Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 1.8 ADR 18"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich :)

Chciałbym przedstawić Wam moją A4,Audi sprowadzona z DE w 2007r,w jednych rękach do dzisiaj,zadbana,wszystko wymieniane na czas,tzw Perełka :D

Rok produkcji : grudzien 94

Z wyposażenia skromnie,ale mam nadzieje będzie lepiej :)

-2.el szyby,

-el.lusterka,
-2 poduchy,
-podłokietniki

-el.szyberdach,
-klimatronik,
-centralka zamek

Mody:

-gwint FK

-felga 18" VW ala Porsche

-gril Oettinger

-dekory ala carbon

-lampy tył IIlift

Na dniach wpadnie kierownica S,lusterko prawe duże oraz lampy II lift

A będzie jeszcze gładki zderzak przód i jeżeli upoluje to tył klapa US :naughty:

bikepics-2715778-800.jpgbikepics-2715780-800.jpgbikepics-2715781-800.jpgbikepics-2715783-800.jpgbikepics-2715785-800.jpg

Opublikowano

Ładna i ciekawy grill!Widać,że zadbana.Powodzenia w rezaniu!

Opublikowano
  • Autor

grill udało się dorwać po dość okazyjnej cenie :P zawsze coś innego niż oklepany od S'ki

Opublikowano

ładna sztuka :hi:

Opublikowano

ladny i zadbany poka wnetrze i serce :D

Opublikowano
  • Autor

Dzięki :)

Aktualnych zdjęć wnętrza nie posiadam,ale jakieś starsze się znalazło

bikepics-2716031-800.jpg

W środku dołożony jest podłokietnik i stołki ala kubły z polifta

bikepics-2716032-800.jpg

A licznik wybił dzisiaj równą sumke :grin:

Opublikowano

Zawsze mi się podobał ten lakier :)
Fajna rejestracja WSZY 629 :decayed:
Jakieś inne plany oprócz kierownicy, zderzaka, klapy itp?

Opublikowano
  • Autor

planów jest mnóstwo tylko budżet ogranicza,do wiosny chce zrobić to co wymieniłem i aktualnie siedze jeszcze przy felgach,ucierpiały troche ranty i poszły w polerke.

Plan jest jeszcze na jakieś halo w zderzaku,ale nad tym będę myślał pózniej ^_^

Opublikowano

Swoje latka ma ale niezmiernie cieszy oko :naughty: Nie myslales nad zmiana koncowki wydechu ? Jakas dwururka by tam lepiej pasowała ;)

Opublikowano

eleganckie autko :wink: w środku kiera do wymiany i środek też będzie dużo lepiej wyglądał

powodzenia w dalszym modzeniu :)

Opublikowano

Wygląda bardzo okej, podoba mi się, mody na + :decayed: .

Powiedz mi co zrobiłeś z przednimi lampami.Przyciemniane sprayem? :wink:

Opublikowano
  • Autor

Lampy oklejone są folią,na lampach jest jasniejsza a na kierunkach ciemniejsza ;)

Opublikowano

Kox :kox: kolego autko pieknie się prezentuje powodzonka w dalszym modzeniu :hi: silniczek taki jak mój :wink:

Opublikowano

super auto sie prezentuje ....

Opublikowano

W końcu sie doczekała własnego tematu :grin: Będę kibicował :decayed:

Opublikowano

na tej feldze mi sie podoba i ten kolor a jaka szerokosc tej felgi

Opublikowano
  • Autor

Felga 8j

Opublikowano

Fajnie by bylo jakbyś lampy od polifta wrzucil przod tył ten grill według mnie kiepsko wygląda. Kolor fajny gleba koło git:)

Opublikowano

super fura widać że dopieszczana:)

Opublikowano

Bardzo ładnie i schludnie się prezentuje, parę modów a serio robi robotę :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.