Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Myjnia automatyczna


sebul

Rekomendowane odpowiedzi

Mam fajny kuponik na rabat 50% na myjkę Statoila, program premium z myciem podwozia. Ale mam pytanie czy moge tam umyć auto ? Czy nie zaszkodze lakierowi ? I jeszcze pytanko co do lusterek...jak je zlozyć zeby ich nie uszkodzic ? Czy nie skladac do tej myjni ? Majac punto jezdzilem czasem i bylem zadowlony bo autko bylo fajnie czyste, ale odkad mam audi, myje je tylko na bezdotkowej myjni z obawy o porysowanie lakieru przez szczotki.

Edytowane przez sebul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak, też ktoś mi wciskał ten kupon ale od zawsze jestem zgrupy tych ludzi którzy w żadnym wypadku nie polecą myjni automatycznej z prostego powodu, co kryje się w tych szczotkach? nie wiadomo pozatym od zawsze jest jasne że te myjnie strasznie rysują lakier, pozostawiają koliste smugi i mikro rysy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 4 lat żadne moje auto nie widziało szczot... Pracownik myjni może Ci gwarantować że szczoty są wymieniane regularnie, ale nie przewidzisz czy godzinę wcześniej nie mył się tam jakiś geodeta wracający świeżo z budowy itp. Ja na szybkie mycie stosuję samą bezdotykówkę, a na dokładniejsze ogarnięcie auta płukanie bezdotykiem i jazda na gąbce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno gąbki też nie wolno używać bo wbija się w nią piasek i rysuje. Zalecają fachmani szczotki z naturalnym włosem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacek70 masz jak najbardziej rację! Mówiąc gąbka miałem na myśli gąbkę z mikrofibry/bawełny a nie tradycyjną "gąbczastą". Ta faktycznie jest niezdrowa dla lakieru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...