Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki olej polecacie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jaki olej byłby najlepszy do tego silnika?

Opublikowano

Witam jaki olej byłby najlepszy do tego silnika?

Witaj,

Najlepszy będzie Kujawski - byle z pierwszego tłoczenia :D

A na poważnie przeszukaj forum, temat wałkowany w dziesiątkach wątków,

Pozdrawiam!

Opublikowano

Witam jaki olej byłby najlepszy do tego silnika?

http://midland.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=25&category_id=1&option=com_virtuemart&Itemid=4

Najlepiej trzymał ciśnienie w audi 200 2,2T

Opublikowano

Tylko nie polecaj mu połsyntetyka, michu123 lej tylko full syntetyka no ale tak jak kolega wyżej napisał temat juz wielokrotnie wałkowany.

Opublikowano

a ja bym proponował nie udzielać się w takich tematach. tylko niech z miejsca lądują w koszu. odnośnie doboru oleju było już parę ładnych tematów z setkami postów i wystarczy tylko poszukać. a nie Kur.a zakładać setny temat z czystego lenistwa :facepalm: .. najpierw szukaj odpowiedzi na forum a gdy jej nie znajdujesz to zakładaj nowy temat, nic trudnego.

Edytowane przez robitl

Opublikowano
  • Autor

Niepoplacz się aby z tego powodu kolego

Opublikowano

Niepoplacz się aby z tego powodu kolego

z takimi hasłami to uciekaj do piaskownicy albo do kolegów swojego pokroju/wieku. zamiast rzucać takie teksty to wypadało by przeprosić za robienie syfu i lenistwo.

Edytowane przez robitl

Opublikowano
  • Autor

Nie wypowiadaj się bo twoje wypowiedzi absolutnie nic nie wniosły pomocnego do tego tematu!

Edytowane przez michu123

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

motul 5w40

Opublikowano

castrol 10W40 lub mobil 10W40 nic innego nie bierz motul nadaje się do silnika jak masz mały przebieg

Opublikowano

a ja bym proponował nie udzielać się w takich tematach. tylko niech z miejsca lądują w koszu. odnośnie doboru oleju było już parę ładnych tematów z setkami postów i wystarczy tylko poszukać. a nie Kur.a zakładać setny temat z czystego lenistwa :facepalm: .. najpierw szukaj odpowiedzi na forum a gdy jej nie znajdujesz to zakładaj nowy temat, nic trudnego.

Podać chusteczki? Az dziw bierze, ze nie masz funkcji "usun temat" albo "przenies do kosza". Ale brawa za ambicje kolego, Panie przyszly moderatorze.

Witam jaki olej byłby najlepszy do tego silnika?

Smialo lej 15w40 do swojego styranego silnika. Po 2MLN km nic mu nie zaszkodzi. Chyba, ze wierzysz w przebieg jaki masz na blacie, pewniecos kolo 250.000km, a przypomne - rocznik 1997. To nic, ze cztero-letnie auta maja po 250.000km, no nie? Roczniki 1993 do 2003 poprostu byly mniej uzywane za granica :)

Opublikowano
  • Autor

Olej juz jest motul 5w40

15w40 to lej do swojego złoma

Opublikowano

:grin:

Bardzo dobry olej. :audi::a4fan:

Opublikowano

Polecam Texaco Havoline Ultra S 5W 40. Silnik bardzo równo pracuje. Cicho i zaworów nie słychać ;)

Opublikowano

LM 5W40 Synthoil High Tech

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Był Motul X-Clean 5w40, obecnie jest TOTAL Quartz 9000 5w40 i różnicy nie odczułem.

Auto zagazowane, olej wymieniany co 8-10 tysi i nic nie dolewane w "międzyczasie". Różnica w cenie ... TOTAL ~70zł za 5L, Motul ~150zł za 5L

Opublikowano

Valvoline racing VR1

Opublikowano

Był Motul X-Clean 5w40, obecnie jest TOTAL Quartz 9000 5w40 i różnicy nie odczułem.

Auto zagazowane, olej wymieniany co 8-10 tysi i nic nie dolewane w "międzyczasie". Różnica w cenie ... TOTAL ~70zł za 5L, Motul ~150zł za 5L

Roznice widac nie tylko w cenie.

Total nie jest fullsyntetykiem.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Mam zalany Liqui Moly Synthoil High Tec 5W40 - http://google.plczesc/olej-syntetyczny-liqui-moly-synthoil-high-tech-5w40-1-litr,1-222-2622-931219.html- czy jak do tego doleję Top Tec 5W40 to nic strasznego się nie stanie?

Edytowane przez Krzychu67

Opublikowano

Ty chyba nie poważny jesteś

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.