Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 Lift 3.0 TDI QUATTRO S-Tronic by Patrox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to wyślij go do chłopaków ze Sportmile i ponownie się poganiajcie...

Opublikowano

Jest piękna. Muszę zawitać do was na Groble w końcu zrobić softa i obadać na żywo czerwonego szatana. :decayed:

Opublikowano

Powiedz mi tylko jaki sens ma posiadanie samochodu za pareset tysięcy w którym musisz czyścić dolot co 20K ?

Opublikowano

Bede przelotem za jakieś 2 tygodnie we Wrocku to chyba z ciekawości zajade oblookać bestie :)
Śliczna furka !

Opublikowano

Kupując Audi trzeba się liczyć z tym ze jego serwis jest ponadprzeciętnie drogi:/ W moim odczuciu różnica pomiędzy RS4/5, a moja zwykłą jest kolosalna. Ja jeździłem wprawdzie tylko po autostradzie, nie po krętych drogach. Było by to dla mnie za niebezpieczne. Poza tym odczucia (np.dźwięk) odgrywa tutaj także istotna role. Nawet najlepszy dolot nie zastąpi bulgotu V8.



Opublikowano

Kupując Audi trzeba się liczyć z tym ze jego serwis jest ponadprzeciętnie drogi:/ W moim odczuciu różnica pomiędzy RS4/5, a moja zwykłą jest kolosalna. Ja jeździłem wprawdzie tylko po autostradzie, nie po krętych drogach. Było by to dla mnie za niebezpieczne. Poza tym odczucia (np.dźwięk) odgrywa tutaj także istotna role. Nawet najlepszy dolot nie zastąpi bulgotu V8.

Ja uważam dokładnie odwrotne to taka sama wtopa audi jak 2.0 tdi w b7 do której też się nie chcą przyznać. Mialem okazję się przejechać na ice driving experience i powiem tylko tyle ze zwykle S4 masakruje trn samochód z dołu. Tak nie powinno się dziać w modelach RS.

Opublikowano

Felunek taki jak u Hammera :slina:

Edytowane przez griga-st

Opublikowano

piękna sesja

Opublikowano

Wygląda rewelacyjnie, przód samochodu powala na kolana ! :)

Opublikowano

Ten gril tak idealnie z czerwienia się łączy że nie można przestać patrzeć :D

Opublikowano

piekna :good:

Opublikowano

Auto mega fajne :):):)

P.S. Patrox znasz może Grzesia Ch. z Wrocka, handluje m.in. jakimiś robotami AGD za grube tys ?:)

Studiowałem z nim we Wro. Świetny koleś :)

Opublikowano
  • Autor

Auto mega fajne :):) :)

P.S. Patrox znasz może Grzesia Ch. z Wrocka, handluje m.in. jakimiś robotami AGD za grube tys ? :)

Studiowałem z nim we Wro. Świetny koleś :)

Tak to mój przyjaciel

Opublikowano

Auto mega fajne :):) :)

P.S. Patrox znasz może Grzesia Ch. z Wrocka, handluje m.in. jakimiś robotami AGD za grube tys ? :)

Studiowałem z nim we Wro. Świetny koleś :)

Tak to mój przyjaciel

Sprzedał Okulara ?? Pozdrów go od Michała :):)

Może kiedyś się zgłoszę do Ecu na jakiś mały Tuning :)

Opublikowano

Furka dziś oblukana na spokojnie na żywo

Wygląda prześlicznie a kółeczka to wisieńka na torcie

Opublikowano

Felunek taki jak u Hammera :slina:

Czyli nie byle jaki :decayed: na czerwonym też ciekawie wygląda :wink:

Zresztą Patrox po BT wiedział co kupić :grin:

Opublikowano

Fajna sesja, jaki masz aparat i obiektyw jesli mozesz zdradzic ?

Opublikowano

Przepiękna sztuka, cichociemną trudno ją nazwać :decayed:

Turdzi jestem tego samego zdania.

S4 to ideał ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.