Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Listwy Dekory LED

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

A nie próbowałeś taśmy przykleić zamiast do dekoru to do boczka?

myślałem. jest tam nawet miejsce, żeby wepchnąć taśmę jakby prostopadle i by światło szło bezpośrednio na szczelinę, bo teraz jest jakby równolegle z linią boczka, ale boczek się zaokrąglana końcu w kierunku deski rozdzielczej i mogłoby zaginać taśmę i światło. oczywiście do spróbowania.

Z tego kiedyś robili ringi ;-) a światłowod to nic innego przecież. Tyle że jest z tyłu 'ponacinany' i na tych nacieciach jest właśnie załamanie światła.

dokładnie :good:
Opublikowano

a moze jakis link jakie ledy kupic? :D

Opublikowano
  • Autor

byleby miały silikonową oprawę - ja brałem w hurtowni elektrycznej, żadne allegro czy coś

Opublikowano

c6, c5 nie miało takich bajerów. ja to widziałem w q7 lift i mnie podjarało :jerk:

Jak nie miało skoro mój szef ma taką i jest to podswietlane

Siemian tez w swoim ma zrobione Ledy w dekorach ale jemu świecą tylko dołem

Najlepiej zrobić dziurę w boczku aby przeszła mała wtyczka taka jak w podłączeniu podświetlania np: kubka

Siemian ma zupełnie inaczej i autem nie do się jechać bo strasznie ślepi
Opublikowano

To w 2.5 TDI jak się wałki zjadą powstaje dziura w tapicerce że ledy można wsadzić? Masakra z tym 2.5.[emoji23]

A tak serio to u mnie mocno przylega i by raczej ciemność nastała.

Edytowane przez POWER-KRIS

Opublikowano

w tylnych drzwiach gdzie się najlepiej podpiąć jak jest korbotronik?

Opublikowano
  • Autor

secio dawaj fote tej c5 :wink:

Opublikowano

w tylnych drzwiach gdzie się najlepiej podpiąć jak jest korbotronik?

Musisz ciągnąć wiązkę od przodu - dodać nowe piny w słupku i drzwiach jak przy okazji rezania el. szyb z tyłu. No chyba, że masz podświetlane klamki.

Edytowane przez nitroo

Opublikowano

Kaju pokaż na foto jak wyglądają obydwa dekory na desce rozdzielczej :-)

Opublikowano
  • Autor

Kaju pokaż na foto jak wyglądają obydwa dekory na desce rozdzielczej :-)

jak tylko to zrobię, to wrzucę, bo nie wiem, kiedy się za to zabiorę - jest na to jak na razie plan i kilka luźnych metrów LEDów :wink:

Opublikowano

w tylnych drzwiach gdzie się najlepiej podpiąć jak jest korbotronik?

Musisz ciągnąć wiązkę od przodu - dodać nowe piny w słupku i drzwiach jak przy okazji rezania el. szyb z tyłu. No chyba, że masz podświetlane klamki.
OK, rozumiem. To najpierw wpadną el.szybki z tyłu a do tego moda tylko skompletuje graty i wrzucę już wszystko razem.
Opublikowano

Takie coś się nada?

http://led.home.pl/pl/p/Tasma-LED-3528-czerwona-60LEDm-300LED5m-wodoodporna-IP63-rolka-5mb/235

różne kolory do wyboru. Ale wydaje mi się, że takie paski ledowe można kupić w marketach budowlanych, ale pewnie nie ma większego wyboru :eusathink:

Działac Panowie, działać. Fajny, tani i elegancki modzik. :thumbup1:

Choć tak trochę to choinka się robi, tylko w takim ekskluzywniejszym wydaniu :lol1:

Opublikowano

szkoda że każdy dekor oddzielnie zasilany bo jak by razem to było wszystko połączone to można by było jakiś micro wyłącznik zastosować i włączać sobie wedle upodobań :naughty:

Opublikowano

szkoda że każdy dekor oddzielnie zasilany bo jak by razem to było wszystko połączone to można by było jakiś micro wyłącznik zastosować i włączać sobie wedle upodobań :naughty:

dokładnie, mały pstryczek elektryczek by się przydał

Opublikowano
  • Autor

szkoda że każdy dekor oddzielnie zasilany bo jak by razem to było wszystko połączone to można by było jakiś micro wyłącznik zastosować i włączać sobie wedle upodobań :naughty:

dokładnie, mały pstryczek elektryczek by się przydał

panowe, po co takie coś? to jest tak subtelne i delikatne jak wydepilowana cipka szesnastki :grin: zróbcie sobie jedną stronę, najlepiej prawą na próbę i sami zobaczycie, że jest to eleganckie i niechoinkowe - śmiało powiem, że podwyższa prestiż Waszych aut :decayed: zresztą... kto chce to sobie zrobi jaki kolor będzie chciał i patryczki elektryczki, które sp***dolą wygląd wnętrza...

grzes283, nada się :wink:

ciekawe ile dekorów się dzisiejszego dnia oświetliło na forum... :naughty:

Opublikowano

Hahaha, trzeba by listę zrobić i niech każdy się wpisuje. Swoją drogą, to kwestia czasu i 80% forumowiczów zapoda u siebie taki bajer. Ja też się piszę, ale na razie z czymś innym walcze. Warto by ogarnąć to w miarę szybko, bo na zimę najlepszy efekt :banan:

Opublikowano

Też mam u siebie takie podświetlenie, założyłem je miesiąc temu, z tą różnicą, że dekor jest podświetlony od dołu, a nie od góry :) Wpiąłem się w tyczkę od podświetlenia klamek - czerwonej diody z klamki już nie podpinałem bo nie chciałem żeby kolor mi się mieszał. No i ja dekory musiałem podciąć bo nie było szczeliny więc światło by nie miało którędy się przebić. Dodatkowo, aby równomiernie się rozchodziło, dodałem między dekor a LEDy pasek mleczny z profilu. Tak to wygląda:

IMGP5243.jpg

Przód:

IMGP5247.jpg

Tył:

IMGP5253.jpg

U mnie podświetlenie ma 50cm w każdych drzwiach. No i aktualne zdjęcie z RNS-E na pokładzie:

IMGP6782.jpg

Opublikowano
  • Autor

a dla mnie jest zbyt jasne światło i sądze iż mogłoby rozpraszać kierowcę. szczególnie załamanie klamki - nie razi Cie to?

i pokaż fotkę dekora za dnia - widać podcięcie? :whistling:

Opublikowano

Ja już zamówiłem 6m taśmy LED, jak tylko przyjdzie będziem rezać :D. Zobaczymy jak to u mnie wyjdzie gdyż mam dekory obite alcantarą, ciekawe czy gdziekolwiek to światło bedzie przebijać :eusathink:

Opublikowano

Gdzieś zamówił?

☆ NOTE 3 ☆ 《tapatalk》

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.