Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Skierniewicach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja tez lece :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 147,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

po co policji takie samochody :confused4:

Opublikowano

ja na własne oczy widziałem policyjne subaru wrx sti i do tego oznakowany :naughty:

nie chciałbym spierdzielać przed czymś takim

Opublikowano

nie chciałbym spierdzielać przed czymś takim

lepiej kierować tym subaru :)

Opublikowano

dominoELC a Ty furaka zmieniłeś ??

bo w podpisie miałeś jakąś torpedę TDi bez T ??

Opublikowano

Ja jeździłem ogólnie BMW ale napaliłem się na Audi i jestem w trakcie poszukiwań, dlatego zarejestrowałem się na forum i liczę na pomoc :) A w podpisie było coś tam wypisane, sam nie wiem co :embarrassed:

Opublikowano

to weź sobie zmień na Inną markę jak chcesz czy coś takiego

a jaką Ty masz tą bete może kojarzę samochód tak z ciekawości pytam ??

Opublikowano

Miałem bo już poszła do Żyda :) Była ta zwykła 3 e36 w sedanie z silnikiem 1.6. Czarna :decayed:

Opublikowano

dobra beta nie jest zła :>

dobra ja też lece

Opublikowano

Zadowolony byłem z niej ale czas na zmianę :mysli:

ja też 3m się :) narka :hi:

Opublikowano

dżem dobry :hi:

jak byście mieli jakieś słuchy o dobrym wzmacniaczu to dajcie znać bo zaczynam się brać za te przednie drzwi powoli bo za oknem już śniegu nie wypatrzyłem czyli nie jest źle :gwizdanie:

Opublikowano

dżem dobry :hi:

jak byście mieli jakieś słuchy o dobrym wzmacniaczu to dajcie znać bo zaczynam się brać za te przednie drzwi powoli bo za oknem już śniegu nie wypatrzyłem czyli nie jest źle :gwizdanie:

chyba kolega dominoELC coś krzyczał że ma wzmaka na handel :tongue4:

Opublikowano

dżem dobry :hi:

jak byście mieli jakieś słuchy o dobrym wzmacniaczu to dajcie znać bo zaczynam się brać za te przednie drzwi powoli bo za oknem już śniegu nie wypatrzyłem czyli nie jest źle :gwizdanie:

jak jak sprzedam swoją A4 to zapewne bede mial na sprzedaż całe audio czyli radyjko+wzmak+skrzynka :wink4:

Sabaś załuj że Cie nie ma na religii :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

co sie dzieje? :naughty:

Opublikowano

co sie dzieje? :naughty:

kłócą sie ostro z Kobusową kto jest chamski.. Ona czy my... :polew:

mało tego takie k**wy,c**je itd lecą że masakra :polew: jeszcze nigdy tak chyba nie było :tongue4:

Opublikowano

to dobrze :polew: gdzie Ty kupowałeś ten marker srebrny do grilla?

Opublikowano

to dobrze :polew: gdzie Ty kupowałeś ten marker srebrny do grilla?

Pewnie w Peweksie :decayed:

Siemanko Panowie tak w ogóle.

Ps.Tomek macie na Religii dostęp do neta :mysli:

Opublikowano

bo szukam na alleniegro ale nic ciekawego nie ma ;( no mamy wi-fi i jednego kompa w prawie każdej klasie :naughty:[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 11:29_________________________________________________dzisiaj w nocy kituję do Wiednia :kox: ciekawe czy bryka wytrzyma te 1300km w obie strony :naughty: Pany a Wy też tak macie że mały licznik sie sam kasuje po 2000km?

Opublikowano

_________________________________________________dzisiaj w nocy kituję do Wiednia :kox: ciekawe czy bryka wytrzyma te 1300km w obie strony :naughty:

No to szerokości i spokojniej drogi :)

Jak by ktoś chciał to wzmacniacz jest na sprzedanie. Na razie nie wystawiam go nigdzie ale z czasem znajdzie się na allegro.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.