Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Connect myAudi


Sensei

Rekomendowane odpowiedzi

Nic takiego nie mogę znaleźć w aplikacji i ja nic nie opłacałem dodatkowo żeby korzystać z myaudi więc chyba nie ma tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszej głównej masce scrolujesz na sam dół i klikasz na funkcje na żądanie (Functions on Demand ) i tam jest Remote & Control.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami w poliftach występują problemy w połączeniami z serwerami Audi. Dość często użytkownicy nie mogą dniami zaktualizować map bo połączenia nie mają. Audi nie potrafi sobie z tym poradzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, daniell162 napisał:

A jak mam to sprawdzić?

Kiedy aktualizowałeś ostatnio mapy przez OTA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy ota? Auto mam od trochę ponad miesiąca wyskoczyło mi raz na mmi że są dostępne mapy nacisnąłem pobieranie pobrało z neta i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OTA= over the air- czyli przez sieć komórkową, pakiet danych, dokładnie tak jak zaktualizowałeś. Pojawia się komunikat, potwierdzasz i auto ściąga mapy z serwerów. Skoro zaktualizował pomyślnie to miał połączenie. Często występują z tym problemy.

Być może moduł danych się zawiesił. Zrób tak jak opisałem wyżej. W ustawieniach mmi, wyszukaj pozycji pakietów danych i następnie jest tam funkcja (przynajmniej w przedlifcie), wyłączenia modułu danych. Deaktywuj go na chwilę i aktywuj ponownie. Może to coś pomoże. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś znalazłem w opcjach mmi, wszystkie były włączone, wyłączyłem i włączyłem od nowa i niby na mapie mam obecna pozycje. Zobaczę jak będzie jutro czy się będzie zmieniała czy nie.

IMG_20220128_180208.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lokalizacja auta z audi connect to mistrzostwo w porównaniu z Yanosikiem, gzie auto nigdy nie jest pokazywane tam gdzie jest zaparkowane. Audi connect pokazuje co do metra lub kilku.?

Edytowane przez vvalery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, próbuję ustawić sobie Audi Connect, przy kroku "Potwierdź tożsamość" na stronie myAudi, bez różnicy jaki kanał wybiorę (email, telefon, partner serwisowy), po kliknięciu "Przeprowadź weryfikację" strona się odświeża i nie przechodzę dalej. Jest tak od wczoraj. Czy ktoś miał podobny problem?

image.png.8b23d1f8df9e6434a9d8746d33e19fd5.png

Edytowane przez sosim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mają jakiś problem z serwerami. Nie raz już jakieś jaja były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to wygląda, dzwoniłem na infolinię i potwierdzili, że w ten sposób powinienem być w stanie dokonać weryfikacji. To mają wyczucie czasu :D

Edit: Udało się

Edytowane przez sosim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.12.2021 o 11:07, Deniro napisał:

Nie róbcie updatetów do wersji 5092 bo stracicie mozliwosc google earth , 5092 QC ma tylko widok satelitarny MAXAR ktory jest gorszy od google earth i wymaga aktywnej licencji z my audi  , zostancie na wersjach softu 3xxx 4xxx wtedy bedzie mozna wszystkim zdalnie uruchomic google bez licencji connect

Cześć. Nowy posiadacz audi a4b9. Możesz mi proszę powiedzieć co warto a czego nie jeżeli chodzi o soft ? Mam użytkownika głównego. Audi Connect i info mam już wygasłe i nie wiem czy sens wykupywać. Remote także. Z góry dziękuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

mam takie pytanie czy connect bedzie działał w samochodzie z usa wszystko jest zrobione konwersja itd nawet wymieniona jednostka mmi na europe z LTE ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam mały problem z Audi connect w swoim A4b9 ... kilka dni temu odebrałem z salonu 10 znakowy kod na zawieszce bo po zakupie auta takowego nie było. Już wcześniej ustawiłem i skonfigurowałem (wraz z potwierdzeniem tożsamości) sobie apke MyAudi - pozostało mi tylko zakończyć konfigurację i połączyć samochód z usługami connect, ale niestety to nie idzie zrobić. Rozumiem, że przez apkę tego nie dokonam (chociaż jest jakaś opcja  pomijając krok "zostań użytkownikiem głównym" i wprowadzając 10 znakowy Vehicle Code. Ale niestety po wpisaniu go w apce wyskakuje info o nieprawidłowym kodzie ... 

Natomiast gdy chcę wprowadzić go w MMI to niestety nie mam takiej opcji ponieważ nie mogę skonfigurować głównego użytkownika (jak na zdjęciu)

Dodam, iż raz jakimś cudem udało mi się wejść do Zarządzania użytkownikami i opcji zdefiniowania użytkownika głównego ale po podaniu adresu email (z logowania do MyAudi ... chyba że to musi być ten z "umowy" czyli nie komercyjny) i kodu ze zdrapki / zawieszki ... system mielił mielił mielił po czym wyświetlił komunikat "wystąpił błąd" i mogłem ponownie wprowadzić kod ale za każdym razem wywalało to jako błąd po 10-15 sek "mielenia".

Czy macie jakieś pomysły jak to aktywować ? Czy pomimo pozytywnej weryfikacji w MyAudi muszę potwierdzić własność samochodu w ASO ? i to może być przyczyną ? czasami udaje mi się uruchomić Audi Connect ale działają tylko radio internetowe. Dodam, że samochód jest z rynku USA ale miał wszystko skonwertowane na EU.

IMG_1979.JPG

IMG_1975.JPG

IMG_1981.JPG

IMG_1980.JPG

IMG_1970.JPG

Edytowane przez Greg_Gregovic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...