Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Skierniewicach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzisiaj w nocy kituję do Wiednia :kox: ciekawe czy bryka wytrzyma te 1300km w obie strony :naughty: Pany a Wy też tak macie że mały licznik sie sam kasuje po 2000km?

Szerokości i trzymamy kciuki za CZESIA :>

A z licznikiem to nie wiem bo ja sam kasuje wcześniej :mysli:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 147,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany a Wy też tak macie że mały licznik sie sam kasuje po 2000km?

u mnie też tak jest, więc to chyba normalne :wink4:

dzisiaj w nocy kituję do Wiednia :kox: ciekawe czy bryka wytrzyma te 1300km w obie strony :naughty

sam jedziesz ?

gdybyś nie jechał na długo i miał ochotę mnie zabrać to bym się chętnie przejechał :rolleyes:

Opublikowano

mam komplet w aucie :tongue4: wracam w nocy z ndz na pon :naughty:

Opublikowano

u mnie licznik też po 2k się kasuje

a co do tej drogi to będziesz ciągle prowadził czy masz kogoś na podmiankę ??

ja jechałem raz 1,6 k km z jedną przerwą godzinną na spanie i nie polecam, delikatna masakra

a co car audio to ja też coś mam jak by ktoś chciał może

Alpine cda-9845rb, Alpine cda-9857 i panel climatronic'a pod duże radio 2-din pod np symphony i komplet tych wszystkich plastyków które są tam potrzebne poza stelażem (b5 po lifcie)

co do tego wzmacniacza to raczej coś mocniejszego potrzebuję

Opublikowano

a co do tej drogi to będziesz ciągle prowadził czy masz kogoś na podmiankę ??

ja jechałem raz 1,6 k km z jedną przerwą godzinną na spanie i nie polecam, delikatna masakra

Ja pamiętam jak kiedyś jechaliśmy po fure i też było ciekawie :gwizdanie:.

Wyjazd o północy z Polandu, w Rajchu na 6 rano, szukanie fury, zakup i powrót do Polandu.

Po drodze jeden postój na szame i do domciu dojechaliśmy też koło północy.

Szczerze nie polecam takiego marantonu :no: Normalnie strzalałem se po twarzy co by nie zasnąć :wink4:

Opublikowano

to dobrze :polew: gdzie Ty kupowałeś ten marker srebrny do grilla?

wlasnie na alledrogo :tongue4:

To ze Czesiek wygra to niemal pewne bo to maly szatan :kox:

natomiast trzymam kciuki za to zeby sie padlinka nie rozleciala gdzies po drodze :tongue4:

Opublikowano

To ze Czesiek wygra to niemal pewne bo to maly szatan :kox:

natomiast trzymam kciuki za to zeby sie padlinka nie rozleciala :tongue4:

Sebek, weź se przyczepke i łopate, żeby w razie co zbierać części po drodze :decayed:

Opublikowano

nie będzie tak źle :naughty:

Opublikowano

nie będzie tak źle :naughty:

obyś nie musiał wzywać ASSISTANCE.. wiesz o kim myśle :tongue4: (sejko 900ceta) :wink4:
Opublikowano

nie będzie tak źle :naughty:

obyś nie musiał wzywać ASSISTANCE.. wiesz o kim myśle :tongue4: (sejko 900ceta) :wink4:

hahaha :polew: chyba nie dojedzie :kox: Quattro to pójdzie :naughty:

Opublikowano

obyś nie musiał wzywać ASSISTANCE.. wiesz o kim myśle :tongue4: (sejko 900ceta) :wink4:

lepsze będzie CZINKŁECZENTO :decayed:

:naughty:[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 22:23_________________________________________________Chyba już wiem co kupie, jak sprzedam swojego furacza :decayed:

Opublikowano

obyś nie musiał wzywać ASSISTANCE.. wiesz o kim myśle :tongue4: (sejko 900ceta) :wink4:

lepsze będzie CZINKŁECZENTO :decayed:

:naughty:[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 22:23_________________________________________________Chyba już wiem co kupie, jak sprzedam swojego furacza :decayed:

co takiego? :decayed:
Opublikowano

Jaki silnik? 899 ben+ LPG? :decayed:

Opublikowano

Jaki silnik? 899 ben+ LPG? :decayed:

to juz lepiej 1.1 :decayed:
Opublikowano

nie śmiejcie się z CZINKŁECZENTO to jest mojego znajomego ćinkus i nie wiem czy ktoś miałby z nim szanse :gwizdanie:

furka już sprzedana i teraz lata leonem 1.8 t ale ta fura robiła szaU wierzcie :decayed:

Opublikowano

nie śmiejcie się z CZINKŁECZENTO to jest mojego znajomego ćinkus i nie wiem czy ktoś miałby z nim szanse :gwizdanie:

ładnie popieprza ale ja osobiście bałbym się jechać cienkim 200km/h :shocked:

a ta wskazówka to jakby sie miala zaraz urwać :polew:

Opublikowano

A jak chłopaki z letnimi kapciami, zmieniacie powoli :gwizdanie:

Ja, może i pospieszyłem się 2 dni ze zmianą, ale nie żałuje bo przynajmniej teraz nie będę stał w kolejkach :)

Dziś odwiedziłem Karcher'a i furka świci się jak psu nabiał :decayed:

Opublikowano

a ja już zwiedzilem Wiedeń, a jutro z ranca zawody :polew:

Opublikowano

a ja już zwiedzilem Wiedeń, a jutro z ranca zawody :polew:

Miejmy nadzieję, że sumo Czesio rozwali wszystkich :naughty:

Opublikowano

A jak chłopaki z letnimi kapciami, zmieniacie powoli :gwizdanie:

Ja, może i pospieszyłem się 2 dni ze zmianą, ale nie żałuje bo przynajmniej teraz nie będę stał w kolejkach :)

Dziś odwiedziłem Karcher'a i furka świci się jak psu nabiał :decayed:

Ja może jutro zmienie.. i oczywiscie generalne sprzątanie musze swojej niuni zrobic, bo w srodku błota i tego calego syfu z zimy jest tyle ze szok :shocked::disgust:

ja tam w kolejkach nigdy nie stoje.. bo jednak wole sobie sam zmienic... lewareczek i jazda.. :naughty: przy okazji przejzec klocki, tarcze itd.. wszystko na spokojnie :wink4: no i kilka dyszek w kieszeni :tongue4:

zreszta mam w domu procz audi jeszcze 3 osobówki i 2 dostawczaki.. wiec jakbym mial wszystkimi po kolei jezdzic na zmiany i sie pier***ić z umawianiem itd... to zeszlo by mi sie chyba z tym z miesiąc :polew:

a tak poświece jeden cały dzien i kazde autko stoi na letnich kołach :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.