Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

A dziekuje bardzo. A co do tego Hmmm no to faktycznie sprzedalem BMW a kupilem A4 :evil:

poka foty jakieś :naughty: :naughty: :naughty::wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A dziekuje bardzo. A co do tego Hmmm no to faktycznie sprzedalem BMW a kupilem A4 :evil:

Kupiles a4 czy ereske bo to nie to samo :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karoseria od A4 a pod nia no troche inaczej wyglada.... no niech bedzie RS4 B7 Avant , Czarny w pakiecie Black Edition, 63tys mil fotele sport + kiera Sport (scieta z dolu) :evil: Fotki jak bede mial chwile to zrobie i wstawie. Ogolnie auto naprawde ok chociaz myslalem ze bedzie wieksze w srodku ciezko jest sie przestawic z BMW E60 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje. Oby taki caly rok :good:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 11:45_________________________________________________http://autka.biz/viewtopic.php?f=36&t=1546

To jest link do filmlikow nagranych wczoraj z powrotu z Luton do Londka moim RS na letnich oponach. Mina wlascicieli BMW i Mercedesow .... BEZCENNA !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak mialem w tamtym roku :decayed: jedyna buda moja ktora spod domu wyjechala :kox: no ale nie powiem ladny ten rsik :evil:

w weekend nowe aluski kupilem, teraz tylko na kapcie poluje i zakladam :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie organizujemy jakiś spocik ? :gwizdanie: ostatnio ładna pogoda,temp. w granicach 10 stopni, 11 Marca jest mały zlocik niedaleko Telford Ultimate Dubs 2012 (http://www.ultimate-dubs.co.uk/home.html),może ktoś reflektuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The International Centre, Telford

St. Quentin Gate

Telford, Shropshire

TF3 4JH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od Ciebie 400 km ode mnie 422 mile :gwizdanie:

[br]Dopisany: 20-02-2012, 12:32:24_________________________________________________wogole z tego telford czekam na certyfikat co kurs ostatnio robilem, ma mnadzieje ze przyjdzie przed sprawa, prawnik mowi lze zawsze cos moze pomoc, kurs na bezpieczna i oszczedna jazde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie miało też gdzie was wywiać :D a ty andrei to chyba z Polski byś jechał hehe :polew:

szkoda bo dość fajna impreza sie kroi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domjenick bedziesz jechal ?[br]Dopisany: 20-02-2012, 17:39:50_________________________________________________jesli 9 marca nie straca prawka to na 90% pojade, jesli jeszcze uzbiera sie kilka osob oczywiscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domjenick bedziesz jechal ?[br]Dopisany: 20-02-2012, 17:39:50_________________________________________________jesli 9 marca nie straca prawka to na 90% pojade, jesli jeszcze uzbiera sie kilka osob oczywiscie

nie no coś Ty :wink4: za duży wydatek, szczególnie, ze niedługo do Pl jadę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domjenick a kiedy się wybierasz ? :naughty: ja też chcę jechać,tak myślę że w marcu,najpóźniej w kwietniu... czekam aż pogoda się ustabilizuje w PL :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domjenick a kiedy się wybierasz ? :naughty: ja też chcę jechać,tak myślę że w marcu,najpóźniej w kwietniu... czekam aż pogoda się ustabilizuje w PL :)

31 marca i po Świętach wracam :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez jakoś tak się wybieram,bo przegląd do 30 kwietnia :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...