Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[S4 B5] Nogaro Blue by emay

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurde, za***iście wyszły fele... ojciec w żórawinie dał do roboty z allroada i lakier płatami odłazi...  I zapłacił 700... ehhh...

Fura - co tu dużo gadać - klasa sama dla siebie :) Nic tylko pogratulować i zazdrościć :)

Opublikowano
4 minuty temu, pawelosinski83 napisał:

Kurde, za***iście wyszły fele... ojciec w żórawinie dał do roboty z allroada i lakier płatami odłazi...  I zapłacił 700... ehhh...

Fura - co tu dużo gadać - klasa sama dla siebie :) Nic tylko pogratulować i zazdrościć :)

Jeden z tych kompletów, które dla mnie wykonał to zimówki do BMW e61. 2 lata już jeżdżą i zero ubytków czy podobnych historii.

Opublikowano
  • Autor

Podobno daje gwarancje na 5 lat, no chyba ze przywalisz w krawężnik.

Opublikowano

Piękna Audica :)

Opublikowano
  • Autor

Dzięki wszystkim za miłe słowa. S4 ładnie wygląda ale to wszystko niestety kosztuje :wink:

Opublikowano

Jaka masz glebę? Tzn. Ile masz od rantu błotnika do ziemi?

Opublikowano
  • Autor
Dnia 1/29/2017 o 14:53, robertjudi napisał:

Jaka masz glebę? Tzn. Ile masz od rantu błotnika do ziemi?

Przód 63 cm tył 64. Jednak w najbliższym czasie podnoszę przód o cm aby był równy z tyłem. Testuje aby polepszyć prowadzenia auta w zakrętach.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Fajna furka...

...pochłonęła mnóstwo $ to fakt, ale też dużo czasu by ją do tego stanu doprowadzić :)) podziwiam wytrwałość.

szerokości i bezawaryjnych kilometrów...

Opublikowano

falgi miazga :)

Opublikowano

Przeczytałem cały temacik i jestem pod wrażeniem. Super fura w super stanie. Fajnie ją modzisz i super pomysł na taki samochód. Naprawdę wielkie propsy. Pzdr.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Temat dalej się kręci:

Mała zajawka co będzie niebawem

wagner.jpg

Pełen remont zawieszenia tył ( przód już zrobiłem w marcu 2015 )

poli.jpg

 

Set wahaczy poliuretan tył - street AKmotorsport
Set sanki tył poliuretan - AKmotorsport
Nowe drążki reakcyjne Lemforder 
Nowe łączniki stabilizatorów Meyle HD 
Śrubki, nakrętki, podkładki itd. 

Jeszcze uszczelka miski i uszczelniacz tył z kołnierzem. 

Dodatkowo Hammerite prosto na rdzę do pomalowania sanek i wahaczy. 

Podczas montażu nieplanowany wydatek:

DSC_2592.JPG

 

DSC_2593.JPG

 

Takie piękne kwiatki.

Szybko udało się domówić nowe i zamontowane:

tyl-01.jpg

tyl-02.jpg

tyl-03.jpg

tyl-04.jpg

 

Wkrótce dalsze prace przy projekcie :D

 

Wiem, że się piaskuje itd. Niestety auto długo nie mogło wisieć na podnośniku.

Edytowane przez emay

Opublikowano

Według mnie najkonkretniejsza Eska B5 na tym forum, lecisz z nią konkretnie bez przesadyzmu i jest kozak fura! ;)

Opublikowano
11 godzin temu, Marek24 napisał:

Według mnie najkonkretniejsza Eska B5 na tym forum, lecisz z nią konkretnie bez przesadyzmu i jest kozak fura! ;)

Jeszcze Gracjana

Opublikowano

Dasz namiary gdzie dostałeś tuleje poliuretanowe na tył?

Dopatrzyłem się :D Ceny mają grube :P

Edytowane przez DrateK

Opublikowano

Kolorowo się zrobiło :decayed:

Well done!

Opublikowano

Piękna jest. Będziesz sprzedawał to daj znać :decayed:

W niedziele jak padać nie będę to wpadasz nią na spota?

Opublikowano

Emil ma teraz cabrio pogodę. Zatankował do pełna, dach zrzucił i nie chce wysiadać. :grin:

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze ostatnie szlify i będę przyjeżdżał na spot S4. No chyba ze będzie padać to cabrio. :wink:

Opublikowano

Rób te szlify do niedzieli ;)

Opublikowano
  • Autor

Na jednej z felg popękał lakier pod klarem :facepalm:. Mikro pęknięcia na obszarze 3-4 cm. Jutro jadę do Mikara będą patrzeć.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.