Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Takie tam B5 quattro... :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:jerk::jerk::jerk::jerk:
Osobiście czekam aż ktoś wsadzi do b5 W8 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

narazie wystarczy v8

może kiedyś tam jak się znudzi czy coś to się uturbi :)

Edytowane przez Linarr

Opublikowano

nie wyobrażam sobie targania takiego silnika bez kanału/podnośnika i o tej porze roku, na dworze. Podziwiam :wink:

rób dużo fotek przy pracy, bo temat szalenie ciekawy :kox:

Opublikowano

narazie wystarczy v8

może kiedyś tam jak się znudzi czy coś to się uturbi :)

tak jak wczoraj powiedzialem - daje Ci dwa tygodnie i pekniesz ;) bedzie turbo :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie wyobrażam sobie targania takiego silnika bez kanału/podnośnika i o tej porze roku, na dworze. Podziwiam :wink:

rób dużo fotek przy pracy, bo temat szalenie ciekawy :kox:

nie ma czasu :kox:

narazie wystarczy v8

może kiedyś tam jak się znudzi czy coś to się uturbi :)

tak jak wczoraj powiedzialem - daje Ci dwa tygodnie i pekniesz ;) bedzie turbo :decayed:

hehe przez jhakiś czas nie wiedziałem kim jesteś :grin: dopiero potem jakoś zajarzyłem że Ty to Ty :decayed: turbo nie będzie ze zwględu na koszty... mam 2 kredyty na głowie a pensja marna... ale może kiedyś, jak już je pospłacam ;)

btw lepsze 2 małe turbiny czy jedna większa? :naughty:

Opublikowano

Jedna duża, male zaduszà motorownie

Opublikowano

Guzior ma juz doswiadczenie z t76 i do 4 litrow pojemnosci jest to idealne rozwiazanie ;)

Opublikowano
  • Autor

to jest taka jak w tej b6? spora krowa tam siedzi :)

Opublikowano

Dokladnie taka :)

Opublikowano
  • Autor

no ale to odległa przyszłość niestety... :(

Opublikowano

Jakbyś mógł, zrób foty łap zwymiaruj wsio itp, czekam na postępy ;)

Opublikowano
  • Autor

łapy od silnika zostają ori, a do budy jak spasujemy to jeszcze nie wiem

Opublikowano

Jak mozesz, zrób foty, bo sie nagrzalem :decayed:

Opublikowano

:kox:

Opublikowano

To jest sztuka upszać v8 pod mache . Nie to co z 1.8T :wink:

Opublikowano
  • Autor

Jak mozesz, zrób foty, bo sie nagrzalem :decayed:

też chcesz v8? :) mocy ma tyle samo co 2,7 bit po chipsie

Opublikowano

no chyba coś podziałam, już rozmawiałem z marcinem, ponoć te polifcie praktycznie p&p, czekam na dalszy postęp w pracach... ;)

Opublikowano
  • Autor

jak dla mnie bez sensu taka zmiana :P chciałem s4 ale za drogie to mam 300 koni w inny sposób ;) jutro pasujemy silnik


mały update

we wtorek było trochę kabelkologii, podłączanie

WP_20141216_001%5B1%5D.jpg

do wiązki v8

środa, pierwsze przymiarki silnika do skrzyni :D

WP_20141217_001%5B1%5D.jpg

trzeba było dorobić mocowania na poduszki bo te z diesla nie pasowały

WP_20141217_002%5B1%5D.jpg

wczoraj była wycieczka po sprzęgło i zamach

WP_20141218_001%5B1%5D.jpg

chciałem silnik przykręcić .. męczyłem się ze 2h i nic z tego nie wyszło... jakoś się blokował. To wytargałem skrzynię z auta co też łatwe nie było panna.gif

dzisiaj rano przykręcona skrzynia do silnika

WP_20141219_001%5B1%5D.jpg

a o jakiejś 11:45...



















pop.gifpop.gif





















ale ery diesla diable.gif już na zawsze zakrecony.gifzakrecony.gifzakrecony.gifzakrecony.gif



















a V8?


















WP_20141219_002%5B1%5D.jpg
hura.gifhura.gif
hura.gifhura.gif
hura.gifhura.gif
hura.gifhura.gif

g_happyhappy.gif silnik i skrzynia zamontowane na poduszkach, tak jak już to zostanie lol5.gif teraz "tylko" trzeba dorobić mu otoczenie laugh.gif

na pierwszy ogień poszedł pas wentylatorów

WP_20141219_003%5B1%5D.jpg

trochę go ubyło hehe.gif teraz tak.. ori chłodnica nie pasuje smash.gif będziemy chyba robić w stylu a4 b6 ma inaczej poprowadzone wejścia do chłodnicy, powinno pasować

Edytowane przez Linarr

Opublikowano

Szacun stary.

To bedzie pierwsze v8 b5 na forum czy jest juz jakies?

Opublikowano

Pierwsze pierwsze :)

Guzior juz zmienil koncepcje z chlodnica od 1.8t odwrocana do gory nogami?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.