Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, jestem nowy i to bardzo. Nikogo tu nie znam i posiadam audi dopiero od miesiaca takze tez nic nie wiem na te tematy.

Chetnie bym podjechal do Was na ten spęd jako ze do Bradford mam rzut beretem no i chetnie bym poznal nowe osoby. Moja kobita cisnie mnie juz od jakiegos czasu ze chcialaby pojezdzic gokartami wiec opedzilbym dwie pieczenie przy jednym ogniu.

Trzeba sie na te karty jakos zadatkowac czy jak?

Dajcie znac co i jak.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz szczescie :wink4: chcesz sie spotkac-nie ma problemu-dopisze ciebie/was do listy na zlocik i gokarty-napisz tylko ile osob bedzie-reszta info kilka stron wczesniej...milego czytania... :wink4:[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 21:11_________________________________________________...u mnie sie sytuacja pokomplikowala-skreslilem sie z listy kartow-bo i caly moj wyjazd stoi pod wielkim znakiem zapytania-jednak dalej sprawy Forum utrzymywac bede na bierzaco-jesli sie cos zmieni-dam znac,na dzien dzisiejszy MOZE pojawie sie w sobote.... :confused4:[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 22:28_________________________________________________Andrzej podaj ,kto jeszcze chetny na zlocik :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam znać jutro jak potwierdzi,bo ponoć ma wyjazd na lotnisko po dziewczyne, ale nie pamięta o której :shocked:[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 23:04_________________________________________________Niestety czas odbioru dziewczyny nie odpowiada naszym planom :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak troche odbiegne od tematu zlotu w Bradford. czy wybiera sie ktos jutro na ten zlot w okolicach Swindon, Audi Driver International. wiem, ze hhacek i blondi jada (dzieki za nr telefonow chlopaki, odezwe sie jak bede na miejscu). ktos jeszcze ma ochote?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo jak tam dopracowywanko Domin? Ja dzis ogarnolem temat Dv i powiem ze troche sie namordowalem zeby zdjac stary,pewnie wiesz o co chodzi,takie fajne wkurw..ce klamry zaciskowe :> Ale temat ogarniety i jest :good: Zobaczymy czy beda bledy na vagu ale niepowinno,na wolnych obr ok,zbiera sie troche lepiej,ale moglo by byc troche glosniej,hehe :tongue4: Dobra o ktorej to sie spotykamy i gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kartingi załatwione .Koszt 36 fuli za godzinny wyścig.Zapisałem 18 osób jeżeli jeszcze jest ktoś chętny to zapraszam .Zabawa jest nie do zapomnienia a emocje na najwyższym szczeblu.Ci co już brali udział w pierwszym wyścigu wiedzą o czym pisze :notworthy: .Drugi wyścig powinien być jeszcze lepszy :good:.Istnieje jeszcze możliwość dopisania paru osób,liste zostawiłem otwartą.Wyścig odbędzie się 25 pażdziernika 2009r.w Bradford o godz.10.00.Zorganizujemy to raczej na dwie tury podzielimy się na połowe tak żeby nie było ścisku na torze a ponadto będzie bezpieczniej.Pozdrowienia dla wszystkich uczestników. :hi: Zapraszamy panie ,ostatnio było kilka chętnych ale zabrakło miejsc.Tym razem staramy się to naprawić i dać szanse płci pięknej. :) Folder z toru kartingowego.1fe093aab38f9c16med.jpg 1ec92b082f4429b2med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja :) kurcze, a nie uwazacie ze lepsiej byloby gdybysmy wystartowali na 45minut... ostatnio lekko dlugo mis ie wydawalo, a na koniec niewiadomo dlacego oni biarą pod uwage i tak ilosc okrazen a nie czasy wiec przy tak dlugim czasie 1h nawet znudzeni czy zmeczeni zawodnicy nie będą wyskakiwać bo będzie im szkoda okrązeń ... ale cóż, jesli tak jest zajęte dla nas, to będziemy latać :) przydałby mi sie kolejny pucharek :):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny pucharek :rolleyes: you wish pora na innych :> Myśle o sobie :kox: Ostatnio wszystkich kosiłem a pod koniec kart mi padł,nie wspomne o pechu Szkopka który zmienił kilka bolidów :shocked: Czas najszybszego przejazdu też liczyli ale pod uwage było brane ilość okrążeń w czasie 1 godz.No cóż takie są zasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie padać to będzie dużo więcej zabawy,będziemy się kręcić jak na karuzeli :tongue4:. Jak tam samopoczucie u reszty ekipy ,coś cicho się zrobiło :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...