Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Takie tam B5 quattro... :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

pomysł powraca i chyba taką wariacje stworze u siebie

:drinks: w b5 jest o tyle dobrze że ori komp wylata w całości. Np w b6 już musi zostać..

Sam się nie mogę doczekać kiedy to wkońcu zagada :wub:

Opublikowano

Ciekawi mnie jaki sygnał idzie do ecu ze skrzyni o N-ce musi się to jakoś dać zemulować prostym sposobem, a wogóle ktoś to kiedyś już emulował w jakiś sposób? Co do abz i tak jest on praktycznie s/a,

Chyba zacznę szukać silnika, inne amory i sprzeżyny, ciekawe jak by to działało ze skrzynią 5 z 1,8TQ

Edytowane przez Krystek86

Opublikowano

Mega krotka ta skrzynia jest jak na v8. Przyspieszenie mialbys ladne ale okupione spalaniem

Opublikowano

Właśnie, więc chyba 6 z 2.5 Q lub 2,7 jest najlepsza a moja i tak do wymiany bo 3 zgrzyta.

Opublikowano
  • Autor

no ciekawe jak na tej dieslowej skrzyni się będzie jeździć


btw słyszałem narzekania że na 2 reduktory lpg nie ma miejsca... jakoś je upchnąłem :)

Opublikowano

no ciekawe jak na tej dieslowej skrzyni się będzie jeździć

no pewnie inaczej bo vmax pewnie wyjdzie poza licznik i to grubo :D

zapodaj jakieś fotki

Edytowane przez Krystek86

Opublikowano

Ktoras ze skrzyn 2.5tdi Q przy kolach 17" ma vmax w okolicy 400km/h :D

Opublikowano

no to z bugatti można stawać na prostej :kox:

Opublikowano

Mozna bylo abz'ta zamowic z manualem to nie problem ale nie kazdy sie na to decydowal. co do skrzyni to nie wiem czy nie lepiej od jakiejs benzyny zaadoptowac, ja bym szukal cos z c4 moze.chyba 5 tki tez pakowali do v8.

Opublikowano

Mozna bylo abz'ta zamowic z manualem to nie problem ale nie kazdy sie na to decydowal. co do skrzyni to nie wiem czy nie lepiej od jakiejs benzyny zaadoptowac, ja bym szukal cos z c4 moze.chyba 5 tki tez pakowali do v8.

Skad to info na temat manuala?
Opublikowano
  • Autor

zobaczymy jak będzie po co się pchać w koszty na zapas

Opublikowano

Na turbo lepiej odkladaj :D

Opublikowano
  • Autor

:grin::P

Opublikowano

pomysł powraca i chyba taką wariacje stworze u siebie

:drinks: w b5 jest o tyle dobrze że ori komp wylata w całości. Np w b6 już musi zostać..

Sam się nie mogę doczekać kiedy to wkońcu zagada :wub:

A jak jest z przekladką silnika B5 S4 2.7BiTurbo do B6 ???

Sterownik musi byc z B5

Opublikowano
  • Autor

z tego co wiem to b6 ma dużo rzeczy po can busie... albo byś musiał mieć 2 sterowniki albo nie wiem :P (to moje pierwsze audi nie znam się na nich ;) )

Opublikowano

B6 ma tylko zegary po CANie

Opublikowano

B6 ma tylko zegary po CANie

coś mi się wydaje że nie, can tam już siedzi praktycznie wszędzie ale tylko do komunikacji a nie do sterowania silnika a sterownik trzeba będzie chyba dać z b5

Opublikowano

Chlopaki przeciez na forum jest przynajmniej 5 sztuk B6 2.7BiTurbo.

Bieniek, Flyer...

i poza tempomatem wszystko smiga bez problemu, klima też, mimo innego sterowania sprężarką

Opublikowano

Mozna bylo abz'ta zamowic z manualem to nie problem ale nie kazdy sie na to decydowal. co do skrzyni to nie wiem czy nie lepiej od jakiejs benzyny zaadoptowac, ja bym szukal cos z c4 moze.chyba 5 tki tez pakowali do v8.

Skad to info na temat manuala?
Info mam od kumpla ktory sam ma s8 d2 i mocno siedzi, i w a8, i w ogole w audi .quattro service krakow.
Opublikowano

No to kolega jest w bledzie. ABZ nigdy nie byl parowany z manualna skrzynia.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.