Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Skierniewicach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Możecie zaryzykowac :tongue4: ja kiedys kupilem tą niewidzialna wycieraczke, tez niby jakis nano płyn i wielkie gówno z tego :decayed:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 147,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hehe, taa pewnie będzie lipa, zresztą za taką cenę nie ma co oczekiwać kosmicznych technologii :decayed:

Inna sprawa - termin spociku kwietniowego.

Co byście powiedzieli na sobotę 17 KWIETNIA ?

Opublikowano

Co byście powiedzieli na sobotę 17 KWIETNIA ? [/b]

ja bylbym sklonny :tongue4:
Opublikowano

ja również :tongue4: tylko o przyzwoitej godzinie bo na 18 mam osiemnastke :tongue4:

Opublikowano

"ale osiemnastak" :polew: :polew: żeby tylko tak nie było

no ja też chyba bym dał rade tego dnia

Opublikowano

ja również :tongue4: tylko o przyzwoitej godzinie bo na 18 mam osiemnastke :tongue4:

wczesnie coś, ale rozumiem, że to przesąd jakiś taaaak :naughty: ze osiemnastki powinno sie zaczynac o 18-tej :>

ja moze podbije, tylko fajnie by było wymyśleć jakis inny sposób spotowania niż tylko stanie na parkingu, chodzi mi o jakies atrakcje :decayed:

Opublikowano

a moze skierniewice jutro zawitaja do lodzi na grilla :decayed:

Opublikowano

ale cisza wszyscy maluja se jajka :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

ale cisza wszyscy maluja se jajka :tongue4: :tongue4:

Chyba tak :decayed:

A przy okazji Świąt życzę Panowie Wesołego Jajka i Pijanego Króliczka :banan3::wink4:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 20:38_________________________________________________

ja moze podbije, tylko fajnie by było wymyśleć jakis inny sposób spotowania niż tylko stanie na parkingu, chodzi mi o jakies atrakcje :decayed:

zapodaj jakiś dobry pomysł to pomyślimy :gwizdanie:

inni tez moga coś wymyśleć :cool1:

Opublikowano

narazie nie jestem w stanie nic wymyśleć :tongue4:

Wesołego :wink4::drunk::thumbup: :cwaniak1: :dance:

Opublikowano

Wesołego i mokrego :) Nie zalać się za bardzo w poniedziałek :drunk::drinks:

Opublikowano

Wesołego i mokrego :) Nie zalać się za bardzo w poniedziałek :drunk::drinks:

w poniedziałek :gwizdanie: juz dzisiaj jest ''lany" poniedziałek :kox:

Opublikowano

witam :hi:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 16:26_________________________________________________sezon jeszcze nie odtwarty?? :gwizdanie:

Opublikowano

a co tu u was taka cisza Panowie?? :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

hallo hallo internet Wam odcieli??

Opublikowano

hallo hallo internet Wam odcieli??

taaa pozabierali :polew:
Opublikowano

Hej.

Jako, że do przyszlej soboty trwa żałoba narodowa myślę, że spocik trzeba odpuścić i zrobić w innyn terminie.

Opublikowano

jak tam chcecie, ale co żałoba przeszkadza w spotowaniu?

Opublikowano

Mi tam sobota 17tego chyba najlepiej pasuje.... podskoczę nowym furakiem :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.