Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie działa ogrzewanie fotela w A4 B6


maramass

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Miłośnik napisał(a):

A co z fotelem  pasażera ?  Tam błędu nie mam a grzać również nie grzeje ? 

 

Musi być jakaś inna przyczyna niegrzania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć pełny autoscan. Może w innych sterownikach coś będzie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już  nie raz robiłem pełny skan i były błędy ale to raczej nic wspólnego, proszę luknăc 

Screenshot_20230228_061847_com.voltasit.obdeleven.jpg

Screenshot_20230228_061835_com.voltasit.obdeleven.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Miłośnik napisał(a):

Już  nie raz robiłem pełny skan i były błędy ale to raczej nic wspólnego, proszę luknăc 

Screenshot_20230228_061847_com.voltasit.obdeleven.jpg

Screenshot_20230228_061835_com.voltasit.obdeleven.jpg

Oprucz tych błedów był jeszcze ten związany z czujnikiem temperatury siedzenia kierowcy , wchodząc w climatronik w kanał 20 i 21  obserwując  zachowanie potencjometrów od sterowania fotelami można wywnioskować ze działają prawidłowo ponieważ  krecąc potencjometrami wartość wyrażona  w procentach stopniowo wzrasta  a prądu na zielonej kostce  która wychodzi z podłogi pod fotelami jak nie było tak nie ma  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może poprzedni właściciel miał problem z tymi matami  i wyłączył jprogramowo podgrzewania foteli.?   W kt{rym module to sprawdzić  ktoś coś wie na ten temat ?  Jakie i gdzie muśi być kodowanie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodziłem w sterownik 09  lukałem na kodowanie, Szukałem opisów w  internecie i tam żadna pozycja nie była typowo przypisana  do grzanych foteli 

 

Screenshot_20230228_131343_com.voltasit.obdeleven.jpg

Edytowane przez Miłośnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś miał wykodowane ogrzewanie siedzeń miałbyś z pewnością błąd w sterowniku, a przyciski ogrzewania nie działałyby. 

Wrzuć aktualne kodowanie ze sterownika 09 (skopiuj i wklej tekst a nie zdjęcie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem o co chodzi ze mam wkleić tekst , to co wkleiłem to jest aktualne, tam nic więcej nie mam, o jaki tekst chodzi ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ktoś coś kiedyś pisał o metalowym bezpieczniku  szukałem go lecz nigdzie go nie znalazłem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nik nic nie wie ??? Byłem u 3 elektromechaników w mojej okolicy  i każdy byle z dala od tego tematu , mam wrażenie że na ten temat wiedzą mniej niż ja , normalnie patologia gos podarcza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B6 sprawa jest prosta, jak maty są sprawne to klimatronik może być winny. Mechanicy umywają ręce bo diagnoza trwa sam widzisz ile, a najczęściej jest to pierdoła, za którą myśleli by z roboczogodzin zaśpiewać ponad 1000 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszkodzone są maty grzewcze. Maty grzewcze nawet jeśli są uszkodzone to nie wykryje błędu w Audi. Musi być przerwany obwód żeby pokazał błąd. 

Mam maty grzewcze od ręki do każdego rodzaju fotela w b6 b7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie  lecz dosyć  że prawie nic z tego nie kumam to na dobicie  jeszcze nie nasz język ale i tak dzięki za pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...