Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Listwy Dekory LED

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeśli mówisz o klamrach pasów to lepiej już z podświetlenia zapalniczki, podłokietnika.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Jeśli mówisz o klamrach pasów to lepiej już z podświetlenia zapalniczki, podłokietnika.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Albo...zapalniczki. Ja wziąłem z oświetlenia podłokietnika.

Opublikowano

Ja chyba wezmę z zapalniczki

Wysłane z mojego Honor'a 5X. Pozdrawiam ;-)

Opublikowano

Z oświetlenia przedniego podłokietnika ;) Tylne kable ciągniesz pod siedzeniem i środkiem pod wykładziną.

z jakiego podłokietniki!! w tym przypadku musisz wprowadzać dwa kable do każdych drzwi gdzie w drzwiach masz już ten kabel bez sensu ewentualnie jak masz z tyłu korby to wtedy musisz puścić po dwa kable w tylnie drzwi

Opublikowano

Z oświetlenia przedniego podłokietnika ;) Tylne kable ciągniesz pod siedzeniem i środkiem pod wykładziną.

z jakiego podłokietniki!! w tym przypadku musisz wprowadzać dwa kable do każdych drzwi gdzie w drzwiach masz już ten kabel bez sensu ewentualnie jak masz z tyłu korby to wtedy musisz puścić po dwa kable w tylnie drzwi

Tutaj kolega miał na myśli prąd do zasilenia oświetlenia klamry pasów

Wysłane z mojego Honor'a 5X. Pozdrawiam ;-)

Opublikowano

Ale tą klamrę tez zmieniliście, tak? [emoji848] Z jakiego modelu pochodzi żeby podeszła p&p?

Wysłane z jabłka

Opublikowano

Ja podłączyłem do prądu oświetlenia podlokietnika-najbliżej-najwygodniej. A jak Kolega chce to niech zdejmuje tapicerkę i podłącza pod oświetlenie drzwi lub szyby.

Ale tą klamrę tez zmieniliście, tak? [emoji848] Z jakiego modelu pochodzi żeby podeszła p&p?

Wysłane z jabłka

Klamry są te same które masz.Musisz tylko użyć troszkę siły żeby oddzielić czarne obudowy klamry bo są klejone.Wkładasz np 2 śrubokręty jeden po jednej drugi po drugiej stronie i rozchylasz aż puści.Na koniec można skleić klejem i wszystko jest ok.

Opublikowano
  • Autor

a jakby je podgrzać, to nie puści łatwiej klej?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

a jakby je podgrzać, to nie puści łatwiej klej?

Kaju, nie bardzo...prędzej obudowę stopisz,bo tam jest klejone w środku na bolcach.Najprościej oddzielić obudowę "na srubokrety";)

Opublikowano

Poka jak Ci sie to prezenci. :)

Opublikowano

Poka jak Ci sie to prezenci. :)

Chętnie bym zaprezentował ale nie mam możliwości dodawania fotek ze względu na mała ilość postów.Ale uwierz na słowo,że wygląda tak jak na fotkach które zamieścił kaju.

Opublikowano
  • Autor

bo fotki, które wrzuciłem są właśnie od Ciebie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

bo fotki, które wrzuciłem są właśnie od Ciebie

Oczywiście;) To proszę dorzuć jeszcze te z mojego wnetrza,które dziś podeslalem na mail;)

Opublikowano

A jak wyglada sprawa z miejscem na diody? Jedna ledwo idzie wcisnąć czy jest wystarczajaco miejsca żeby ulokować tam diodę? Do czegoś idzie ja przyczepić czy trzeba trochę pokombinować? Nigdy nie rozbierałem klamer wiec nie wiem jak one w środku wyglądają [emoji848] Jutro mam urlop, może uda mi się coś podrezać [emoji16]

Wysłane z jabłka

Opublikowano
  • Autor

wrzucę jak będę w Polsce lub DE, bo tam mam normalne karty z pakietami, w tej chwili kwitnę pod Lyonem [emoji85]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Dawaj @kaju fotki od @Fido29 :)

Opublikowano

wrzucę jak będę w Polsce lub DE, bo tam mam normalne karty z pakietami, w tej chwili kwitnę pod Lyonem [emoji85]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

wracaj przez Millau, widoki niezapomniane!!!

Opublikowano
  • Autor

zerknę rano gdzie mam załadunek, już mi się nie chce telematyki odpalać. EOT

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Poka jak Ci sie to prezenci. :)

Chętnie bym zaprezentował ale nie mam możliwości dodawania fotek ze względu na mała ilość postów.Ale uwierz na słowo,że wygląda tak jak na fotkach które zamieścił kaju.

wrzucaj fotki przez tapatalk, dajesz bezpośrednio z telefonu, nie musisz szukać żadnych stronek do zdjęć.

Opublikowano

Dobrze, dajmy kaju odpocząć w tej pięknej krainie:) Na jutro przygotuję dokładny opis i postaram się zamieścić gdzieś foto ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.