Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

Paweł-masz racje...chyba zbyt emocjonalnie czasem człowiek podchodzi do niektórych spraw...nic na siłe-pogadać zawsze można :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jest ktos z was zainteresowany naklejkami klubowymi VIII tury ? w kwietniu lece do PL i bede zamawial sobie moze ktos tez bedzie chetny no chyba ze ktos bedzie predzej i by nam przwiózł:)

wracajac do tematu ja jestem tez tym zainteresowany, pisalem ostatio z ludzmi odpowiedzialnymi za naklejki i ramki pod rejstracje i mozna zrobic jedna paczke i wyslac albo wlasnie dac komus jak kaliszak wiec jestem kolejnym chetnym do gadgetow klubowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem o breloczkach.Logo i nick to jest super ja bym się pisał.Chciałbym też smycz i koszulkę.[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 14:13_________________________________________________Cześć wszystkim ! co się dzieje że tu taka cisza :shocked: odzywać się proszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedzą na Audimaniacs-tutaj ostatnio nikt juz nie zagląda... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaglądam :> po marcowym zlocie audi-maniacs trzeba pomyśleć o letnim zlocie A4 w środkowej części UK :mysli: żeby trdycji stało się zadość :notworthy: znowu wszyscy się spotkamy nie patrząc jakie mamy barwy,będzie dobra zabawa i miłe wspomnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tu zaglądam :) Jak będziecie organizować Wasz :tongue4: Zlot to czy możecie mnie na niego tez zaprosić ? Chętnie przyjadę choć będę w barwach Audi Klub Polska no i w trochę większym Audi :)

pozdr.

nic sie nie zmieniło pod tym względem,pierwszy zlot był pod 4 banderami-połączony,czemu następnym razem miałoby być inaczej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie :> nie ważne barwy ważne uczucia :tongue4:.Ważne żebyśmy się spotykali i dobrze bawili.Wszyscy mile widziani :notworthy:

Dominik czy są już jakieś plany na letni zlot ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zagranicznych :)

mam pytanie..czy nie wybiera się ktoś z Was w najbliższym czasie do Polski ?

potrzebuje coś przywieźć z UK - coś małego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zagranicznych :)

mam pytanie..czy nie wybiera się ktoś z Was w najbliższym czasie do Polski ?

potrzebuje coś przywieźć z UK - coś małego :)

a co to ma być-może da rady paczką wysłać :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zagranicznych :)

mam pytanie..czy nie wybiera się ktoś z Was w najbliższym czasie do Polski ?

potrzebuje coś przywieźć z UK - coś małego :)

a co to ma być-może da rady paczką wysłać :wink4:

no ja kupię sprzęcik i ktoś musiałby to wysłać do Polanda..ile może kosztować paczka mniej więcej wielkości 30x30x10 cm :)

i musi być ubezpieczona bo drogi sprzęt ok 2tysi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sg.royalmail.com/portal/rm/PriceFinder?catId=23500532&gear=pricingcalc

tu masz przelicznik,bo to od wagi zalezy-wiem,ze do 40 funtów po UK,jest za darmo(oprucz oplaty pocztowej)-potem juz jakis procent od wartości-jak bardzo Ci na tym zalezy-napisz mi PW,co to ma być konkretnie,a jutro podejde na Pocztę i sie zapytam :wink4:[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 21:25_________________________________________________Adam,ale tam piszą,że wysyłają wszędzie na świat-więc na pewno nie będzie taniej przesyłka,a i ubezpieczenie "oni" pokrywają,jedynie opcja przewozu byłaby tańsza-jak chcesz-poczekaj,może ktoś sie wybiera do Pl-to sie odezwie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działają tu też polskie firmy kurierskie.Można też wybrać taka opcje.Kumpel będzie zjeżdżał do Polski końcem marca.Ręczę za niego.Jak coś to daj znać.Żeby się zabrać kupił VW LT więc paczka na pewno się zmieści :> .Jak go poproszę o przysługe na pewno mi nie odmówi zwłaszcza że u mnie zostawia kolejne auto.Będzie jechał w okolice Warszawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktos z was zainteresowany naklejkami klubowymi VIII tury ? w kwietniu lece do PL i bede zamawial sobie moze ktos tez bedzie chetny no chyba ze ktos bedzie predzej i by nam przwiózł:)

wracajac do tematu ja jestem tez tym zainteresowany, pisalem ostatio z ludzmi odpowiedzialnymi za naklejki i ramki pod rejstracje i mozna zrobic jedna paczke i wyslac albo wlasnie dac komus jak kaliszak wiec jestem kolejnym chetnym do gadgetow klubowych.

ja czekam na paczke z kalendarzem od jarko, jesli cos od niego by ktos zamawial to mozna dac znac moze wyslal by razem :mysli: koszt wysylki tego kalendarza wyszedl mnie 19zl do uk, a i na marginesie jeszcze nie wyslal bo sa jakies problemy z drukiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowana lista chetnych na zlot (27-28 marca):

Osoby wyrażające chęć przyjazdu na zlot (hotel):

- Eurochip + Zona + bobas

- Nies

- Matysss + Beata

- Blondi + Młoda + 2 szkodniki

- Suchy

- Mario + Marcelina

- Władek + 3 osóbki

- kitan_25

- MłodyBocek

- Tomasz Prawko

- Łukasz + Dziewczyna

- Koper + Marta + Amanda

- Albinero

- Grzesiek_A6

- Zwierzakfm + Kasia

- DajmlerPL

- CWK_S_L_A_Y + Ewelina

- Luke_t i Ula

- grubii

- Koala+Sylwia

- Misiak78 + Ula

- Misiek + Aska

- Kula

- Pavlo75

- DjZygi

Domin bedziesz?Widze ze niema zadnego info o zlocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dam rady ,bo żona mi będzie rodzić niedługo,a nie zostawie jej z moimi Termitami samej,a dwóch nie okiełznam,a i sie nie napiję :wink4:

Mariusz-nazwałem ten wątek-pogaduchy,żeby można było pogadać,a o zlotach-piszmy nowe watki-bedzie łatwiej odszukać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...