Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Takie tam B5 quattro... :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jest już po 20, czemu tu nie ma jeszcze zdjęć z dalszej pracy ?

bo resztę dnia naprawiałem to co zepsułem przy wsadzaniu silnika ze skrzynią do auta - zapomnieliśmy wybieraki skrzyni podnieść i się wciąły między tunel a skrzynię :facepalm: 5 minut przy swapie by zajęło ich wyciągnięcie a tak musiałem cały tunel rozkrecać, środkowa konsolę zwalać i lewarek wykręcać... masakra :grin:

no ale postęp jakiś jest, wyciągnęliśmy dekiel pompy od baku, taki widok się ukazał:

WP_20141220_003%5B1%5D.jpg

więcej tych rurków tam nie mogli napchać?? :o :o a, jeszcze przykręciłem pół osie i wał na gotowo

pokażę Wam jeszcze moje poprzednie auto, które guziorowi się bardzo podoba zresztą mimo że ford :grin:

WP_20141127_002%5B1%5D.jpg

na progach były nakładki na równą wysokość co zderzaki tylko zdjąłem bo miałem zamiar robić blacharkę... będzie mi go brakowało :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Edytowane przez Linarr

Opublikowano

lepiej ford niz honda :decayed:

Opublikowano

Jestem podjarany jak pedofil w smyku :kox: od kiedy pamietam chodzi wlasnie za mna V8 w B5 ale sedan z body RS.

U Ciebie widze to tak:

Audi-B5-RS4-14.jpg

nie wiem co na to inni ale mnie sie w c**j podoba :decayed:

Opublikowano
  • Autor

lepiej ford niz honda :decayed:

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :thumbup1:

U Ciebie widze to tak:

a teraz powiedz co to jest :grin: bo ja o audi nie mam zielonego pojęcia

no i ładnie wygląda :)

Opublikowano

a proncie bardzo :D

Opublikowano
  • Autor

jak on zrobił 2 kominy? patrzyliśmy dziś i tam nie da się wyprowadzić rury bo bak przeszkadza..

Opublikowano

to zderzak z rs4 b7, siada ladnie ale nie wiem czy sa jakies przerobki, pewno jakas madra glowa z forum Ci sprzeda patent. co do dwoch kominow to ktos juz to na forum wykombinowal ale nie pamietam kto. i to chyba w tdi ;) ale pewny nie jestem :P zbyt bardzo sie juz nawalilem :decayed:

Opublikowano

Mozna np pozbyc sie wneki na kolo zapasowe i tam poprowadzic drugi wydech :) ale ze ma to miec podtlenek gazotu... ;)

Jesli chodzi o zderzak to sam dyfuzor z b7 jest w uzyciu. No i spawanie plastiku cie czeka jesli sie na to zdecydujesz ;)

Edytowane przez marcindlug

Opublikowano

Linarr, mam takie pytanko. Gdzie Ty dorwałes ten silnik za 1 tyś? i to jeszcze w takim stanie? One do 4 tys. kosztuja :o

Opublikowano
  • Autor

abz? 4 tys ?? :grin: to nie sa jakieś wynalazki z b6 :P guzior znalazł na tablicy ;)

Opublikowano

ABZ chodzi w cenie zlomu a i Guzior ma dojscie do silnikow w dobrych piniondzach ;)

Edytowane przez marcindlug

Opublikowano

przedzieraj szlaki a beda wysypy B5 q z 4.2 V8 :thumbup1: czekam na filmik z odpalenia

Opublikowano
  • Autor

filmik

w przyszłym roku dopiero :(

Opublikowano

Eee... Truj Bartkowi to silnik przed swietami zagada :D

Opublikowano
  • Autor

nie ma szans, nie wyrabia czasowo z tym d3


czym się różni tylny zderzak zwykły a s4? bo jakoś bardzo podobnie wyglądają..

Opublikowano

W zasadzie to roznia sie tylko dolem :)

D3 moze poczekac, turbo juz siedzi a auto jest mlodsze. Twoje musi miec priorytet bo jest starsze i moze sie rozlozyc ze starosci [emoji14]

Opublikowano
  • Autor

a możesz pokazać jakieś foto poglądowe? gdzie na aucie jest kod lakieru?

Opublikowano

W bagazniku przy kole zapasowym po prawej stronie masz wlepke ;) tam masz wszystko opisane

send by GT-I9505

Opublikowano

Ostatnio kupilem 4 silniki abz - najdroższy kosztował 1200zl. Przecie tego nikt nie kupuje bo sie nie psuje.

Opublikowano
  • Autor

tej wlepki przy kole zapasowym nie mam właśnie :(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.