Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie pytanie.Mam Eibach + amorki 1BA. Czy po montażu amortyzatorów np bilstein b6 będzie niżej? Czy nie ma róznicy?

Opublikowano

Panowie pytanie.Mam Eibach + amorki 1BA. Czy po montażu amortyzatorów np bilstein b6 będzie niżej? Czy nie ma róznicy?

Nie będzie .

Opublikowano

Panowie pytanie.Mam Eibach + amorki 1BA. Czy po montażu amortyzatorów np bilstein b6 będzie niżej? Czy nie ma róznicy?



Nie będzie .

bedzie wyzej.

U mnie tak podnioslo sie o jakies 5mm (nowe b6 vs nowe b4)

Opublikowano

Tak? a gdzie?

getem.pl

W wyniku wyszukiwania wyskakują amortyzatory pozbawione jakiegokolwiek opisu. Nawet w google ciężko cokolwiek znaleźć po ich numerach.

Kot w worku.

Opublikowano

Amory Bilstein b8 i springi eibach sportline (1090/1035kg) założone razem z kompletem wahaczy, a auto praktycznie nic nie siadło w porównaniu do 1BE patrząc na zdjęcia które podesłał mi znajomy, auta jeszcze nie widziałem na żywo... Numery z sprężyn zgadzają się z tym co jest w katalogu online. Nie mam pojęcia czemu auto nie siadło tyle co powinno... Ktoś podpowie gdzie szukać przyczyny?

Opublikowano

Tak? a gdzie?

getem.pl

W wyniku wyszukiwania wyskakują amortyzatory pozbawione jakiegokolwiek opisu. Nawet w google ciężko cokolwiek znaleźć po ich numerach.

Kot w worku.

A co ty chcesz mieć za opis , wpisujesz nr części i wyskakuje ci cena i mozliwość zamówienia oryginalnej części .

Tak? a gdzie?

getem.pl

W wyniku wyszukiwania wyskakują amortyzatory pozbawione jakiegokolwiek opisu. Nawet w google ciężko cokolwiek znaleźć po ich numerach.

Kot w worku.

A co ty chcesz mieć za opis , wpisujesz nr części i wyskakuje ci cena i mozliwość zamówienia oryginalnej części .

Wiele razy zamawiałem w tym sklepie i wszystko było oryginalne sprowadzone z Niemiec .

Opublikowano

Ja tam wpisuję numer co erchi i nic nie wyskakuje... hmm...

Opublikowano

Ja tam wpisuję numer co erchi i nic nie wyskakuje... hmm...

Podas mi ten nr cześci to ci poszukam i wrzucę link .

Opublikowano

Panowie mam avanta z zawiechą ori 1BE. Tył zaczął mocno siadać wiec wrzuciłęm pod sprężyny oryginalne podkładki z 1BR i teraz wrzuciłem letnie 18cali koła i przód i tył jest niby równo ale auto wydaje mi sie dziwnie wysoko stać. Zastanawiam sie nad wymianą spręzyn na eibach ale teraz nie wiem czy pro kit czy sportline? JAkieś podpowiedzi? Jak to siądzie? I czy przód i tył siądzie równo?

Opublikowano

Ja tam wpisuję numer co erchi i nic nie wyskakuje... hmm...

Podas mi ten nr cześci to ci poszukam i wrzucę link .

8E0413031DF

8E0413031DG

Opublikowano

Dziękuję :)

Opublikowano

Niestety google nie wyrzuca nic konkretnego na podstawie tych numerów.

Opublikowano

Niestety google nie wyrzuca nic konkretnego na podstawie tych numerów.

A co Ci ma wrzucać , to są numery oryginalnych amortyzatorów s-line . zamawiałem w tym sklepie więc wiem co piszę . W tym sklepie możesz wszystko zamówić znając tylko nr części .Co chcesz się dowiedzieć o oryginalnym amortyzatorze do b7 ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Przebrnalem przez cały temat.

W większości piszecie o 1be i eibachu.

A powiedzcie mi, mam zawieszenie 1bv.

to jakie amorki do sprężyn 1bv?

Nie chciałbym żeby podniosło mi auto, tak jak jest pasuje mi.

coś co nie padnie mi po 20 tyś km...

Opublikowano

Przebrnalem przez cały temat.

W większości piszecie o 1be i eibachu.

A powiedzcie mi, mam zawieszenie 1bv.

to jakie amorki do sprężyn 1bv?

Nie chciałbym żeby podniosło mi auto, tak jak jest pasuje mi.

coś co nie padnie mi po 20 tyś km...

Albo oryginalne albo bilstein b8

Opublikowano

Oj, czyli tanio nie będzie. A myślałem ze da się coś wstawić zamias oryginału... ?

Opublikowano

witam wszystkich. Nie wiem czy to dobry dział, ale chciałem zapytać czy taki zestaw będzie dobry ?

Przód sprężyny firmy Spidan 48477 , amortyzatory Bilstein BNE-2944.
Tył sprężyny firmy Eibach 1588202 , amortyzatory Bilstein

Opublikowano

Amortyzator bilstein b4 podejdzie do zawieszenia 1bv na przód ? ma on taką samą długość tłoczyska co oryginalny czy jest dłuższy ? Mechanik mówi ze w sklepie mają b4 i w katalogu jest że przystosowany amor do aut ze sportowym zawieszeniem. Na bilka b6 średnio chce kupować bo wydać tysiaka prawie na same amortyzatory :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.