Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Takie tam B5 quattro... :)


Linarr

Rekomendowane odpowiedzi

jest już po 20, czemu tu nie ma jeszcze zdjęć z dalszej pracy ?

bo resztę dnia naprawiałem to co zepsułem przy wsadzaniu silnika ze skrzynią do auta - zapomnieliśmy wybieraki skrzyni podnieść i się wciąły między tunel a skrzynię :facepalm: 5 minut przy swapie by zajęło ich wyciągnięcie a tak musiałem cały tunel rozkrecać, środkowa konsolę zwalać i lewarek wykręcać... masakra :grin:

no ale postęp jakiś jest, wyciągnęliśmy dekiel pompy od baku, taki widok się ukazał:

WP_20141220_003%5B1%5D.jpg

więcej tych rurków tam nie mogli napchać?? :o :o a, jeszcze przykręciłem pół osie i wał na gotowo

pokażę Wam jeszcze moje poprzednie auto, które guziorowi się bardzo podoba zresztą mimo że ford :grin:

WP_20141127_002%5B1%5D.jpg

na progach były nakładki na równą wysokość co zderzaki tylko zdjąłem bo miałem zamiar robić blacharkę... będzie mi go brakowało :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Edytowane przez Linarr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem podjarany jak pedofil w smyku :kox: od kiedy pamietam chodzi wlasnie za mna V8 w B5 ale sedan z body RS.

U Ciebie widze to tak:

Audi-B5-RS4-14.jpg

nie wiem co na to inni ale mnie sie w c**j podoba :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej ford niz honda :decayed:

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :thumbup1:

U Ciebie widze to tak:

a teraz powiedz co to jest :grin: bo ja o audi nie mam zielonego pojęcia

no i ładnie wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak on zrobił 2 kominy? patrzyliśmy dziś i tam nie da się wyprowadzić rury bo bak przeszkadza..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zderzak z rs4 b7, siada ladnie ale nie wiem czy sa jakies przerobki, pewno jakas madra glowa z forum Ci sprzeda patent. co do dwoch kominow to ktos juz to na forum wykombinowal ale nie pamietam kto. i to chyba w tdi ;) ale pewny nie jestem :P zbyt bardzo sie juz nawalilem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna np pozbyc sie wneki na kolo zapasowe i tam poprowadzic drugi wydech :) ale ze ma to miec podtlenek gazotu... ;)

Jesli chodzi o zderzak to sam dyfuzor z b7 jest w uzyciu. No i spawanie plastiku cie czeka jesli sie na to zdecydujesz ;)

Edytowane przez marcindlug
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linarr, mam takie pytanko. Gdzie Ty dorwałes ten silnik za 1 tyś? i to jeszcze w takim stanie? One do 4 tys. kosztuja :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abz? 4 tys ?? :grin: to nie sa jakieś wynalazki z b6 :P guzior znalazł na tablicy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ABZ chodzi w cenie zlomu a i Guzior ma dojscie do silnikow w dobrych piniondzach ;)

Edytowane przez marcindlug
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedzieraj szlaki a beda wysypy B5 q z 4.2 V8 :thumbup1: czekam na filmik z odpalenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma szans, nie wyrabia czasowo z tym d3


czym się różni tylny zderzak zwykły a s4? bo jakoś bardzo podobnie wyglądają..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to roznia sie tylko dolem :)

D3 moze poczekac, turbo juz siedzi a auto jest mlodsze. Twoje musi miec priorytet bo jest starsze i moze sie rozlozyc ze starosci [emoji14]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a możesz pokazać jakieś foto poglądowe? gdzie na aucie jest kod lakieru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W bagazniku przy kole zapasowym po prawej stronie masz wlepke ;) tam masz wszystko opisane

send by GT-I9505

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupilem 4 silniki abz - najdroższy kosztował 1200zl. Przecie tego nikt nie kupuje bo sie nie psuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...