Jump to content

Zmiana tunelu 1DIN na 2DIN A4 B6/B7

Recommended Posts

A jak ta nawigacja strzałkowa działa? Bo faktycznie mam nawigację w boczku w bagażniku i ma wejście na 1 płytę CD ale radio symphony 2 jej nie czyta. Nie widzi płyty która wkładam pomimo że jest podpięte wszystko. Podsyłam zdjęcia. 

IMG_20201109_142615.jpg

IMG_20201109_135511.jpg

Płytę z nawigacją (dokładniej z danymi nawigacyjnymi) wkładasz do tego czytnika w bagażniku. Na panelu przy ręcznym wybierasz navi, i na ekranie licznika podążasz za opcjami itp. jak wybierzesz trasę to na ekranie będziesz dostawał komunikaty o zmianie kierunku itp. dodatkowo w głośnikach będą komunikaty głosowe dotyczące trasy.

Dostaniesz info z mapy, która od 2013 roku nie jest aktualizowana.

Chcąc wyjechać do innego kraju, musisz zmienić płytę na odpowiedni region, inaczej mapa się pogubi...
jednym słowem...mapy DX to przeżytek, jak mawiał św.p. Pawlak!

15 minut temu, GreGoriO napisał:

Dostaniesz info z mapy, która od 2013 roku nie jest aktualizowana.

Chcąc wyjechać do innego kraju, musisz zmienić płytę na odpowiedni region, inaczej mapa się pogubi...
jednym słowem...mapy DX to przeżytek, jak mawiał św.p. Pawlak!

to już inna para kaloszy :) wyżej chodziło o sam opis działania.

Ale co racja to racja mapy DX na dzień dzisiejszy się nie nadają do niczego. Miałem ostatnie dostępne pl/cz z 2013 i porównując do obecnych z rns-e z 2020, to przepaść je dzieli... nie wspominając już o google maps i innych na telefonie.

Dzięki nie miałem o tym pojęcia. :)

W dniu 10.11.2020 o 23:06, MaTeo85 napisał:

to już inna para kaloszy :) wyżej chodziło o sam opis działania.

Ale co racja to racja mapy DX na dzień dzisiejszy się nie nadają do niczego. Miałem ostatnie dostępne pl/cz z 2013 i porównując do obecnych z rns-e z 2020, to przepaść je dzieli... nie wspominając już o google maps i innych na telefonie.

Ja mam jeszcze jakiegoś PIONEERA z 2010 r i widzę kolosalną różnicę jak prowadzi mapa.
Nie wspominając o brakujących drogach, sama nawigacja prowadzi *starą* metodą, kiedy to podrzędne drogi/ulice były gorszej jakości...
Dziś z chęcią wymieniłbym wszystkie te ekrany na AndroidAuto/CarPlay.
Aż szkoda że producenci z Chin

nie idą za ciosem i nie sprzedają samych wyświetlaczy, przystosowanych do konkretnych modeli aut. A cała reszta pobrana z naszego telefonu...