Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Punkty karne - ile macie ?


menthol

Rekomendowane odpowiedzi

Żadnych jaj se nie robie a z ortografią to zawsze miałem cienko byłem dyślektykiem

.. dysleksja ..dysleksją ..ale jak nie wiesz jak coś sie pisze to przynajmniej sprawdzaj w Google..

:szukaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba wszystko dla wzbudzenia zainteresowania, może chce być sławny Koleś na forum i powoli udaje mu się to....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ty psusz jedynej co ja teraz chce to samochód i nic innego :> :a4fan::quattro:

naprawdę nie da sie Ciebie czytać :sick3::thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe co będzie ze mną jak se fure kupie to bedzie jazda bo jak narazie jerzdze nie swoimi to gaz do dechy zawsze i ile fabryka dała, a to są słabe bo takie do 100 koni a ja chce 180 kuct to bedzie jazda. :a4fan:

dobrego lekarza bym Ci proponował a nie auto.

rośnie kolejny mistrz prostej...

właśnie w wiadomościach mówili trzech młodych jechało beemką, kierowca 19lat stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo, on na miejscu, pasażer też na miejscu tylko jeden w bardzo ciężkim stanie w szpitalu walczy o życie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buta z podłogi nie wyjmuje? To ja bym radził nie 2.8 193 KM, tylko AFF 75KM, może trochę pożyjesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

koleś może pójdz na gokarty. Ostatnio byłem w poznańskim kinepolis - świetna zabawa z tylno-napędówką :kox:

po za tym jak chcesz szaleć to ile Ty masz km w nogach? ja po mimo wieku mam juz ponad 60000km i nie raz sie naciołem- ale to chyba każdy musi przerzyć... jak sie nie wywrócisz to sie nie nauczysz jak to mówią :evil:

żeby nie było dzwona żadnego nie miałem, ale sytuacje podbramkową tak :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez przesady bedzie sie szaleć ale w miare możliwości wiadomo że to tylko Polska i dziur dużo podbije cie i po autku a ja tam fan tuningu to o furke będe dbał. A z policją jeszcze nie miałem do czynienia a często jerzdzę bez dokómentów czy bez prawka jak na pruby sie wyjerzdza.(a teraz wychaczyłem furke a4 b5 avant 193koniki ale najpierw trzeba ją obejrzeć przed zakupem)pozdro :decayed:

Ortografia !!!

PS.1. Mam nadzieje, ze nie jest to agrotuning, bo do OOOO on zupelnie nie pasuje;

PS.2. Jak przejedziesz dlugosc rownika to dopiero zaczniesz zastanawiac sie na czym wlasciwie polega kierowanie pojazdami;

PS.3. Nie sugeruj sie jakoscia drog w Polsce, a swoimi umiejetnosciami, doswiadczeniem i mozliwosciami skutecznego prowadzenia pojazdow;

PS.4. Na poczatek raczej kup auto do 60KM :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dajcie chłopakowi spokój. Pewnie chłopak jeździ autami w Need For Speed i tak się podjarał rolą kierowcy a my myślimy, że w rzeczywistości tak jeździ :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat widze że skupił się na jednym kolesiu ....szkoda gadać ....chwalic się mandatami tez szkoda ale jak i co można pisać....tak jak pisałem wcześniej różnie bywa....!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 0 punktow cale szczesnie, ale ostatnie mialem sytuacje podbramkowa... jechalem lasem bylo juz ciemno i przedemna golf 5 jechal 50/h patrze i zeby go wyprzedzac i widze ze cos nadjezdza ale mowie sobie jakies skuter jedno swiatlo i w dodatku daleko... biore sie za wyprzedzanie jestem w polowie golfa a tutaj dostrzegam oprocz jednego swiatla caly przod auta i po hamulcach... cale szczesnie nic sie nei stalo... ale tak to bywa.... a wczoraj 3km ode mnie rozwalila sie kobieta mloda na zakrecie... nowa droga ale jest tak zle wywazona.......... szkoda gadac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6p i wszytskie od j h ze strazy :kwasny::wallbash: Punktow gnojom zabrakl ozeby sie do policji dostac i graja cfaniaczkow wypisujac mandaty za zle zaparkowany samochod jaranie szlogow i puszczanie psow bez kagancow :polew: :polew: :polew: Co za żal :polew::sick3: h w nich wbijam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no nie ma co dyskutować z kolesiem bo widać że jeszcze nikt mu nosa nie utarł!

ja osobiście mam ZERO punkcików :tongue4: fakt, były czasy że miałem 19 pkt ale kasa do zapłaty robi swoje, wiec panuje nad sobą :naughty:

zdarza się sporadycznie pocisnąć, ale mam obawy że kiedyś rozpadnie mi się autko :polew: heheh

no i wkońcu kupiłem sobie CB :> najlepszy wynalazek na tym świecie :naughty::polew:

ps. kolego koleś, gwarantuję Że z czasem się nauczysz i zmądrzejesz jak nie będziesz miał nawet na paliwko żeby przycisnąć jak to mówisz! ! !

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...