Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie czy ktoś wymieniał z was sam kata na DP? Jutro się do tego przymierzę i chciałem spytać jak najlepiej się wziąć za śrubę dolną od strony turbo, dwie są na wierzchu a ta od spodu wydaje się być ciężko dostępna od każdej strony

Opublikowano

Wszystko zależy od tego jakie posiadasz zaplecze i klucze. :) Musisz wyjąć całą obudowę filtra i kombinować, albo od góry, albo od dołu.

Opublikowano

ja jutro o 7 montuje :))

licze ze robota pojdzie sprawnie i szybko :)

dp zalozone :) jedyny problem byl ze sruba przy laczniku, dp odchylilo troche wydech ku skrzyni. ale kilka uderzen mlotkiem i poszlo :)

dziena za dp ;)

Edytowane przez kodzak0

Opublikowano

ja walczę od 11 z dp i przy okazji wywalam SAI

Opublikowano

U mnie wszytko pasuje :) dzięki wielkie

Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Będzie następna tura do zamówień?

Opublikowano

ja juz tez po montazu- DP elegancki, bardzo ladnie spasowany i wykonany...

pytanie do tych, ktorzy juz nie maja kata a w jego miejscu DP- czy tez macie taki dziwny, metaliczny dzwiek przy przyspieszaniu? wiedzialem, ze zmieni sie dziek, ale nie spodziewalem sie, ze bedzie az tak *ujowy... :\ no i smrod spalin- bezcenny. daje jak z 20-letniego dizla... ;)

Opublikowano

ja juz tez po montazu- DP elegancki, bardzo ladnie spasowany i wykonany...

pytanie do tych, ktorzy juz nie maja kata a w jego miejscu DP- czy tez macie taki dziwny, metaliczny dzwiek przy przyspieszaniu? wiedzialem, ze zmieni sie dziek, ale nie spodziewalem sie, ze bedzie az tak *ujowy... :\ no i smrod spalin- bezcenny. daje jak z 20-letniego dizla... ;)

gwizdek jest fajny :D

Opublikowano

u mnie też dźwięk metaliczny bardziej przy klepaniu lekko w gaz ;) a smrodu nie czuję

Opublikowano

Dp wygląda świetnie pożądnie wykonany ;) jestem przed montażem jeszcze ale kwestia czasu :))

Od siebie gorąco polecam

Opublikowano

Ktoś chętny na kolejną turę? Ja jakby co ja potrzebowałbym do AVJ na 2 sondy. Zgłaszajcie się tu na forum to złożymy zamówienie

Opublikowano

Ja jestem chętny na 2 ture:)

Opublikowano

Ja jestem chętny na 2 ture:)

Jak rozumiem potrzebujesz do swojego na jedną czy 2 sondy ? Usystematyzujmy

Opublikowano

dla zainteresowanych są też Tipy :)

Opublikowano

Tipy za ile tak na przyszłość? Wszystko P&P? ;)

Opublikowano

Potrzebuje własnie pomocy potrzebuje do 1.8T quattro:)190km.Także nie wiem czy sa tam 2 sondy czy 1.Silinik BEX:)

Edytowane przez Lysy705

Opublikowano

w BEXie dwie sondy,

@Bjorn do B6 Tipa nie potrzebujesz chyba ze załozysz hybryde

TIPy są P&P...? Widziałem tylko jeden TIP który pasował jak ori, ale takiego wysyłkowo nie kupisz.

Opublikowano

coś tam będę działał w końcu
Jak robi to chyba P&P bo inaczej co chcesz rezać? Pod przepływkę z S3 jakby był to też w pewnym sensie P&P ;)

Opublikowano

OKi to Panowie ilu jest chętnych na dzis dzisiejszy bo chciałbym zrobić jakaś liste:)dziękuje Imhotet za pomoc;)

Opublikowano

OKi to Panowie ilu jest chętnych na dzis dzisiejszy bo chciałbym zrobić jakaś liste:)dziękuje Imhotet za pomoc;)

Ja na pewno

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.