Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Takie tam B5 quattro... :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

w myśl zasady nie umiem jeździć ale lubię lol5.gif nagraliśmy takie o coś

https://www.youtube.com/watch?x-yt-cl=84411374&v=uarXPltjuN8&x-yt-ts=1421828030

https://www.youtube.com/watch?x-yt-cl=84411374&v=CFQbuGgtH4A&x-yt-ts=1421828030

na 2 biegu wyciąga ok 102-103 czyli na gpsie nie przekroczy 100 emot1.gif ale i tak jest za***iście car.gif

Opublikowano

stanowczo za cichy ten wydech! :decayed:

Opublikowano

mruczy ładnie ;-)

Opublikowano
  • Autor

w środku to niewiele słychać :) raczej silnik niż wydech

Opublikowano

ile do setki 6-7?

Opublikowano

Zacny projekt, będę śledził.

A wydech faktycznie cichy, brzmi podobnie jak niektóre V6.

Opublikowano
  • Autor

ponadto była mała demolka :)

WP_20150121_002.jpg

wybierak biegów był połamany więc wymieniłem na inny, z RSa :D


jest sztywny czyli mało używany:) teraz biegi wchodzą elegancko

Edytowane przez Linarr

Opublikowano

Ładnie się tu dzieje :kox:

Opublikowano
  • Autor

wiadomo :) ja żadnego auta nie zostawiam seryjnego ;)


to jest choroba :grin: ale cieszę się że tylko taką mam :)

Opublikowano

Avatara zmieniaj panie :grin:

Opublikowano
  • Autor

a po co :P w klubie mondeo zostanę jeszcze dłuugo ;)


dziś byłem na storjeniu :D

wynik to 281 kucy i 390 niutuff. Jestem z niego zadowolony lol5.gif dolot trzeba zrobić kompletny bo go praktycznie nie ma i wydech do poprawki, a teraz dobranoc.gif


paliwo pb95

Opublikowano

Wydech to jest srogo nie taki. Ale na sztuke jest :) jakby ktos sie zastanawiam do ilu wystarcza wydech z TDI to ma odpowiedz :)

PS. Filmy byly z mocą 230hp lub cos kolo tego.

Edytowane przez guziq

Opublikowano

Duzo nie ubylo z tego silnika.

Naciapane z kanalu...

Opublikowano

Spokojnie. Zrobimy ponad serie :)

Opublikowano
  • Autor

wykres%20ABZ_1.jpg

skromny.gifskromny.gifskromny.gif na początku tak mało bo nie otwierało do końca klapek w dolocie to spięliśmy je na stałe na otwarte co z miejsca dodało 25 koni lol5.gif potem strojenie i jest już ok lol5.gif Te klapki się zrobi, teraz trochę dół się spsuł smash.gif i jest taki ciut inny dźwięk silnika


nowy zakup

WP_20150128_002.jpg

:) ciekawe czy fis sprawny :grin:

Edytowane przez Linarr

Opublikowano

Pewnie nie :D

Opublikowano

A jak kodujesz obrotomierz na v8? Z kodowaniem na v6 pokazuje poprawnie obroty?

Opublikowano
  • Autor

w EMU ustawia się mnożnik obrotomierza w programie licznika nic nie mieszałem

Edytowane przez Linarr

Opublikowano

Aaa czaje dzięki za info

Opublikowano

Ten EMU to polska produkcja, tak? Jaki masz model i czy trudno się to ustawia. Pytam bo zastanawiam się nad zakupem do mojego 2.2T AAN, żeby coś pomodzić, bo orginalny Motronic do modu jest ciężki.

BTW. jaki koszt już całej zabawy już masz? mam tu na myśli zakup auta + resztę gratów i robocizna?

Edytowane przez zrywka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.