Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Takie tam B5 quattro... :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to kolega jest w bledzie. ABZ nigdy nie byl parowany z manualna skrzynia.

Nie bede sie spieral, ale to co mowi kolega brzmi dosc logicznie. Kto bogatemu zabroni, jak chce. Widzialem tez na allegro albo na olx kompa pod abz'ta z manualem, wiec cos w tym jest.
Opublikowano

Ja znam sie najmniej z Was wszysykich ale tego co mowicie kazdy z Was moze miec troche racji. Moze pierwsze V8 (ABZ) nie mialy manuala ale wiem ze S8 D2 mialy manualna ale nie wiem jaki tam jest kod silnika.

send by GT-I9505

Opublikowano

Ja znam sie najmniej z Was wszysykich ale tego co mowicie kazdy z Was moze miec troche racji. Moze pierwsze V8 (ABZ) nie mialy manuala ale wiem ze S8 D2 mialy manualna ale nie wiem jaki tam jest kod silnika.

send by GT-I9505

Oczywiscie ze mialy, nie tylko s8 ale i zwykle a8. Poliftowy silnik bez wiekszego problemu znajdziesz z manualem :)
Opublikowano

Znajomy ( co niektorzy z lodzkiego kojarza Zbyszka z Justynowa od caraudio ) ma biala s8 d2 przedlift z manualem ;) wiec nie wiem jak z ta skrzynia z przedlifta ;)

send by GT-I9505

Opublikowano

Silnik AKG :)

Opublikowano
  • Autor

guzior mnie przewiózł a8... ale to rwie asfalt :jerk: :jerk:

fura bez dmuchawki to jednak nie to samo... :decayed:

Opublikowano

Fak ju! :D szczesliwie wrocili? ;)

Opublikowano
  • Autor

no raczej, żyje rusza się, fura śmiga więc chyba tak :grin:

Edytowane przez Linarr

Opublikowano

Bardzo delikatnie wyszlo - 420km/700nm na luznych wg i z brakiem paliwa. Guzior mowi ze do poprawki wynik :)

Opublikowano
  • Autor

nom ale i tak start z miejsca miażdży :) ale to zasługa aftomatu

Opublikowano

Z niecierpliwością czekam na efekt końcowy swap-u. Bardzo ciekawy projekt :)

Opublikowano

podejdzie, najwyzej trzeba bedzie poprzerabiac kostki ;)

Opublikowano
  • Autor

ale do ogarnięcia w miarę łatwo? ;)


tylko tego prędkościomierza tak trochę mało :grin:

Opublikowano

Wystarczy ci spokojnie, nie mysl ze zbudowales superauto - objade cie moim 1.8t :D

Kostki do ogarniecia, schematy sa na forum. Jest tez inna opcja - mam eskowe zegary 2x32pin + 1x20 a chyba taki uklad masz u siebie. Zegary z anglika wiec predkosciomierz w milach i km, fis do roboty. Oddam tanio :D

Opublikowano
  • Autor

Czekaj mądralo aż ja uturbię :grin::P A co do prędkości to ciekawe ile wyciągnie. Anglika nie chce, a z fisem się bawić to też średnio ;)

btw taki wydech urzeźbiłem :)

WP_20150108_001%5B1%5D.jpg

połączy się łącznikiem z resztą

WP_20150108_002%5B1%5D.jpg


niebieska kropka to będzie sonda szerokopasmowa

Edytowane przez Linarr

Opublikowano

Wiedzialem ze sie poddasz ;) pracujac w poblizu Guziora nie mogles wytrwac w postanowieniu pozostawienia wolnossacego :D

Opublikowano
  • Autor

:D może kiedyś :wink:


dzisiaj guzior się ostro spiął z tematem (ciekawe ile mnie za to naliczy :grin: :grin: ) także w poniedziałek przewiduję pierwsze odpalenie :banan: nie wyjdę z garażu dopóki nie zagada! :decayed:

Edytowane przez Linarr

Opublikowano

Policzy jak za prezydenta! [emoji14] wszyscy czekamy na odpalenie :)

Opublikowano

A jak u ciebie z klima i wspomaganiem. Zmiescilo sie to?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.