Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Skierniewicach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z tą Policja to Malin popisałeś się :) gościnnie uczestniczyłem w spocie i uważam że spot bardzo udany :) pozdrawiam Panowie

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 147,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ABT jednak potrafi tuningować fury :kox: :kox:[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 10:57_________________________________________________kilka fotek ode mnie z wczoraj :wink4:

20100313103.jpg

20100313104.jpg

20100313105.jpg

20100313106.jpg

20100313107.jpg

20100313108.jpg

i tu jedno ze skrzyżowania z rawską :kox:

20100313109.jpg

Opublikowano

a co do tej policji to na łowiczu teraz doszła nowa fura nieoznakowana insignia 250 kuca ciemno granatowa ELC 55 coś tam trzeba uważać bo teraz ją non stop widzę i najgorsze że nie jak jedzie tylko jak już trzyma

a druga jest vectra GTS'ka tylko nie znam nr-ów

Opublikowano

nieoznakowana insignia 250 kuca ciemno granatowa ELC 55

Bardzo często kręci się na ulicy Poznańskiej w Łowiczu na trasie Warszawa-Poznań.

ELC 53RE .

zdjcie282.jpg

Opublikowano

nieoznakowana insignia 250 kuca ciemno granatowa ELC 55

Bardzo często kręci się na ulicy Poznańskiej w Łowiczu na trasie Warszawa-Poznań.

ELC 53RE .

zdjcie282.jpg

Na szczęście ja po łowickich drogach bardzo rzadko jeżdzę :tongue4:
Opublikowano

ja akurat mam to szczęście że nawet jak by mnie zatrzymali na łowickich ziemiach to mogę sobie załatwić bezkarność :) w sumie to jestem zdziwiony że łowicka policja dostała taki samochód. :shocked:

Opublikowano

no ja po poznańskiej potrafię parę razy na dzień jechać :evil:

już kiedyś miałem hamowanie z 190 żeby ich nie wyprzedzić :decayed:

a jak jest z tą GTS-ką bo też lata nie wiesz ??

Opublikowano

a jak jest z tą GTS-ką bo też lata nie wiesz ??

o tej Vectrze nic nie wiem.Coś tam kiedyś słyszałem ale nie chcę Cię w błąd wprowadzić.

Ja ostatnio widziałem ją na Poznańskiej kolo Zajazdu Łowickiego jak ruszała. Niestety nie miałem już CB żeby poinformować innych kierowców. :kwasny:

Opublikowano

ELC 53RE .

tylko, że to nie jedyna są jeszcze 2 :gwizdanie: ostatnio widziałem taką szarą :wink4: oprócz tych trzech jeszcze jakieś 14 nieoznakowanych aut w samym łowiczu :przebiegly: czyli razem 17? i się teraz trzeba zastanawiać kogo się wyprzedza :decayed:

Opublikowano

Ja pier..... przesrane tam macie :kwasny: :kwasny:

Opublikowano

wczoraj właśnie rozkminialiśmy po co im tyle :naughty:

ostatnio widziałem fajną sytuacje na trasie łowicz->łódź, jadę sobie w kierunku łodzi, patrze biegnie jakiś facet, za nim jakiś wielki starszy gosciu, troche się zdziwiłem bo przebiegali obok przystanku a tam dalej tylko rondo .. jadę dalej a tam insignia (EZG), w tylnej szybie miga napis policja, a przed nią jakąś polonezina :polew:

Opublikowano

ale większość to niebieskie fabie :polew: :polew:

i to raczej są operacyjne niż pościgowe oni tym na sprawy jeżdżą częściej niż się za ludzmi ganiają często pod sądem stoją te fabie

Opublikowano

http://picasaweb.google.pl/Tygrys911/WYMIANARAMEK#

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

http://www.a4-klub.pl/smf/b7_brd_aktualny_tygrysowoz-t122359.90.html

jak macie chwile czasu to zapraszam do lektury tego wątku.. ładnie gościa cisną :polew: :polew:

w sumie mają racje :kwasny: :kwasny:

Opublikowano

Ktoś jeszcze ma fotki ze spociku ?[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 16:18_________________________________________________39478656.jpg

Opublikowano

http://i1.imageban.ru/out/2010/03/14/acd127aa75034321172ea27c1c6a520f.jpg

to i ja dorzucę parę sztuk :)[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 17:58_________________________________________________http://i1.imageban.ru/out/2010/03/14/2ad7840ec8b76f7c76b416a7dd54fba1.jpg[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 18:01_________________________________________________http://i1.imageban.ru/out/2010/03/14/4d75f268b810f6de2abbf340daae7c4b.jpg[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 18:06_________________________________________________http://i1.imageban.ru/out/2010/03/14/80678a557080e8c83e1c526defec53e2.jpg

http://i1.imageban.ru/out/2010/03/14/4994c268c2405cecbcc1128b59869f56.jpg

http://i1.imageban.ru/out/2010/03/14/90e7f32a3bd6aa1b056a9f61f25f0a6c.jpg[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 18:13_________________________________________________a i zapomniał bym o naszym prezesie :) ( a na samym końcu parkingu mistrzynie kierownicy w daewoo :> )

http://i1.imageban.ru/out/2010/03/14/c7404b5153d3774f0625d3ab30dae580.jpg

Opublikowano

Ktoś jeszcze ma fotki ze spociku ?

Ja mam jeszcze parę ale w sumie nie różnią się za bardzo od zdjęć skovroona :)

Opublikowano

No to jeszcze pare ode mnie :)

Aha, jak wrzucacie fotki to może tak żeby było je widac a nie same linki :gwizdanie:

31796780.jpg

82073344.jpg

Opublikowano

No to jeszcze pare ode mnie :)

Aha, jak wrzucacie fotki to może tak żeby było je widac a nie same linki :gwizdanie:

31796780.jpg

nawet ja sie załapałem :naughty:[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 21:01_________________________________________________własnie..!! jak tam Pawełku Ci sie jezdzi na 18" po śnieżku ?? :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

I jeszcze te :)

81318888.jpg

64266197.jpg

97782813.jpg[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 21:04_________________________________________________

własnie..!! jak tam Pawełku Ci sie jezdzi na 18" po śnieżku ?? :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Dzisiaj rano wyjezdzałem z domu o 6.00, droga była odśnieżona, ale nie posypana solą i powiem że Masakra :decayed:

Pomimo ESP ruszenie z miejsca zabrało mi około 10 sekund oczywiście na 2-ce i pół sprzęgle :decayed: :decayed:

Ale spoko, w czwartek już ma być +7 a w piątek +13 :> więc te 3 dni jakoś się przemęczę :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.