Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Co to za felga?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam prośbę o rozpoznanie felg. Chcę kupić dekielki, ale nie wiem jakie czy duże, czy małe. Za pomoc z góry dziękuję.

2navc5k.jpg

Opublikowano

Witam, ktoś wie co to za felgi? bo ciężko znaleźć galerię aut z tymi felami, dzięki

AudiA4side.jpg

Opublikowano

Witaj,

To felgi z A5 zdaje się, że oem wychodziły w 19"

Pozdrawiam!

Opublikowano

Witam Panowie.

Może ktoś wie jaka to felga? Z oznaczeń mam tylko 8,0X18H2 ET 38. Z góry dzięki :)

20151105_212511.md.jpg

Opublikowano

http://img.chceauto.pl/audi/a4/audi-a4-kombi-647-4114_v1.jpg

Coz to za felga? Wiem ze z audi a6 tylko jaki rozmiar, et i jaka guma ? Chce identyczne. Pomocy

Edytowane przez onemove

Opublikowano

16 cali , 7,5j et 45 - były i w a4 i w a6 , opony 205/55 lub 215/55 ( w a6 c5 taki też homologowany )

Podobne bardzo były w a8 d2 17 cali ale z tego co pamiętam et było większe

Edytowane przez Banan

Opublikowano

Pompei. Podjebka wzoru z RS6 C6.

Opublikowano

Banan Jestes pewny ze na tym zdjeciu to 16 cali w tym audi b5? Ja mam wlasnie do kupienia takie 17 z a8. Szerokosc 8 cali et 48. Juz chcialem je brac. Beda pasowac do a4 b5 bez dystansow i kombinowania?

Teraz mam na aucie zwykle felgi audi 6j x 15h2 et45

Edytowane przez onemove

Opublikowano

Banan Jestes pewny ze na tym zdjeciu to 16 cali w tym audi b5? Ja mam wlasnie do kupienia takie 17 z a8. Szerokosc 8 cali et 48. Juz chcialem je brac. Beda pasowac do a4 b5 bez dystansow i kombinowania?

Teraz mam na aucie zwykle felgi audi 6j x 15h2 et45

tak to na bank 16 na tej fotce

na forum już ktoś pisał o tych felgach z A8 , wchodzi ale zależy od rozmiaru opony , bo ET i szerokość felgi pozostawiają mały margines do zwrotnicy

Edytowane przez Banan

Opublikowano

Pytanie, czy ktoś się orientuje gdzie mogę dostać takie nie chińskie fele 18 5x112

http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-a4-b6-2-4-170-ps-manual-18-zoll-igla-top-stan-ID6y8Nn9.html

Ja na olx dorwałem 19tki od audi Q3 (8,5 x19 ET36) za 1600PLN lekko porysowane oryginał audi. Renowacja wyniosła 650PLN, także w sumie wyszło 2250 a felgi jak nowe. Nie chciałem 9 calowych tylko węższe do mojej B8, wiec musiałem roztoczyć otwór na piastę z 57mm na 66,1mm- do twojej b6 pasowały by bez kombinacji. Nie wiem czy w ogóle oryginał pompei (bo tak się nazywa ten model felgi) występowały w rozmiarze 18 cali- wydaje mi się, że nie. Na pewno były jeszcze w rozmiarze 9x19 ET33. Niech może ktoś mnie poprawi jeśli się mylę.

Może powinieneś jednak szukać 19tek bo fele koks :) Tylko teraz pora kiepska- takie rzeczy najlepiej kupować zimą bo wtedy popyt mniejszy. Na olx to dobry temat bo czasem trafi się ktoś kto po prostu np. chce się pozbyć na rzecz 16tek, "bo żona jeździ po krawężnikach :facepalm: " (tak było w moim przypadku). Uzbrój się w cierpliwość a na pewno znajdziesz. Powodzenia.

Edytowane przez Hadzi78

Opublikowano

Dzięki za informacje, tylko wolałbym 18" z racji rozsądku, ponieważ autem jeżdżę na codzień.

Opublikowano

Kolejna zagadka. Wiem tyle, ze to OZ :wink:

0bf394fe2b0956d6df06bceddda29a43.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

FW6q0TH.png

Ten felunek ktos kojarzy ? :)

Edytowane przez forman

Opublikowano

Panowie, zna ktoś nr OEM felgi ze zdjęcia?

a8a0b216d96ceacemed.jpg

Opublikowano

Co to za model? Wystepowal w A4 DTM

a8b2d27f838b14dc91ad9badb1842942.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Chcesz nr części ? Mam takie kolo u siebie to mogę podać :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Chcesz nr części ? Mam takie kolo u siebie to mogę podać :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

No to podsylaj, jesli mozesz :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.