Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

Mysle, ze najlepszym wyjsciem bedzie jak kazdy wezmie sobie to na co ma ochote i tyle. Unikniemy tym sposobem problemow i nieporozumien. Wiec proponuje brac procenty, kielbache/steki/hamburgery i w samochody. Prosze jedynie o potwierdzenie....czy jest grill...a jezeli tak to kto przytarga...i wyskakiwac z nr telefonow! :)

A i dajcie mi www do tego hotelu...

Huan (Marcin) - 07599298403

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do jedzenia i picia to faktycznie, niech kazdy wezmie cos dla siebie. mi jest obojetne na ktora bedzie spotkanie (byleby mozna bylo jeszcze rozpalic grilla :), sobote mam wolna.

moj nr. 077 845 71 885 (Lukasz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i racja jak dla mnie możemy zacząć o 10 rano :) kto nie bedIe mógł szybko dotoczyc sięto przecież może spokojnie dojechać sobie a ci co mogą wcześniej ogarneliby już grilla, ogrzali miejsce, hmm? Ja zostaje na noc więc dla mnie moż się to pozno zakończyć a może glosowanko na która? 15, 16?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję ze w hotelu może być ciekawa kontynuacja "czelendzu" jak nas tylu tam zostanie:) sorki-zapomniałem o tel -> 07931704643 (K@m!L) ja mam w sumie też grila, może nie za wielki ale jakaś kubache zesmoli bezproblemowo a więc też zabiorę na wszelki wypadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na kopra...ja zalatwi wolne to wyjedziemy z ranca tak zeby byc tam na 16 :) Co myslicie?

Propozycja na miejsce spotkania dla ludu z Londka i okolic:

Mozemy wszyscy zjechac na "service" i poczekac wspolnie na siebie....

Dokladniejsze Info - http://www.motorwayservices.info/area.php?area=10

Mapa - http://maps.google.pl/maps?f=q&source=s_q&hl=pl&geocode=&q=LU5+6HR&sll=51.944,-0.49078&sspn=0.03984,0.076904&gl=pl&doflg=ptk&ie=UTF8&t=h&z=16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mamy robić grilla to faktycznie byłoby lepiej zacząć wcześniej,zwłaszcza że spotkanie ma odbyć się w Leeds a na grilla jedziemy do Bradford .Ponadto hotel też jest w Bradford.Musimy to ustalić.A może wogóle przenieść to od razu do Bradford? nie ja tu decyduje co ty na to Domienick :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tez nie do konca rozumiem po co jdziemy do tego polskiego "centrum nauk scislych" :) Jak mamy za chwile jechac dalej...to lepiej odrazu spotkac sie na miejscu...chyba, ze chce sie wszystkim czekac az bedziemy mieli pewnosc ze juz nikt nie przyjedzie?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie tez racja-moznaby sie spotkac w Bradford i po kLopocie-no to teraz tak Albinek podajcie dokladny adres tego parkingu-gdzie mamy sie spotkac,pokazac fury,pogadac o nich,etc w sumie tez po to sie spotykamy,zeby zobaczyc czyjes furki,zvagowac,sfilmowac,porobic zdjecia dla potomnych...potem mozna zajechac na miejsce gdzie bedzie grill,tam posiedzimy i zesmolimy kielbske i co tam kazdy bedzie mial,dalej bedziemy gadac o furach,modyfikacjach itp

wszystkie informace na temat Hotelu sa na gorze watka,jest podwieszony i pierwszy watek bedzie sie wyswietlal zawsze ,jako pierwszy od gory... :wink4:

KRYSTIAN-to nie tak,zedecyzja nie nalezy tylko do Ciebie-Ty z Albinkiem zalatwcie miejsce i podajcie konkretny adres miejsca-ja zajme sie naniesieniem zmian i dalszym rozpowszechnieniem info o spocie -wyslalem okolo 100 wizytowek z info o spocie-efektem jest to,co mamy i cieszmy sie z tego,bedzie lepiej,bo i tak jest nas wiecj,niz poprzednio,-

i prosba do Wszystkich,po zmianach-trzymajmy sie planu

-mysle,ze spotkac sie mozna o godzinie pomiedzy 16 a 18-jednym bedzie pasowac ta godzina-innym troszke pozniejsza,bo nie wiadomo,jakie warunki na drodze beda,ja tez bede uzalezniony od tego,o ktorej wroci zona z pracy,zanim sie zbiore z Nikusiem,to tez pewnie zajedziemy na 16,albo pozniej,a jak da rade,to bedziemy wczesniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huan do Ciebie mam prosbe-mozesz podac mi adres stronki,na ktorej zrobiles wizytowke,ktora masz w podpisie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja i Lysaglaca propozycja jest taka żeby spotkać się na parkingu TESCO,jest tam dużo miejsca.Na końcu parkingu jest zawsze pusto i tam będzie ok.Jest to niedaleko od zjazdu z autostrady 606, tak więc powinno wszystkim pasować.Z tego miejsca ruszymy do hotelu dla tych co zostają na noc,i dalej do mnie .Podaje adres TESCO

GREAT HORTON ROAD

BRADFORD

WEST YORKSHIRE

BD7 4EY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc Polski Osrodek Uzależnień odrzucamy?? no to gitarka, Grill-omania - Szamanie gadanie i popijanie z przepalaniem - to jest to :)

Myslicie że władze TESCO nas nie wyrzuca za przesiadywanie na parkingu?? chyba ze dla sciemy kogos na zakupy wyslemy :) hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...