Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

lista jest w pierwszym watku-do srody, jesli ktos reflektuje na karty- trzeba podac ostateczna liczbe chetnych-pisac,jesli kogos przeoczylem... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawne :) nie wpisywałem sie a zostałem wpisany :) hehehe ...

Dzieki Za pamiec :)

Niestety Panowie i panie, ale w sobote nie dam rady, jednak gdybyscie nie mieli nic przeciwko, z miłą chęcią pojechałbym w wyscigu dnia nastepnego??!!

A więc Domjenick , gdybys mógł skreslić mnie z sobotniej impreZZki, ale na Niedziele wpisz Mnie + Boczek !! A więc dwie osoby... o ile miejsca są oczywiście... Dasz rade?? SORRY

MłodyBocek - Z Doncaster lecisz powiadasz?? Ja z tamtąd z koleżką będziemy cisnąć w niedziele do Was, moze sie znacie?? (patrz wyzej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie bede kreslic-impreza trwa dwa dni-wiec jesli bedziesz tylko na jeden dzien-i tak bedziesz,wiec obecnosc na liscie jest wskazana... :wink4: do srody robie liste chetnych na karty-potem Andrzej poda ilosc osob i juz klamka zapadnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopisalem wszystkich-Przemek-miejsca,jak miejsca-moze trzeba bedzie zrobic dwie tury i tak to chyba bedzie wygladac-Albinek chyba bedzie bardziej zorientowany :wink4:[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 23:26_________________________________________________AGNIESZKA- pytanie do Ciebie-Wy przyjezdzacie tylko na jeden dzien?,bo spotkanie odbywa sie w sobote 24-a karty beda na drugi dzien,podaj nr na PW-zadzwonie i osobiscie wytlumacze niejasnosci-o ile podanie nr nie stanowi problemu... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jeden raz -tak mi sie wydaje-nie damy rady,chyba,ze nikogo nie bedzie w ten dzien,ale nawet przepisy bezpieczenstwa jakies na pewno maja...

co nie ładnie-a ze numer... :naughty: czasem lepiej zadzwonic i wyjasnic,niz klikac godzine na szesciu roznych watkach... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...