Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Listwy Dekory LED

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja liczę na to iż w sobotę znajdę czas, bo jak na razie to nawet po tyłku nie mam się kiedy podrapać :P. Tylko że ja od razu będę rezał wszystkie dekory i lekko inaczej niż Kaju, lecz jak zrobię to pokażę kilka foto ;).

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj jednak nie dam rady centralnego zrobić, bo mam przy kompie trochę roboty, ale jutro ostatecznie będzie gotowy :wink:

Opublikowano

To czekamy niecierpliwie do jutra :)

Opublikowano

Wracając z pracy zajechałem do sklepu elektronicznego i zamówiłem sobie pasek LED w kolorze czerwonym. Myślę, że 5m wystarczy na 4 drzwi + front. Przewód mam, cynę mam, izolację mam. Tylko samych LEDów mi brakuje. No i czasu :-)

Może w sobotę znajdę chwilę czasu żeby rozebrać centralny dekor i samemu pokminić jak wpasować pasek LED pod spód (jakieś inne kolory mam, więc na przymiarkę jest :-) ).

Przy okazji...

Przypomniała mi się prezentacja Mercedesa klasy S i w nim zamontowano też takie podświetlenie jako ambilight. Kolor można dopasowywać bazując na palecie RGB:

2014-mercedes-benz-s-class-interior-photTranseco-2014-Mercedes-S-Class-Interior.133114_2014_Mercedes-Benz_S_Class.jpg

Jeśli ktoś chciałby oblukać filmik z innymi "bajerami" w Mercedesie (plus pokaz tego podświetlenia) to proszę:

https://www.youtube.com/watch?v=lDFDVeQlwlQ

Opublikowano
  • Autor

zostanie Ci jeszcze. 75cm każde drzwi to jest 3m, na dekor jak pójdzie 100cm to max, bo odchodzi kolumna kierownicza.

Opublikowano

dobra panowie to teraz pytania

mając rozpiskę elektryczna drzwi z tyłu czyli :

eleod_MY04.jpg

podpinamy się pod pin 6 i 1 od oświetlenia klamek w szarej dużej kostce co się wpina w sterownik szyb

a jak jest z przodu nigdzie nie mogę tego znaleźć - czy jest analogicznie z tyłu i przodu ????????????

Edytowane przez oprych

Opublikowano
  • Autor

6 masa, 1 +12V, z przodu powinno być analogicznie. A podepnij się pod głośnik, będą migały w rytm muzyki :decayed: za gówniarza się w szalonezie driftolonezie polonezie takie tajuningi robiło :grin:

Opublikowano

@kaju - zamówiłem z zapasem. Do czegoś innego się wykorzysta w razie potrzeby, a jak nie to poleży :)

Opublikowano

Jakby ktoś się łudził iż da się podłączyć oświetlenie do iluminacji klamek bez demontażu boczka niech się nie łudzi. To niewykonalne, przez co termin moich prac prawdopodobnie przesunie się o tydzień...

Opublikowano
  • Autor

Jakby ktoś się łudził iż da się podłączyć oświetlenie do iluminacji klamek bez demontażu boczka niech się nie łudzi. To niewykonalne, przez co termin moich prac prawdopodobnie przesunie się o tydzień...

Przecież o tym pisałem... BTW mój termin też odroczony, bo mam nawał roboty przy kompie. Dzisiaj w nocy może skończę, efekty będą widoczne w sygnaturce :wink: oczywiście już zapraszam do sklepu internetowego :)

Opublikowano

Kaju nie byłbym sobą gdybym nie sprawdził :P Powiem Ci że ja będę taśmę kleił do boczku a nie do dekora, dziś testowałem i daje radę takie rozwiązanie a przy okazji można spokojnie dekor demontować :D

Opublikowano

Kaju nie byłbym sobą gdybym nie sprawdził :P Powiem Ci że ja będę taśmę kleił do boczku a nie do dekora, dziś testowałem i daje radę takie rozwiązanie a przy okazji można spokojnie dekor demontować :D

Pokaż potem fotki jak przykleiłes :naughty:

Opublikowano
  • Autor

można do boczka, nie mówię, że nie :)

Opublikowano

Też mam przyczepione do boczka, zdjęcia gdzieś się przewijają w temacie :P

Od razu mówię - jak dacie za gruby przewód do taśmy led to możecie mieć problem z jego ułożeniem. Ale jest na to sposób - rozgrzejcie przewód suszarka do włosów i wtedy możecie go idealnie ułożyć. Ja tak właśnie zrobiłem u siebie bo najpierw wszystko kupiłem, a dopiero później kombinowałem jak kabel puścić :P

Opublikowano

a jak do boczka przykleisz to nie będzie jaśniej świecił dekor?mi się wydaje że tak. Jak kto woli ale ja bym chciał lekko podświetlić dekor. Doczekamy się pewnie foto jak podświetla na boczku i na dekorze przyklejona tak że wedle gustu...

Opublikowano
  • Autor

raczej tak samo rozproszy.

Opublikowano

Nom ja dopiero w przyszłym tygodniu będę mógł pokazać bo dzisiaj tylko testowo przykleiłem

Opublikowano

skoro tak twierdzisz kaju to lepiej do boczka przykleić taśmę nie trzeba będzie się martwić przy kolejnym demontażu dekoru że pourywasz kable...

Opublikowano
  • Autor

trzeba zobaczyć. ja wiem że dekorów zmieniał nie będę, a do demontażu tapicerki będzie się uważać :)

Opublikowano

W ktorym miejscu do zboczka:lol:

Wysłane z mojego Szajsunga

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.