Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 b5 1.8T 150KM zwiększenie mocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gregor10 ładnie Ci wystroi i AEBa i do tego instalacje gazową.. ale fakt ze masz do niego z ... 350km

No właśnie, a skorzystałbym bardzo chętnie

Opublikowano
  • Autor

Ja też do Jasła mam ok 250Km ale mysle ze wolałbym jechac i miec pewność wykonania niż jechać mniej ale zastanawiać sie i ryzykowac czy wszystko bedzie ok, czy zdaze dojechać do domu z powrotem :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie sam intercooler a potem soft i da sie wystroic na 190 koni? nie chce turbo krecic do nie wiadomo ile ;)

Opublikowano

Może i da radę, ale wszystko zależy od stanu motorowni, chodziaż do 190KM trzeba by było wrzucić juz wtryski z BEXa... No i kata wyje... :wink:

Opublikowano

Może i da radę, ale wszystko zależy od stanu motorowni, chodziaż do 190KM trzeba by było wrzucić juz wtryski z BEXa... No i kata wyje... :wink:

No kata to wiem ale nie chce zmieniac Turbinki ani grzebac w niej a drogie sa takie wtryski zeby na 200 koni wyskoczyc?

Opublikowano

Ceny różne, od 200zl w górę za kpl.

Opublikowano

A jezeli by zmienic wtryski przy 180 kucykach? bedzie lepiej sie zachowywalo?

Opublikowano

Bez strojenia nie bedzie lepiej, bedzie przelewalo.

Opublikowano

zdrową serią można 190ps osiągnąć, zamiast fmica lepiej zastąpić kata DP ;)

Mam na zbyciu mocne wtryski do 1.8t, do AEBa pewnie trzeba będzie nieco pogrzebać przy listwie paliwowej, a to praktycznie żadne koszty.

Opublikowano
  • Autor

zdrową serią można 190ps osiągnąć, zamiast fmica lepiej zastąpić kata DP ;)

Mam na zbyciu mocne wtryski do 1.8t, do AEBa pewnie trzeba będzie nieco pogrzebać przy listwie paliwowej, a to praktycznie żadne koszty.

Dev pisał w innym temacie ze on na serii w AEBie 210Km wyciągnał. ale oczywiscie zdrowa sztuka na 100% do tego turbo po regeneracji.

a co do tego FMICA to chyba sie lekko myslsiz, bo z tego co czytałem ori IC jest tyle o ile do tych 150KM a juz wiekszej mocy nie ogarnia, nie chłodzi za bardzo.

Opublikowano

u mnie motorownia była zdrowa i wynik był ograniczony brakiem paliwa. FMIC w zależności od stylu jazdy. Mi go jakoś szczególnie nie brakowało ale po mocniejszych kilku przejazdach czuć spadek mocy, ja z mocy korzystam inaczej - efekt zbyt długiej jazdy dieslem :grin: dlatego zmieniłem auto na 3.0d :naughty:

Edytowane przez Marc!n

Opublikowano
  • Autor

ale po mocniejszych kilku przejazdach czuć spadek mocy

no własnie :)


ynik był ograniczony brakiem paliwa

czyli wtryski za małe czy o co chodzi?

Opublikowano

odnośnie smica.. u mnie jakos 210ps dalo rade zrobić .. fakt że latem kilka mocnych butowań i auto łapie muła dlatego będzie fmic wiosną, natomiast w trasie i jeździe na codzień jako tako chłodzi.

Opublikowano
  • Autor

nie no wiadomo ze coś tam musi dawać :) ale ja jesli bym zwiekszył kiedys moc to chciałbym FMIC wrzucić nawet jakas urzywke ale dobrze jakby było ;)


a jak narazie moge tylko pomarzyć o wyniku MrTea :):decayed:

tym bardziej na seryjnych gratach

Edytowane przez przemek11

Opublikowano

Czyli Kata out oraz montaz Fmic i wystroic da sie na 185-200 koni?

Opublikowano
  • Autor

z tego co wyczytałem na niejednym temacie to tak. oczywiście zakłądając ze wszystko jest zdrowe ;)

Opublikowano

Czyli Kata out oraz montaz Fmic i wystroic da sie na 185-200 koni?

da sie, powinno wyjść ok te 190km, a co do Gregor10 gregor10.pl to takze polecam, znajomy z wawy jechał do niego do Jasła i był bardzo zadowolony (choć 350km w jedna strone), profi podejście do klienta

Edytowane przez kosmo.a3

Opublikowano

Nie no gregor10 znam kolesia na A3 club.net tez jest :) i kazdy go chwali tak ze wiem ;)

Opublikowano

ale po mocniejszych kilku przejazdach czuć spadek mocy

no własnie :)

ynik był ograniczony brakiem paliwa

czyli wtryski za małe czy o co chodzi?

Czasem wydolą na więcej czasem nie, zależy od stopnia zużycia, pompy paliwa, regulatora, filtra paliwa a tych rzeczy nie sprawdzałem/nie wymieniałem bo aż tak mi nie zależało na 2xx/3xx :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja mam aeba na seryjnych gratach 100% seria strojone u Gregor10 i wynik 195 i 286Nm :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.