Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1 minutę temu, tomekhxc napisał:

Oczywiście używki jedyne 150 zł ;)   @Norbas  tamte 17 tak wiadomo parametry mialy lepsze bo et 29 , ale tutaj znowu cal więcej :whistling:

Tak jak piszesz, ja swego czasu szukałem takich 17 jak Ty miałeś ze względu na parametry no ale to 17 cali i auto sporo na tym traci tak wiec postanowiłem letnia 19 zostawić pomimo słabszego et... druga sprawa, że na zimę większe et brudzi strasznie boki auta i

Opublikowano

Koło ładne dopóki nie uyebane syfem drogowym. :decayed::thumbup1:

Godzinę temu, tomekhxc napisał:

Ori nakładki i podstopnica

Podstopnica i owszem ori ale nakładki na automata to chyba niekoniecznie. :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Ori ori , pod spodem sa nabite numery oem , tylko że to z b6 ;) 

Opublikowano
Teraz, tomekhxc napisał:

Ori ori , pod spodem sa nabite numery oem , tylko że to z b6 ;) 

A to ciekawostka. Zakładaj i dawaj info, czy dobrze pasują. Sam szukałem pod tipa i niby z B8 miały pasować ale za dużo było sprzecznych informacji i olałem.

Opublikowano
59 minut temu, tomekhxc napisał:

Oczywiście używki jedyne 150 zł ;)   @Norbas  tamte 17 tak wiadomo parametry mialy lepsze bo et 29 , ale tutaj znowu cal więcej :whistling:

co za szczęściarz :D

Opublikowano
Oczywiście używki jedyne 150 zł [emoji6]   [mention=61803]Norbas[/mention]  tamte 17 tak wiadomo parametry mialy lepsze bo et 29 , ale tutaj znowu cal więcej :whistling:


150zl za pedaly razem z podstopnica?! To jak za darmo. Gdzie to dorwales?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
1 godzinę temu, tomekhxc napisał:

Oczywiście używki jedyne 150 zł ;)   @Norbas  tamte 17 tak wiadomo parametry mialy lepsze bo et 29 , ale tutaj znowu cal więcej :whistling:

Ehhhh zazdroszcze Wam tych używek w tak dobrych cenach :-)
Za 150 chętnie bym kupił podstopnice, bo do niej można dosztukować pedały od angola... a tak albo komplety na Allegro w kosmos cenie, ale same pedały z anglika :-)

 

Tak jak mowią kolejny smaczek który sie przyda :-) Natomiast gdyby komuś taki wadziła taka podstopnica chętnie nabędę :) Pozdro

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

Kolejne fanty dotarły , teraz tylko montaż :decayed:

okpvaEC.jpg

Opublikowano

Co to za czopki ?

Opublikowano
  • Autor

Nakrętki :decayed:

Opublikowano

Krople do oczu w czopkach :decayed:

 

No i ile Ci za nie powiedzieli ?

Opublikowano
  • Autor
29 minut temu, KoJ@K napisał:

Krople do oczu w czopkach :decayed:

 

No i ile Ci za nie powiedzieli ?

8 dych szt

Opublikowano

Eee no to całkiem całkiem. Teraz będzie sama przyjemność z kręcenia, tylko najpierw założyć :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No własnie tylko aż mi sie :sick3: chce jak pomyśle o zamontowaniu takiej "pierdoły" 

Opublikowano

Łączę się w bólu :decayed: ja muszę wysłać do regeneracji przednie bile bo z prawym coś nie halo,mimo,że grama oleju nie puścił. Czyli wyjąć,włożyć zastępcze,i znowu wyjąć i włożyć, już trzy miesiące się do tego zbieram. 

Auto klasa! Szkoda, że diesel ;)

 

Pozdr 

Opublikowano
7 godzin temu, tomekhxc napisał:

Kolejne fanty dotarły , teraz tylko montaż :decayed:

okpvaEC.jpg

U siebie z lewej też już nie pokręcę :decayed: ale od czego są ściągacze do sprężyn, ręką idzie :P

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, staniek napisał:

Auto klasa! Szkoda, że diesel ;)

Bo w ropie jest moc !! :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jednak B7 mozna przewieść wszystko :decayed:

0O6LcmI.jpg

SVA8qgr.jpg

Opublikowano

:decayed::thumbup1:

Opublikowano

Żywicę z dachu już ściągał? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.