Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Skierniewicach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale zieloni by nas chyba zgładzili przy okazji zlotu :decayed:

O jakich zielonych chodzi, bo nie kojarze o co kaman :mysli:[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 17:40_________________________________________________Sorki, już wiem o kogo chodzi :przebiegly:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 147,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Patrzę też czasem na Łodziaków i tam jest chyba większość po szkole i bezrobotna bo piszą o każdej porze dnia i nocy :mysli

a może ktoś wie o jakiejś pracy ? :gwizdanie:

jak to :angry: :angry: :angry: bezrobotni ?? :) to ze mamy dostep do sieci w pracy nie znaczy ze bezrobotni :)

Opublikowano

i jestesmy po studiach :tongue4: uczcie sie bo nie bedziemy wiecznie zyli :kox:

Opublikowano

prosze proszee nie wiedziałem że jesteśmy podglądani :tongue4:[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 20:29_________________________________________________cos sie łodziaki burzą hehehe :polew: :polew:

Opublikowano

trza zrobic z nimi porządek :naughty:

Opublikowano

no no :] moze wieksze spoty beda :)

Opublikowano

no no :] moze wieksze spoty beda :)

Myślisz ze wypaliłby spot skierniewicko-łódzki ? :naughty: :naughty:
Opublikowano

no pewnie zapraszamy na skierki :decayed:

ogląda ktoś meczyk, co za masakra

Opublikowano

no pewnie zapraszamy na skierki :decayed:

ogląda ktoś meczyk, co za masakra

eee wydaje mi sie że "Miastowi" czyt. łodziaki... nie będą mieli ochoty na wspolnego spota :chytry: :chytry:
Opublikowano
:hi: chlopaki a gdzie sa skierniewice :mysli: ???
Opublikowano

:hi: chlopaki a gdzie sa skierniewice :mysli: ???

widze że nie mamy o czym rozmawiać.. :angry:

Jak powstawały spoty w Skierniewicach to u was były takie pustki że ...... ahh może nie będę kończył...

także kolego nie rżnij kozaka :wink4:

żegnam.

Opublikowano

google it :gwizdanie:

a tak na serio, z LDZ jesteś i nie wiesz gdzie są skierki ??

Łowicz pewnie wiesz gdzie jest to jak byś do łowicza wjeżdżał i skręcił w prawo na ostatnim skrzyżowaniu przed mostem

(jadąc łodzką oczywiście) i jechał prosto to zobaczył byś znaki na skierki i stamtąd ze 20 kilometrów około :decayed:

Opublikowano

no i gitarra :> i mozna z kultura a nie od razu jakies cisnienia kolega skovroon ma :confused4: moze kiedys cos wykminimy razem daleko nie jest :naughty:

Opublikowano

no i gitarra :> i mozna z kultura a nie od razu jakies cisnienia kolega skovroon ma :confused4: moze kiedys cos wykminimy razem daleko nie jest :naughty:

nie nazwałbym tego ciśnieniem... :wink4:

troche podirytowałeś mnie tym.. -> ":hi: chlopaki a gdzie sa skierniewice :mysli: ???" zrozumiałem to jednoznacznie..

Opublikowano

nie no w zyciu jeszcze tam nie bylem wiec nawet nie wiedzialem w ktora strone sie kierowac :gwizdanie: ale juz teraz cos kojarze kiedys sie napewno spykniemy :tongue4: przyjedziemy do was jak bedzie cieplo nad zalew to zrobimy grilla i jakies tance :dance::drunk:

Opublikowano

nie no w zyciu jeszcze tam nie bylem wiec nawet nie wiedzialem w ktora strone sie kierowac :gwizdanie: ale juz teraz cos kojarze kiedys sie napewno spykniemy :tongue4: przyjedziemy do was jak bedzie cieplo nad zalew to zrobimy grilla i jakies tance :dance::drunk:

w takim razie zapraszamy :wink4:
Opublikowano

bede namawial na jakis wypad chyba ze byscie mieli ochote do lodzi zajechac to rowniez zapraszam :decayed:

Opublikowano

bede namawial na jakis wypad chyba ze byscie mieli ochote do lodzi zajechac to rowniez zapraszam :decayed:

ale to jak sie cieplej zrobi :tongue4:
Opublikowano

jutro juz ma byc 10 st. a do niedzieli 15 :wink4::tongue4:

Opublikowano

cholera przyznam ze moze raz bylem w skierniewicach i nie bede tego ukrywal :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.