Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 b5 1.8T 150KM zwiększenie mocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich :hi:

Posiadam A4 b5 1.8T AEB 150KM z 1995r z LPG

Chiciałbym wniej zwiększyć moc, doradzcie mi co mam zrobić i Najlepiej do jakiej firmy się udać aby dokonali małych modów. Póki co jestem laikiem w tych tematach więc prosze o pomoc, bo kompletnie nie mam się kogo poradzić, gdzie jechać itd. Dodam też że chciałbym to zrobić jak najmniejszym kosztem, ale solidnie i zeby nie padł mi silnik po 1000km, a zwiekszenie mocy tylko dla wiekszej frajdy z jazdy a nie na tor, wyscigi itp. Myślę że rozumiecie o co konkretnie mi chodzi :)

Jestem z okolic Kielc, Radomia więc wolałbym firme z tych okolic a nie typu Szczecin, wrocław itp

dodatkowe pytanie mam czy własnie wycięcie katalizatora coś pomoże? podniesie moc? moment? i czy to jest łatwe i kazdy kto zajmuje sie wydechami jest w stanie to zrobić, czy trzeba tez coś grzebać przy komputerze sondach ...

Z góry Wielkie Dzięki wszystkim za pomoc! :notworthy:

Tematów na ten temat pewnie jest masa, ale wolałbym aby każdy konkretnie mi odp na mój przypadek

Edytowane przez przemek11

Opublikowano

Łukasz13, i gregor10 do nich napisz

Opublikowano

Wycięcie katalizatora jest dobrym posunięciem , uzyskasz w ten sposób do 5koni i 10Nm w piku.

Indywidualne strojenie 1.8T AEB przy założeniu że osprzęt silnik i turbo jest w dobrej kondycji - pozwoli na osiągniecie do 180km przy bezpiecznym sofcie.

Opublikowano

Eeee... tam... 200 zrobisz :wink:

Opublikowano
  • Autor

Eeee... tam... 200 zrobisz :wink:

w jaki sposób osiągne to 200KM? softem?

Opublikowano

Jak wsio zdrowe i tjuner sie przyłozy to tak.

Opublikowano
  • Autor

No własnie narazie staram się kogoś znaleść za rozsądne pieniądze i zeby był efekt ;)

Opublikowano

w jakie moce celujesz? jak w okolice 260-270KM to mam komplet gratow za przyzwoite pieniazki ;)

Opublikowano

Jak wsio zdrowe i tjuner sie przyłozy to tak.

seryjne wtryski pomogą :)

Opublikowano
  • Autor

w jakie moce celujesz? jak w okolice 260-270KM to mam komplet gratow za przyzwoite pieniazki ;)

nie, nie w aż takie moce celuje ponieważ takie moce to już kosztują, bardziej mam cos na myśli 185 190 do 200 choć 200 to nie sądze zeby dało sie wyciagnac z niego bez wymiany turbo itp

Jak wsio zdrowe i tjuner sie przyłozy to tak.

seryjne wtryski pomogą :)

co masz na myśli pisząc seryjne wtryski pomogą?

Opublikowano

Pomogą doyebac silnik, Gregor uzył skrótu myslowego.

Mialem AEB na seryjnych gratach 212kM/307Nm.

Zrobione przeze mnie 150000km na LPG i nigdy nic sie nie wysrało.

Opublikowano

Jak juz jechać i stroić to zrob cos wiecej, naszykuj wtryski wstaw dp i tip, wynik juz pojdzie w gore :-)

Opublikowano
  • Autor

Pomogą doyebac silnik, Gregor uzył skrótu myslowego.

Mialem AEB na seryjnych gratach 212kM/307Nm.

Zrobione przeze mnie 150000km na LPG i nigdy nic sie nie wysrało.

ale kompletnie nic nie wymieniałeś na wieksze lepsze?? samym softem pociagnałeś do 212 i 307Nm?

ja również śmigam na gazie, jednak to oszczędność a w mocy nie czuje róznicy żadnej

Jak juz jechać i stroić to zrob cos wiecej, naszykuj wtryski wstaw dp i tip, wynik juz pojdzie w gore :-)

krzysiek ale już takie zabiegi jednak kosztuja nieco wiecej kasy, wiem ze wynik wtedy tez wiecej w góre pójdzie, do tego jakbym turbo zmienił ale to jakie są koszta to raz a dwa to nie jest młody samochód bo z 95 więc bardzo długo jeździć nim raczej nie będe, bo juz chetnie bym chociaz polifta kupił:)

Opublikowano

Pogadaj z Gregorem napewno Ci coś doradzi.

Opublikowano
  • Autor

juz rozmawiałem z Gregorem :)

Opublikowano

Siemka podepnę się do tematu mam pytanko jest ktoś wstanie wykonać mapę silnika do 180km ?? Najlepiej z dolnegoślaska

Opublikowano

Mozna dac seryjna mapę z AJLa ale tam niuton jest nędzny.

Opublikowano
  • Autor

Mozna dac seryjna mapę z AJLa ale tam niuton jest nędzny.

mówisz żeby zakupić komp od ajl? no tam chyba jest 235Nm? dobrze mówie?

można w sumie powiedzieć że na Nm się jeździ :)

ja chce podnieść moc, ale też chciałbym żeby miał ok 270Nm chociaż, bo wydaje mi sie że tyle w porównaniu do serii 210 to ładnie idzie

Opublikowano

Czy ajl ma 235Nm? Chyba tyle niema.

Opublikowano

AEB - 210

AJL - 235

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.