Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kup jedno extra dla mnie :) no to jak ty to ja tez sie postaram wczesniej ... z tym ze naprawde musze te szroty odwiedzic, a ze za wiele nie znam to szybko powinno mi pujsc ... pozdro ... spadam do wyra powygniatac poduche troche ... Strzała Wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie sprawdzałem właśnie pogodę i hmmmmm musimy wytańczyć tanie słońca i będzie gitara bo zapowiadają w godzinach 18-21 deszcz przelotny wiec musimy sie sprężyc wszyscy razem i pogonic te chmury ale damy rade nawet jak będzie padać :wink4: namioty będą grille tez no i prąd juz tez jest załatwiony wraz z halogenem jeśli by ktoś jeszcze miał jakieś światło na 240 Volt to bierzcie jest gdzie podpiąć. A wiec do zobaczyska około 16 na parkingu tesco :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze pare detali doczyszcze, szybkie zakupy i w droge :)

do zobaczenia

halogen na 240V juz spakowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry, ja tez juz na nogach, morda ogolona, trza jechac zatankowac i pokupowac wszystko...

ja juz zatankowalem wczoraj-myjnia,tez wczoraj-jeszcze tylko morde ogole,co by do zdjec i filmow wygladac normalnie,a nie jak zwierzak jakis (bez urazy zwierzakfm :wink4:) kuzwa-u mnie chmury... :confused4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja rowniez gotowy do drogi teraz tylko czekam na telefony od reszty ekipy czy jedzie i mozna wyruszyc.

Ach zapomnialbym fryzjera musze zaliczyc bo glupio tak zaroslem, :decayed: :decayed:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...