Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5] NOWE ZDJĘCIA , Black&Red, Gleba, 18, skóra


rysland

Rekomendowane odpowiedzi

Napisalem ze mi przerysowalk na parkingum jakis dostawczak zderzakiem sobie przejechal... bylonduzo gorzej ale juz raz glinka przejechalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem ze mi przerysowalk na parkingum jakis dostawczak zderzakiem sobie przejechal... bylonduzo gorzej ale juz raz glinka przejechalem

Mój błąd nie doczytałem !

jednak podejrzewam ten kierunek też ktoś ci autem a nie celowo !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra co sie dzieje w tym kraju... po prostu dramat. Tak jak z kamilusem myslalem ktos pomyslal ze to oryginalne kierunkianz USA i chcial wziac na sprzedaz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ew ktos ci autem zahaczyl zas.. no ale jak godosz ze stales w takim miejscu ze nie ma bata no to mozliwe, ze serio sie komus nudzilo :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To patrząc co się dzieje u was, to faktycznie auto zacznę garażować... Co za ludzie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stało się, dość ładna skóra dorwana do mojego modelu. Już zaklepana jutro po nią jedziemy :banan::banan:

10cn51c.jpg

2dt2am8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiosna przyszła, przyszły w końcu 18 :) . Efekt na żywo 10000 razy lepszy, aparat z telefonu nie ogarnia :mellow: , ale za niedługo wpadnie profesjonalna sesja .

W tym tyg jeszcze zregeneruje i oczyszczę skóre i będzie kozak.

Mysle czy puścić go trochę w dół zanim zbieżność zrobie :unsure:

2vnidj9.jpg:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyszlo dobrze ale poki jeszcze mozesz posadz centymetr moze 2 ;) Nastepnie progi i dokladki w kolor :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smialo lec z nia na doł ;) doda tylko uroku ;D Juz mega wyglada w porownaniu do stanu z 1 strony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy mowia nizej ! Obracaj dalej a nie myslisz juz o zimie ze bedziesz musial podnosic ! Zimy nie bedzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra decyzja zapadła, nie obniżam go, zaraz jade na zbieżność. Pare razy przeciorałem zolem o asfalt, te piekne mysłowickie drogi w centrum... Nie wygląda to aż tak źle, kozy nie ma, a funkcjonalnośc auta którym dość często jeżdże jest całkiem całkiem :)

W przyszłym tygodniu wstawie skóre jak pogoda dopisze i będą lepsze zdjęcia. Dzisiaj zakładam tłumik końcowy z 1.8T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie to wygląda ,sam mam takie lampy depo black i w 100% jestem zadowolony.

Co do dróg w Mysłowicach ,to jestem z Będzina ale nie raz jade do mysłowic to tragedia juz mi raz tam rant wygieło lekko jak opona dobiła nadkole :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No depo black robi robote :). Niestety ze zbieżnością muszę czekać do środy bo mi się przesunęły godziny zakładania wydechu

Wydech załozony, spasowany idealnie:

21nf5o4.jpg

2n1z2vd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam do tego wydechu takie końcówki ,dużo osób na forum na nich jezdzi :)

http://allegro.pl/koncowka-wydechu-kw-2-fi-85x68-l-160-owal-i5150503802.html?source=mlt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jakies fajne koncoweczki by sie przydaly ;) tylko pamietaj, zeby nie zrobic ich rowno tylko jedna krotsza druga dluzsza (Krzysiek ogarnie :D)

Edytowane przez kamilus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...