Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie działa ogrzewanie fotela w A4 B6


maramass

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, fotel kierowcy nie grzał, sprawdziłem vcdsem odpowiednie grupy i pokazywało cały czas wysoką temperaturę na fotelu kierowcy, na fotelu pasażera który normalnie działał, temperatury były ok. Po wymianie śmiga już 3 rok.

Edytowane przez ulisses
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, ulisses napisał(a):

Tak, fotel kierowcy nie grzał, sprawdziłem vcdsem odpowiednie grupy i pokazywało cały czas wysoką temperaturę na fotelu kierowcy, na fotelu pasażera który normalnie działał, temperatury były ok. Po wymianie śmiga już 3 rok.

U mnie prawie tak samo  z wyjątkiem że  u mnie  nie grzeje  jeden jak i drugi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamięta ktoś może które piny trzeba zasilić od siedziska  żeby zaczęło grzać?image.png.c8923d7848f8a1a9055d3e4a59485bd7.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj wątek od początku, bo jest w nim wielokrotnie jest podana pinologia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ja mam taki problem, niedawno to zauważyłem gdy ustawię grzanie mojego fotela na 1 to po chwili zaczyna parzyć ale tylko pod udami, reszta fotela nie grzeje, w czym problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, pawlo_SL napisał(a):

Klimatronic nie pokazuje żadnych błędów

Pełny autoscan. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może ktoś pomoże , elektrycy samochodowi mnie zbywają, nie wiem czy nie potrafią  czy nie chcą ,  do rzeczy, nie grzeją mi przednie fotele , podłączyłem obdeleven  i wyskoczył mi błąd jak poniżej , więc udałem się do tapicera żeby zdjął tapicerke i okazało się że kabelek przy macie pęknięty więc został polutowany lecz fotel nadal nie grzeje, na zielonej złączu które wychodzi z podłogi brak zasilania, sprawdziłem w bloku nr 20 i  sterowanie z klimatronic reaguje poprawnie  lecz czujnik cały czas widzi 112 stopni , co o tym sądzicie, proszę o pomoc bo mam już dość  tego tematu , za długo to już trwa a ja nadal w czarnej du..... 

Screenshot_20230224_182902_com.voltasit.obdeleven.jpg

Screenshot_20230224_182500_com.voltasit.obdeleven.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wydaje się to zbyt proste ale masz błąd opisany jako Czujnik temperatury siedzenia kierowcy.

Do tego czujnik pokazuje 112°C więc jak myślisz co trzeba sprawdzić i wymienić ??

 

Edytowane przez Elhape
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Elhape napisał(a):

Może wydaje się to zbyt proste ale masz błąd opisany jako Czujnik temperatury siedzenia kierowcy.

Do tego czujnik pokazuje 112°C więc jak myślisz co trzeba sprawdzić i wymienić ??

 

No tak tylko ze fotel pasażera też nie grzeje  a błędu tego fotela  nie pokazuje, kabelek od maty  również był urwany  a błąd bił  mianowićie czujnika 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U pasażera prawdopodobnie przerwany drut w macie i nie grzeje, a u kierowcy czujnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Langista napisał(a):

U pasażera prawdopodobnie przerwany drut w macie i nie grzeje, a u kierowcy czujnik.

U kierowcy  też miałem przerwany drut, po polutowaniu  kabelka przejście po maćie jest ale  fotel nadal nie grzeje , mało tego czujnik widzi temp 112 stopni  i na fotelu kierowcy też czujnik widzi 112 stopni,  jest jakiś sposób na sprawdzenie czujnika ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, @black_edition robi takie maty, jego możesz zapytać. Lutowanie takich drutów to nie jest dobry pomysł, one się grzeją i lut szybko puści albo pęknie od siedzenia na nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ma  ktoś jakąś teorie na to dlaczego  climatronik nie puszcza wogóle prądu  na zasilanie foteleli ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Miłośnik napisał(a):

Panowie a ma  ktoś jakąś teorie na to dlaczego  climatronik nie puszcza wogóle prądu  na zasilanie foteleli ? 

Błędy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz po raz wyskoczy ten ale dziw bo zasilania  nie mam na fotelu kierowcy oraz pasazera a błąd mówi tylko o fotelu kierowcy 

Screenshot_20230224_182902_com.voltasit.obdeleven.jpg

Screenshot_20230224_182500_com.voltasit.obdeleven.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czujnik temp. ma usterkę ogrzewanie fotela zostaje deaktywowane. W przeciwnym razie grzałoby w nieskończoność.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...