Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Skierniewicach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja tam w kolejkach nigdy nie stoje.. bo jednak wole sobie sam zmienic... lewareczek i jazda.. :naughty:

Ale jak sam zmieniasz fele to chyba nie dasz rady sprawdzić czy jakiś ciężarek się nie odkleił no i czy któraś fela się nie skrzywiła :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 147,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja tam w kolejkach nigdy nie stoje.. bo jednak wole sobie sam zmienic... lewareczek i jazda.. :naughty:

Ale jak sam zmieniasz fele to chyba nie dasz rady sprawdzić czy jakiś ciężarek się nie odkleił no i czy któraś fela się nie skrzywiła :gwizdanie:

owszem raz na 2-3 sezony jade wyważyć... :naughty: a to czy jest felga krzywa to sie wyczuje zaraz po zalozeniu... mnie na szczescie ta przyjemnosc jeszcze nie spotkala :tongue4:
Opublikowano

wiadomo, jak się śmiga na ori felach to można być ciut spokojniejszym niż na chińszczyznach w tym samym rozmiarze :naughty:

Opublikowano

wiadomo, jak się śmiga na ori felach to można być ciut spokojniejszym niż na chińszczyznach w tym samym rozmiarze :naughty:

dokładnie :wink4:
Opublikowano

Panowie mam do was małą prośbę.

Potrzebuje się dostać na plac OSK "Prawko". Znajduje się to na Rawce. Jak tam dojechać jadąc od Łowicza?

Opublikowano

Panowie mam do was małą prośbę.

Potrzebuje się dostać na plac OSK "Prawko". Znajduje się to na Rawce. Jak tam dojechać jadąc od Łowicza?

Czyżbyś dopiero robił prawko :wink4:

Opublikowano

Czyżbyś dopiero robił prawko :wink4:

Robię ale na kat.C :) Już jeden egzamin jestem do tyłu :disgust: we wtorek czeka mnie drugi to dokupiłem sobie godzinę jazd po Skierniewicach.

Opublikowano

Weekend powoli mija, ciekawe jak Sebastian i jego sumo CZESIO zawalczyli :mysli:

Opublikowano

Czyżbyś dopiero robił prawko :wink4:

Robię ale na kat.C :)

mnie też to czeka :disgust: ale chyba dopiero w wakacje.. jak troche czasu znajde... :tongue4:
Opublikowano

No Pany, już wróciłem :tongue4: Czesław zdobył srebro :polew:

Opublikowano

No Pany, już wróciłem :tongue4: Czesław zdobył srebro :polew:

uff padlo dolecialo i przylecialo :polew:
Opublikowano

No Pany, już wróciłem :tongue4: Czesław zdobył srebro :polew:

Masz jakieś filmiki z walki Czesława ?

Chętnie obejrzymy :> No i napisz pare słów jak było :gwizdanie:

Opublikowano

filmiki mam ale narazie na dvd, więc jak zripppppuję to wrzuce :tongue4: było ciężko, bo było sporo dobrych robotów, a szczególnie ekipa z Litwy, która miała kilka robotów i prawie wszystkie stanęły na podium, m.in. w mojej kategorii :tongue4: ale ogólnie to było fajnie, tylko organizacja była trochę lipna :tongue4: no i te autostrady :naughty: aż miło jechać :decayed:

Opublikowano

teraz ostatnio mówili o jakis walkach robotów w japonii bodajze, wybierz sie tam :naughty::decayed: przy okazji podriftujesz troche :wink4:

Opublikowano

tam to nie ma po co jechać :tongue4: porównaj sobie szybkość i skuteczność robotów z polski i z japonii :kox: np. na youtube :tongue4:

Opublikowano

Te Japońce to chyba znaleźli jakiegoś Transformersa bo to niemożliwe, żeby tak wyprzedać wszystkich w technice :mysli:

A co do driftowania, to chętnie bym kiedyś zobaczył no żywo taki wyścig. No i całą oprawę wyścigu czyli skośnookie panny :naughty:[br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 09:21_________________________________________________A tymczasem Łodziaki jeszcze 100 pościków i łykną nas na 1000 :(

A tu cisza jak makiem zasiał :confused4:

Ps. Tobi, nie stałeś dzisiaj przypadkiem swoją furką na spotowym Parkingu :gwizdanie:

Opublikowano

A4 sprzedane :radocha::drunk:

Opublikowano

miała być dla mnie ;( :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.