Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T


ShatyMK

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego heineken , dla sprostowania tematu niezadowolony user sowabezoka kupil dp od uzytkownika inkognito ktory wykonywal poprzednia partie dpekow i jest niezadowolony z zawyzonej ceny , braku uszczelek, wiec prosze nie mieszac. Nasze dp sa w komplecie z uszczelkami i srubami i nie brzecza tak jak dpeki od konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę tu napisać moje małe sprostowanie i kilka pytań bo dziwie się co tu czytam Gregor o jakie brzęczenie Ci chodzi???? bo nie kumam może zdradzisz jakiś tajnik czym różni się Twoje Dp pewnie nie wykonywane przez Ciebie od mojego?? bo moim zdaniem tylko tym że dajesz uszczelki i nakrętki no sorry co do uszczelek nie daje ich w kąplecie bo po co mam wrzucać komuś do paczki chłam za 10 zł który wypali się po kilkuset km.

jeśli chodzi o kolegę sowabezoka myslę ze kolega nawet nie widział na żywo mojej pracy bo pisał na jej temat a mi na Pw pisał że jest za granicą i żalił się że paczki odbiera mu sąsiad i miał pretensje do mnie ze nie wysłałem mu nr paczki . no niestety on nie jest moim jedynym klientem i nie zawsze znajduję czas na wysłanie nr paczki a na dodatek w pw używał takiego języka że nie chce mi się korespondować z ludzmi jego pokroju...

po drugie przeczytajcie pierwsze str tego tematu i zobaczcie pracę konkurencji i akie były z tym problemy...

po trzecie zapytajcie ludzi z ostatniej tury jak to wszystko wyszło i zbierzcie opinie.

to tyle ode mnie powodzenia w tej turze Dp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dpeki roznia sie budowa co widac na fotko, mozliwe ze to ma wplyw na dzwiek , jedno jest pewne nie wydaja dziwnych dzwiekow i nie pekaja. Jesli ktos ma watpliwosci mozna sprawdzic opinie klientow. Jutro nowe foto w wysokiej rozdzielczosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie skąd takie dziwne podejście skoro nie wypowiedział się jeszcze nikt kto ma dp od gregor10. Samochodów z tymi dp jeździ naprawdę sporo w całej polsce i z tego co wiem nie było reklamacji i każdy jest zadowolony.

Mr Inkognito skoro szkoda Ci grosza na chociażby uszczelki BOSALA i głupi komplet śrub z nierdzewki to wybacz ale komentarz zbędny... Skoro zapewniasz kupującego, że dostanie jakiekolwiek uszczelki i śruby w cenie, to chociaż miałby to być chłam, to lepiej decyzje czy to założy pozostawić klientowi niż podejmować ją za niego przy okazji skubiąc z kasy - bo przecież nie dostał nic prócz dp. Tak to logicznie wygląda oczyma klienta przynajmniej dla mnie, nie musisz się z tym zgadzać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w którym momencie było napisane ze są jakieś uszczelki w zestawie.Przeciesz to druga tura.Ja zacząłem ostatnia liste i nigdzie nie pisałem że są jakieś uszczelki i nakrętki w zestawie,nie mylić z pierwszą tura.Co do produktów Gregora to widziałem to w Leonie i zo dobrze to nie wyglądało i zbytnio nie pasowało.Niech Gregor napiszę kto mu robił Dp do A3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek - Fajnie że wprowadzasz ludzi w błąd bo nie robiłem żadnego downpipe do leona który jezdził by po WLKP :)

Dwa podeprzyj konkretnym przykładem bo jak na razie nie masz dowodów że to był mój downpipe w jakimś tam leonie.

Bo to gadanie w stylu - masz brzydkie auto - dlaczego ? bo mi sięnie podoba :)

Jak już jesteśmy tacy dokładni i chcesz zeby napisał kto mi robił downpipe ? INKOGNITO i niestety downpipe URWAŁ się przy turbinie w moim prywatnym aucie a3 8l 1.8t quattro przy turbinie niewiele bo pare miesięcy po zakupie.

Zapytaj dawida jak było z ich downpipe.

Pewnie pamięta jeszcze i nie zapomniał

Nie bez powodu już nie organizuje im grupówek, kolega łysy chciał zrobić grupówke dogadał szczegóły ze mną , zgodziłem się więc jest i temat.

Każdy kupuje gdzie chce nikt nikogo do niczego nie zmusza, na rynku jest wielu wykonawców DP.

Wszystko rozbija się nie o cene , a o JAKOŚĆ.

Nie tylko wygląd ma znaczenie , jednak wykonanie i jakość materiału jest kluczowe
Nawet głupi jak by ktoś pomyślał sposób i przebieg prowadzenia rury - daje całkiem inne brzmienie - nasze downpipy nie brzęczą , nie pierdzą jak stary polonez. Oprócz estetycznego wyglądu są trwałe i nie pękają.

Potwierdzą to klienci mocnych projektów A4 1.8T które jeżdzą w całej Polsce.

http://gregor10.pl/audi-a4-b6-1-8t-bex-190km-k03rs2-270km-370nm/

Bo uwierz mi każdy któremu urwie się downpipe w tym momencie pomyśli - lepiej może trzeba było dołożyć i kupić profesjonalnie wykonany dp.

Jutro dodamy może nowe fotki downpipów które montujemy do najmocniejszych projektów 1.8t K03RS2 270KM w PL i za granicą.

Edytowane przez gregor10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak owszem przyznam gregor jeździ na moim Dp które rzekomo się urwało może i tak ale jestem pewny że to tak jak z cewkami w aucie gregora ile ich popsułeś testując i ucząc się na swoim aucie?? Twoje Dp było jednym jedynym które rzekomo się urwało. ja daje 100% gwarancji i jest ona dożywotnia jeśli chodzi o brzęczenie to moje Dp nie brzęczą jest gro zadowolonych klientów... dokładnie pamiętam Grzesiu jak byłeś u mnie po darmowe Dp spałeś na podłodze robiłeś setki zdjęc zadawałeś tysiące pytań a na jakim prądzie a dlaczego tak... po czym po kilku miesiącach zacząłeś ode mnie kupować flanszę i zrobiłeś mi konkurencje ale jak to mówią wolny rynek... nasze Dp zawsze jest prowadzone najprostszą drogą i daje na to 100% gwarancji...

poza tym Gregor przypomnij sobie jak to było chciałem mieć Twoje auto na warsztacie i robić to na spokojnie mówiłem Ci 2-3 dni by wszystko dopracować Twoje parcie doprowadziło do tego ze spałeś u mnie na podłodzę i wszystko było robione na szybko.. bo grześ musi jechać bo grześ nie może zostawić auta delikatnie puka... " spoko może być" czy tak nie było...

może to było celowe by teraz wypominać takie rzeczy.... jakoś było robionych już kilka tur zakupu grupowego jak i na a3 tak i tu i też na vw i wszyscy byli zadowoleni.

prócz 2 osób z tego forum

Imchornet czy jakoś tam który był niezadowolony z Tipa już tłumacze dlaczego... ponieważ nie potrafił zrozumieć przez tel że jeśli ma inne turbo to trzeba to robić na aucie ciężko było mu przyjechać i męczył mnie bym mu to wykonał na odległość. czego bardzo żałuję ze to zrobiłem.

i kolega sowabezoka co już tłumaczyłem dlaczego..

Gregor może to Twoi koledzy hahaha którym coś w zamian oferujesz:P

to tyle. przepraszam za zaśmiecanie tematu. na tym kończe swoje odpowiedzi bo myślę że to nie miejsce na to.

przyjemności.

a jeśli chodzi o tą grupowy nie mam parcia a wykonawcę wybierają kupujący więc myślę że nasze posty są tu niepotrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaah mimo że nie chciałem podnosić tematu twojego marnego TIPa to ty to zrobiłeś.. skoncze prace i wyśle fotki tego ścierwa które mi wysłałeś i SMSy jakie wymieniłeś ze mną Strzał w kolano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a rozmowe nagrywałeś jak mówiłem ze nie chce tego robić na odległość. przypomnij sobie ze niestety nawet ja Ci go nie poprawiałem bo byłem w senatorium. dokładnie na nogę nie strzelałem sobie w kolano... ha ha ha


zresztą nie wypowiadam się.


a co nie było Ci zal kasy na paliwo by mieć to dobrze zrobione?? czy ja dobrze nie pamiętam??


zresztą kończe ten temat bo nie chce go zaśmiecać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opiszę wszystko rzetelnie możesz mi wierzyć. Na razie nie mam czasu bo to artykuł na pół strony będzie ubarwiony pięknymi fotkami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwile obecną nie ma żadnych konkretów kto co a tym bardziej za ile. Wydawało mi się że to jest temat o ZAMÓWIENIU Dp a nie o przekrzykiwaniu sie kto jest od kogoś lepszy i kto u kogo gdzie spał. Potrzebne sa konkrety kiedy będzie Dp jak wygląda co wchodzi w skład i jaka będzie ostateczna cena.

jak ktoś się za coś bierze to niech doprowadzi do końca a nie w połowie temat się urywa. Podejrzewam że było by o wiele więcej chętnych jak by wiedzieli co kupują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inkognito robiłeś mi super hiper downpipe który się urwał , podjąłeś się pracy i nie dałeś rady dotrzymać terminu i wtedy było - hmm idziemy spać fajnie tylko czy pomyślał o mnie ? Robiłem Ci fotki i Cię promowałem na forum.

Po doświadczeniu twojej gwarancja dożywotniej u Ciebie - która wyglądała tak że że musiałem downpipe zrobić od nowa we własnym zakresie :) przestałem Cię wspierać na forum.

Niestety wielu ludzie się odwróciło od Twojej roboty na a3klubie - są ludzie którym wysłałeś towar i obijał o bude, każdy sobie może poczytać.

Jeśli jesteś taki do przodu to chcę CI przypomnieć że nadal po latach WISISZ mi kase którą wziąłeś ale nie oddałeś :)

Takie są fakty , a może zapomniałeś już o tym ?

Koszty 350zł downpipe 2.75cala (70mm) do A4 B5/B6/B7 z uszczelkami , śrubami + 20zł wysyłka przy wpłacie/ 30zł pobranie.

Wieczorem foto.

Edytowane przez gregor10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja gwarancja wyglądała tak że zapraszałem Cie na poprawkę czego nie chciałeś zrobić powiedziałeś że to ogarniesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszty 350zł downpipe 2.75cala (70mm) do A4 B5/B6/B7 z uszczelkami , śrubami + 20zł wysyłka przy wpłacie/ 30zł pobranie

Chętni proszeni do wpisywania sie na liste.

1.Lysy705

2.balo25

3.Heineken_al - AVJ 2 sondy

4.Seta-1.8t-1 sonda BFB

5._bartas_ - 1 sonda BFB

6.

7.

8.

9.

10

Edytowane przez Lysy705
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kociarstwo drapie się po plecach [emoji14]

Bez ciśnienia chlopaki, na spokojnie...

Proponuje flaszke wypić :)

Edytowane przez xsebo1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D Skoro już mowa o dp od Gregor10 to mogę powiedzieć kilka slow na ten temat gdyż od ponad pól roku jestem w posiadaniu takiego dp i jestem bardzo zadowolony dp solidnie pospawany wygląda na bardzo masywny wszystko pięknie pasuje uszczelki i śrubki w komplecie bez problemowa wysyłka itd samochodu nie oszczedzam za bardzo takze nawet przy upalaniu itd ze spawami nic sie nie dzieje, szczerze polecam Gregor10 naprawdę wykonuje nie tylko solidne dp ale takze za***iście stroi auta co zreszta widac na forum :D Tyle w tym temacie pozdrawiam :D

Edytowane przez Michałzxc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, ze mimo usilnych staran o numer nadania przesylki (staram sie od ponad tygodnia uzyskac (!)) nie otrzymalem go jeszcze, a i zamowionego DP rowniez nie mam ...

A propo, @gregor10 - szkoda, ze dopiero teraz nas informujesz, ale co do jakosci wykonania przez @Inkognito jeszcze nic nie powiem, dopoki go nie dostane.

Edytowane przez SowaBezOka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem szczęśliwym posiadaczem DP od GREGOR10, nie jednokrotnie DP się świeciło pod maską prawie do połowy, razem z Turbo i kolektorem wydechowym, a mimo to nie ma mowy o żadnych pęknięciach. Montaż to była czysta przyjemność. Kształt DP wykonany jest bardzo łagodnie, dzięki temu gazy po wyjściu z Turbiny nie odbijają się od jego ścianek i nie wydają żadnych dziwnych dźwięków, widziałem już gdzieś DP w skrócie wykonany przy użyciu giętkiej plecionki między flanszami, to dopiero dzwoniło, a po niedługim czasie plecionka się rozleciała. Także sposób wykonania i materiał jest dość istotny by ta początkowa część wydechu narażona na tem. sięgające 1000 stopni była zrobiona tak jak należy :)

Ja jestem bardzo zadowolony, po odbiorze DP z racji tego, że nigdy wcześniej wydechu w tym aucie nie ruszałem Gregor udzielił mi cennych informacji, dzięki czemu DP zamontowałem chwila moment :)

Także, ja już wiem kto będzie wykonywał mi całą resztę wydechu, po same końcówki, TIPA, Frontowy IC, Oczywiście, że GREGOR10, auto jeździło lekko na ubogo, oczywiście wiadomo kto pomógł w analizie Logów i diagnozie zaniżającej przepływki :) Oczywiście ze Grzesiu :) Także jak poskładam cały zawias tak jak trzeba i inne detale, pędzę do Grzesia na mody z ogromną Flachą i skrzynką browarów :)

Oczywiście nie neguje tutaj nikogo, zakupiłem DP odrazu od GREGOR10 i jestem bardzo zadowolony, z jakości i efektów :)

Grzesia Serdecznie, zawsze polecał mi kolega Paweł Rząca z V-GAZ Wrocław :) ostatnio na przeglądzie spoglądając pod maskę nie mieli wątpliwości kto stworzył DP :) Chłopaki sami biorą od Grzesia DP, wystarczy zapytać chłopaków o opinię Pawła, Damiana, z przekonaniem mogę stwierdzić, że będzie bardzo dobra:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...