Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Skierniewicach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja byłbym zainteresowany... :kox: zawsze mam problemy z parkowaniem :polew: :polew: :polew: :polew: 3cie zewnetrzne bylo by jak znalazł :kox: :kox: :kox: jeszcze FOTOCHROM!!! ameryka PANIE !! :evil: :evil: :evil: :evil:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 147,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ustawiłbyś na tylne koło albo coś :polew: a tak apropopopopo to proszę trzymać za mnie kciuki w weekend :naughty: tam będę http://www.robotchallenge.org/home/

Opublikowano

ustawiłbyś na tylne koło albo coś :polew: a tak apropopopopo to proszę trzymać za mnie kciuki w weekend :naughty: tam będę http://www.robotchallenge.org/home/

Ty lepiej za***rdalaj sie angielskiego uczyć co byś tam d*py nie dał jak Cie spytają skąd jestes hehe :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

ustawiłbyś na tylne koło albo coś :polew: a tak apropopopopo to proszę trzymać za mnie kciuki w weekend :naughty: tam będę http://www.robotchallenge.org/home/

Ty lepiej za***rdalaj sie angielskiego uczyć co byś tam d*py nie dał jak Cie spytają skąd jestes hehe :polew: :polew: :polew: :polew:

się umie :naughty: na migi im wytłumacze, mniej więcej tak: :drunk:

Opublikowano

A co budujesz :mysli:

Tylko, żebys nie zbudował Megatrona bo nam Ziemię zaora :wink4:

Opublikowano

A co budujesz :mysli:

Tylko, żebys nie zbudował Megatrona bo nam Ziemię zaora :wink4:

Ja już mam zbudowane od kilku lat dwa roboty w klasie sumo :tongue4:

Opublikowano

Pany jeszcze tylko 29 stron do łodziaków :naughty:

Odnośnie gonienia to My ich gonimy z odpowiedziami/postami, a nie z ilościa stron :gwizdanie:

Zresztą jakiś czas temu mieliśmy ponad 100 więcej poscików od nich :)

Opublikowano

to się pochwale :tongue4:http://sumo.put.poznan.pl/?cat=4

http://www.roboticarena.pl/

http://www.dioda.com.pl/forum/topics37/sumochallenge-2009-wyniki-dyskusja-vt1976.htm#14690

i jeszcze troche tego było :tongue4:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 22:56_________________________________________________

Pany jeszcze tylko 29 stron do łodziaków :naughty:

Odnośnie gonienia to My ich gonimy z odpowiedziami/postami, a nie z ilościa stron :gwizdanie:

Zresztą jakiś czas temu mieliśmy ponad 100 więcej poscików od nich :)

Ja wiem :tongue4: ale określona ilość postów mieści się na stronie, więc na jedno wychodzi :naughty:

Opublikowano

EEnoo Panie Kierowniku gratulacje :good:

No i mamy temacik do pogadania :>

Z tym, że to już może jutro bo zwijam sie do wyrka. Jutro trzeba wstać jak co dzień 5.30 :disgust:

Opublikowano

Podziękował :tongue4: ja też śmigam :tongue4: to PA :naughty:

Opublikowano

ale wymiękacie ja tam czuwam na forum :naughty::decayed::wink4:

Opublikowano

ustawiłbyś na tylne koło albo coś :polew: a tak apropopopopo to proszę trzymać za mnie kciuki w weekend :naughty: tam będę http://www.robotchallenge.org/home/

Ty lepiej za***rdalaj sie angielskiego uczyć co byś tam d*py nie dał jak Cie spytają skąd jestes hehe :polew: :polew: :polew: :polew:

się umie :naughty: na migi im wytłumacze, mniej więcej tak: :drunk:

Parę głębszych drinków i już się dogadają :>

Panowie mam do sprzedania wzmacniacz BLOW TL-X207 o mocy 800 Watt. Jak by ktoś był chętny to na PW :)

Opublikowano

ale wymiękacie ja tam czuwam na forum :naughty::decayed::wink4:

Tobi, może i my wymiękliśmy ale ile pościków nastukaliśmy :naughty:

A Ty czuwałeś, ale za dużo nie popisałeś :tongue4:

Patrzę też czasem na Łodziaków i tam jest chyba większość po szkole i bezrobotna bo piszą o każdej porze dnia i nocy :mysli:

Opublikowano

ale wymiękacie ja tam czuwam na forum :naughty::decayed::wink4:

Tobi, może i my wymiękliśmy ale ile pościków nastukaliśmy :naughty:

A Ty czuwałeś, ale za dużo nie popisałeś :tongue4:

Patrzę też czasem na Łodziaków i tam jest chyba większość po szkole i bezrobotna bo piszą o każdej porze dnia i nocy :mysli:

no przecież sam do siebie nie będe pisał :tongue4:

Opublikowano

chyba że każdy założy konto na dubelka i z nudów będzie ze sobą gadał w ramach rozdwojenia jaźni :decayed:

Opublikowano

chyba że każdy założy konto na dubelka i z nudów będzie ze sobą gadał w ramach rozdwojenia jaźni :decayed:

Albo na brata bliźniaka :wink4:

I może zrobimy zakład kto nabije więcej postów ten wygrywa flache 0,7 :naughty: którą funduje reszta ekipy :)

Przypuszczam, że w tydzień mielibyśmy ponad 100 postów więcej od konkurencji :>

Opublikowano

ale zieloni by nas chyba zgładzili przy okazji zlotu :decayed:

Opublikowano

Patrzę też czasem na Łodziaków i tam jest chyba większość po szkole i bezrobotna bo piszą o każdej porze dnia i nocy :mysli

a może ktoś wie o jakiejś pracy ? :gwizdanie:

Opublikowano

ja niestety nic nie wiem, ale będę pamiętał jakbym coś usłyszał

a jakieś konkretne wymagania co do roboty ? np. tylko Łowicz itd. :mysli:

no i może napisz po jakiej szkole jesteś i co potrafisz, żeby w razie co było wiadomo czy się dowiadywać więcej

jak nie jeden to drugi i może ktoś pomoże coś znaleźć ...

Opublikowano

niekoniecznie łowicz, autko jest więc można dojechać :wink4:

co do roboty jakichś wymagań nie mam, bo aktualnie jestem po liceum .. jedyne czego bym nie chciał robić to pracować na taśmie w jakiejś fabryce :no: aczkolwiek jestem w stanie dużo się nauczyć :wink4: może ktoś potrzebuje kelnera ? albo kogoś na kuchni ? pracownika magazynu ? przy tym udało mi się pracować :gwizdanie:

więc czekam na propozycje :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.