Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej czy aktualny temat zamówienia do jak tak będę chętny

Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez ziomal-84

Opublikowano

temat aktualny alechyba najlepiej by było ten temat usunąć i założyć go od nowa z nową listą :) by było przejrzyście co wy na to??

Opublikowano

Dobra Panowie wpisywać się tutaj na listę kto chętny.Czym wiecęj osób tym lepiej:)

1.Lysy705

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10

Opublikowano

Dobra Panowie wpisywać się tutaj na listę kto chętny.Czym wiecęj osób tym lepiej:)

1.Lysy705

2.balo25

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10

Witam Panowie jestem zainteresowany tym downpipem na 2 sondy. A wiadomo co z tym TIPem ?

Opublikowano

Dp zamontowane i owinięte jest ok. U mnie póki co żadnych niepokojących dziekow jest trochę lepiej turbo lepiej wstaje i ładuje. Dźwięk ok i jakoś nie śmierdzi mocno z wydechu. Teraz wywale środkowy tłumik może będzie lepiej gadać

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Przejechane ok 100km check jeszcze nie wyskoczył

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dobra Panowie wpisywać się tutaj na listę kto chętny.Czym wiecęj osób tym lepiej:)

1.Lysy705

2.balo25

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10

Witam Panowie jestem zainteresowany tym downpipem na 2 sondy. A wiadomo co z tym TIPem ?

O TIP-ie Inkognito pisał kilka stron temu, ale najlepiej napisać do niego na priv. Odpisuje na każdą wiadomość, więc tak najszybciej uzyskasz wszystkie info. :wink:

Opublikowano

1.Lysy705

2.balo25

3.Heineken_al - AVJ 2 sondy

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10

Opublikowano

1.Lysy705


2.balo25


3.Heineken_al - AVJ 2 sondy


4.Seta-1.8t-1 sonda BFB


5.


6.


7.


8.


9.


10


Opublikowano

1.Lysy705


2.balo25


3.Heineken_al - AVJ 2 sondy


4.Seta-1.8t-1 sonda BFB


5._bartas_ - 1 sonda BFB


6.


7.


8.


9.


10


Opublikowano

DP nie wyglada jak ten z pierwszej strony,

Uzytkownik ktory teraz wykonuje jest inny niz tworca tematu,

Na PW nie odpisuje (gdy poprosilem o nr listu przewozowego),

Cena nieco zawyzona, gdyz nie ma w cenie uszczelek oraz śrub o ktorych mowa w pierwszym poscie, NO ALE KTO INNY był autorem ;-)

Mam nadzieje, ze 2-3 lata pojezdzi to u mnie i sie nie polamie na spawie.

Takie moje odczucia po zakupie.

Pozdro

Edytowane przez SowaBezOka

Opublikowano

Pisałem z kolegą i mi jakos Odpisuje.Nie wiem czy o taką sama osobe Ci chodzi,narazie szukam chętnych

oto podglądowe foto.Narazie szukam chętnych

http://www.imagebam.com/image/4f663e437951936

Edytowane przez Lysy705

Opublikowano

to poglądowe foto to nie moja praca jeśli ktoś chce zobaczyć moje pracę zapraszam na Fb lub kilka str wcześniej. proszę zapytać tych co mają już paczki u siebie i zamontowali.

pozdro

Opublikowano

DLa jasności teraz dp robi kto inny nie mylić z pierwsza tura.W cenie jest uszczelka,śruby

Opublikowano

To kto teraz to będzie robić Inkognito?

Opublikowano

Gregor10.Jestem z kolegą w stałym kontakcie i brakuje jeszcze 5 osób:)

Opublikowano

A jak z ceną?

Opublikowano

Gregor10.Jestem z kolegą w stałym kontakcie i brakuje jeszcze 5 osób:)

To powodzenia jak Gregor10 to ma robić

A miałem zamówić jeszcze Tipa,ale jak on ma to robić to dziękuję.Inkognito pisze do ciebie PW w sprawie Tipa

Edytowane przez Tomek

Opublikowano

spoko ja sam nie wiedziałem ze to nie ja mam robić :) he he... no spoko powodzenia!!!

Opublikowano

Gregor10.Jestem z kolegą w stałym kontakcie i brakuje jeszcze 5 osób:)

Załóżcie nowy wątek, wrzućcie tam cenę i będzie wszystko jasne i szybciej znajdą się chętni - kto zechce ten się dopisze.

Opublikowano

No spoko byłem przekonany że moje DP bedzie wykonywał Inkognito skąd ta zmiana??? I dla jasności bo nie jestem w temacie co jest z tym Gregorem10 - kosmiczna cena, długi czas oczekiwania czy tandetna jakość? Proszę o odp nawet na prw.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.