Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T


ShatyMK

Rekomendowane odpowiedzi

TIPy spawa się na aucie, juz raz na odległośc zamówiłem i nie polecam. Jak dasz porządny wielki TIP (najlepiej 3" przeplywke) to róznice poczujesz. W B6 tipy gumowe były twardsze i do k03 / k03s wystarcza, te z B5 maja tendencje do zasysania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dzięki, w takim razie daruję sobie na razie TIPa, chyba ze kiedyś jakieś BigTurbo wpadnie pod maskę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o TIP-a to może niech kolega Inkognito się wypowie, bo też jestem zainteresowany i widziałem, że już robił parę takich do B6 1.8T

Pewnie ma jakiś wzór i nie było by konieczności tworzenia wszystkiego "na aucie". :)

A druga sprawa, to ciekawe ile taka zabawka kosztuje, bo z tego co mówi Imhotet to nie miadomo, czy warto to wkładać pod np. 200km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeśli możecie prosił bym o podanie średnic króćców na ori tipie, jestem za granicą i nie mam jak sprawdzic a mam dostęp do różnych rozmiarów rurek nierdzewnych,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2,75" (70mm) i 44mm

Koledzy szybkie pytanie. :) Przy wejściu do filtra jest średnica 70mm, tak jak napisał krzysiekml tak?

Chce zamówić sobie filtr ITG, ale mam zamiar rozebrać auto dopiero jak będę miał go w domu. I nie wiem z jakiej średnicy otworem filtr zamówić.

Mój silnik to 1.8T BFB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktos jest chetny na 3 ture downpipe tylko tym razem może złozymy zamowienie u Inkognito bo z tego co widze to chłopaki sobie chwala jego robote , kwestia tylko ceny ktora trzeba dogadac . Jak ktos jest chetny to wpisywac sie zobaczymy ilu chetnych bedzie.

1.Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed zbieraniem chętnych warto byłoby ustalić cenę oraz to czy Kolega Incognito zechce zrealizować zbiorówkę i w jakim terminie... bo tak to trochę od tyłka strony podejście do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktos jest chetny na 3 ture downpipe tylko tym razem może złozymy zamowienie u Inkognito bo z tego co widze to chłopaki sobie chwala jego robote , kwestia tylko ceny ktora trzeba dogadac . Jak ktos jest chetny to wpisywac sie zobaczymy ilu chetnych bedzie.

1.Kamil

są też nie zadowoleni klienci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena za downpipe to 340 zl z przesylka przy minimum 5 zamowieniach, jezeli okaze sie ze bedzie wiecej chetnych to moze jeszcze cos urwiemy z ceny. Takze jak ktos jest chetny to wpisywac sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...