w-c-i-o miałem możliwość sprawdzenia samochodu na przenośnej hamowni. Jak na serię trzyma chyba całkiem dobrze :kox: Trzeba powoli myśleć nad jakimś delikatnym programem :decayed:

18056222_743701942469751_847382887151315

 

A po weekendzie wpadnie ori lotka w kolorze nadwodzia :kox: Muszę tylko poczytać na co najlepiej ją przykleić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała rzecz, a cieszy :decayed:

19179376_1543399289063555_92834875_o.jpg

Klapa podnośni się bez problemów, nie szarpie tylko powoli leci ku górze. Według mnie rzecz która bardzo umila życie osobom które często otwierają bagażnik :decayed: Dla zainteresowanych mogę nagrać filmik :hi:

Kolejne rzeczy które czekają już na montaż to delikatne przyciemnienie tylnych świateł (całych :kox:) oraz lotka s-line. Ponadto muszę dokładnie umyć samochód, położyć wosk i wyciągnąć fotele żeby dobrze wyprać podłogę. Pracowicie się zapowiada, ale nie wiem czy uda mi się to przed sierpniem ogarnąć bo złamałem V kość śródręcza prawej ręki :facepalm:  Na początku lipca mają zdjąć mi gips, wyciągnąć druty i zaszyć ponownie rękę, natomiast od 2 sierpnia zaczynam rehabilitacje :doh: Mam jednak cichą nadzieję, że po zdjęciu gipsu i wyciągnięciu drutów będę mógł zająć się lampami i lotką. Może nawet uda mi się w końcu umyć samochód bo jak na razie to w grę wchodzi tylko bezdotykowa myjka :facepalm: 

Edytowane przez kaman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny mod, u mnie już mie działa. Ja kupiłem rok temu teleskopy + sprężyny komplet, w tym roku kupiłem nowe sprężyny niebieskie, bo klapa nie chciała się sama podnieść Po wymianie na niebieskie sprężyny dalej się sama nie podnosi sama. Także mod działał jeden sezon. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie pozbyłem się gipsu i drutów z ręki także mogłem zabrać się za montaż ori lotki :kox: Przyklejona została na taśmę piankową dwustronną + klej do szyb - trzyma na tyle dobrze, że nie ma szans jej zgubić :decayed:
DSC_2996.jpg

DSC_2997.jpg

Przy okazji wpadły ledy od Tomnika - nareszcie nastała we wnętrzu jasność bo wcześniejsze ledy z Allegro zaczęły się przepalać i nie zawsze się zapalały, szczególnie w bagażniku :doh: 
DSC_3003.jpg

I kilka zdjęć ogólnych jak aktualnie wygląda Audi po myciu i woskowaniu :kox:
DSC_2992.jpg

DSC_3001.jpg

DSC_2999.jpg

DSC_3000.jpg

DSC_3002.jpg

Najbliższe plany? Przyciemnić lampy tylne oraz kierunki żeby bardziej współgrały z karoserią i być może przyciemnienie szyb :hi: 

Edytowane przez kaman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszcze Ci tego zdesia z przodu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna sztuka,widze ze nie tylko ja mam problemy zdrowotne[emoji6]

Powodzenia w dalszy rezaniu

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, KoJ@K napisał:

Zazdroszcze Ci tego zdesia z przodu :kox:

Zderzak z s4 robi robotę :kox: Ale według mnie kratki od halogenów w s-line lepiej się prezentują ;)  Tak zastanawiam jeszcze nad dokładką do zderzaka :decayed:

4 godziny temu, rrrudy25 napisał:

Ładna sztuka,widze ze nie tylko ja mam problemy zdrowotneemoji6.png

Powodzenia w dalszy rezaniu

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Dzięki :hi: Jeszcze tylko 2 tygodniowa rehabilitacja i koniec problemów zdrowotnych - oby ;) Zdrówka i Tobie życzę :hi: 

 

Panowie jest jeszcze taka sytucja z bixami... Mam samopoziomowanie, światła ustawione na stacji diagnostycznej, mimo to niektórzy mi mrugają na trasie. Też tak macie czy tylko moje światła są na tyle magiczne, że podczas jazdy jakimś cudem zaczynają świecić wyżej? :doh: 

Edytowane przez kaman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo :facepalm: U mnie bix jest jeszcze skrętny co tylko potęguje efekt oślepiania ale byłem z tym na stacji diagnostycznej i wszystko jest idealnie ustawione. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby ustawić prawidłowo xenon'y trzeba aktywować w sterowniku tryb regulacji,który "zeruje" czujniki regulacji zasięgu (po latach poziom  który widzi sterownik nie zawsze jest poziomem).   Nie pamiętam już który to kanał, na forum można znaleźć info. 

Możliwe, że na polskich gładkich drogach czujniki poziomowania wychodzą wam poza zakres i stąd mruganie.

Mi jeszcze się nie zdarzyło żeby ktoś mrugał. 

Edytowane przez staniek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo... to ciekawe. Trzeba będzie się tym zainteresować bo nie lubię gdy ktoś mnie oślepia i wolałbym tego nie robić innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...