Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Skierniewicach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cholera przyznam ze moze raz bylem w skierniewicach i nie bede tego ukrywal :D

to może pora żeby to powtórzyć?? jak wiosna już na poważnie sie u nas (w łódzkim) zadomowi to pomyslimy powazniej o takim wiekszym wspolnym spocie.. także chłopaki drukowac sobie mapki z najlepszą drogą do skierniewic :tongue4: :tongue4: Bo u nas raczej każdy wie gdzie jest Łdz :wink4:
  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 147,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

3-0 ale leją :naughty:

no można coś razem uskutecznić

może w tym roku pyknie pomysł z zainputowaniem kierowcy :polew: :polew: i małego alko bo ostatnio plan umarł a tu tak niewinnie się znów przewinął

Opublikowano

3-0 ale leją :naughty:

Dla barcy?

pytam bo jestem zdala od TV..

Opublikowano

to z tymi skietniewicami to bylo pewnie tak z przekora ;) ja tam mam dzialke kolo skierniewic :)

Opublikowano

to z tymi skietniewicami to bylo pewnie tak z przekora ;) ja tam mam dzialke kolo skierniewic :)

:wink4:

w jakiej miejscowości ta działka ? :naughty:

Opublikowano

w jakiej miejscowości ta działka ? :naughty

Widzę że kombinujesz już jakąś bibkę :tongue4:

Barca już 4-0 prowadzi :good:

Opublikowano

hahahahha nie powiem bo jeszcze przyjedziecie :P [br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 22:30_________________________________________________a jeszcze sie nie znamy :P

Opublikowano

hahahahha nie powiem bo jeszcze przyjedziecie :P [br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 22:30_________________________________________________a jeszcze sie nie znamy :P

Przecież nie jesteś dziewczyną to nie musisz się bać :polew:

Opublikowano

a no w sumie ok to zaraz spisze i podam wam adres :D:kox::polew:;)[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 22:35_________________________________________________a tak zmieniajac temat macie jakis swoj logos ?? taki skierniewicki ??

Opublikowano

a no w sumie ok to zaraz spisze i podam wam adres :D:kox::polew:;)[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 22:35_________________________________________________a tak zmieniajac temat macie jakis swoj logos ?? taki skierniewicki ??

niee... ale wy chyba o czyms mysleliście? :tongue4: :tongue4:
Opublikowano

wreszcie ktoś nam postów nabije :polew:

Opublikowano

wreszcie ktoś nam postów nabije :polew:

o tym samym przez chwile pomyslalem :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

wreszcie ktoś nam postów nabije :polew:

o tym samym przez chwile pomyslalem :polew: :polew: :polew:

i do tego konkurencja :tongue4:

Opublikowano

Ty nie myśl tyle tylko idz lepiej spać bo jutro znów przyjedziesz 10 min za poźno :tongue4:[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 22:42_________________________________________________http://www.hotmoney.pl/artykul/uwazaj-twoj-samochod-moze-byc-nastepny-12405

zobaczcie ten filmik jak koleś sp***rza B5 :naughty:[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 22:44_________________________________________________http://demotywatory.pl/1227674/Aby-pijani-kierowcy

Opublikowano

nie bój nic.. wiesz ze do koluszek i w 20min potrafie dojechać :polew:

Opublikowano

taa wiem :tongue4:

Opublikowano

no nieźle gościu wymiatał :) brawa dla policji powinni więcej tych chu.... złapać :chytry:

Opublikowano

Dobrraa :wink4:

ja lece bo zaraz zasne na klawiaturze.. :lazy::polew:

narka panowie.. :papa:

Opublikowano

Dobrraa :wink4:

ja lece bo zaraz zasne na klawiaturze.. :lazy::polew:

narka panowie.. :papa:

3m się :)narka :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.