Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przemka Audi s4 2012, więcej zdjęć


Pshemucha

Rekomendowane odpowiedzi

W takim aucie słucha sie innej muzyki , dżwięku silnika. :)

Edytowane przez marcinch001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W srodku cos bida :) Radio CHORUS to porazka w takim aucie :wink:

No niestety.. Ale od kiedy sie nim przejechalem to przestalem zwracac uwage na brak dodatkow. Z czasem kilka uzupelnie (mam nadzieje navi i b&o jesli sie da). Przy zakupie jednak glowne skrzypce gral silnik, skrzynia, wydech i quattro. Poza tym w wygladzie sie tez zakochalem mimo ze cale auto to totalna seria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serce już ma teraz trzeba kiszki naprawić i będzie autko jak należy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty zakupu ! Stan jak widać igla, a resztę się doreza i będzie malinka. Dużą różnica była w zakupie twojej w porównaniu do pozostalych z lepszym środkiem?

Przeklep sobie kody wyposażenia do okienka z linku który masz poniżej i będziesz wiedział co dokładnie ma auto.

http://www.audiklub.org/wyposazenie.html

Edytowane przez edraven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty zakupu ! Stan jak widać igla, a resztę się doreza i będzie malinka. Dużą różnica była w zakupie twojej w porównaniu do pozostalych z lepszym środkiem?

Przeklep sobie kody wyposażenia do okienka z linku który masz poniżej i będziesz wiedział co dokładnie ma auto.

http://www.audiklub.org/wyposazenie.html

Roznica byla spora. Ale tej stan i przebieg byl najlepszy. Wiec skupilem sie na tym a dodatki, tak jak mowisz, z czasem wpadna. Dzieki za link :) sporo zabawy przede mna. Ale to dopiero za jakis czas. Mam jeszcze gwarancje na 20 tys. km.

Ps. Dzieki wszystkim za mile slowa. Jestem otwarty na propozycje co mozna zrobic/co wy byscie zrobili. Dodam ze przesiadlem sie z passata 1999 rok, 1.9 tdi, ajm, 326 tys. przebiegu. Poki co wszystko w tym audi jest dla mnie perfect i nawet ten nieszczesny chorus gra w moim odczuciu pieknie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty zakupu ! Stan jak widać igla, a resztę się doreza i będzie malinka. Dużą różnica była w zakupie twojej w porównaniu do pozostalych z lepszym środkiem?

Przeklep sobie kody wyposażenia do okienka z linku który masz poniżej i będziesz wiedział co dokładnie ma auto.

http://www.audiklub.org/wyposazenie.html

Roznica byla spora. Ale tej stan i przebieg byl najlepszy. Wiec skupilem sie na tym a dodatki, tak jak mowisz, z czasem wpadna. Dzieki za link :) sporo zabawy przede mna. Ale to dopiero za jakis czas. Mam jeszcze gwarancje na 20 tys. km.

Ps. Dzieki wszystkim za mile slowa. Jestem otwarty na propozycje co mozna zrobic/co wy byscie zrobili. Dodam ze przesiadlem sie z passata 1999 rok, 1.9 tdi, ajm, 326 tys. przebiegu. Poki co wszystko w tym audi jest dla mnie perfect i nawet ten nieszczesny chorus gra w moim odczuciu pieknie :)

Taką fure to aż przyjemnie rezać:) Ale nadziwić się nie mogę jak ktoś mógł zamówić w salonie auto z takim wyposażeniem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez sie dziwie. Cena nowego jest tak wysoka ze wiekszosc dodatkow powinna juz byc. Dziwne ze kilkanascie tysiecy na podstawowe dodatki zrobila pierwszemu wlascicielowi roznice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ojciec synowi na 18 stke kupował i synalek się uparł na s4, to ojciec kupił ;) A tak serio znam taką historie jak ojciec za skończone studia kupił A3 na fulu a synalek po 3 miesiącach sprzedał i kupił 3 letniego Evoque'a :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ojciec synowi na 18 stke kupował i synalek się uparł na s4, to ojciec kupił ;) A tak serio znam taką historie jak ojciec za skończone studia kupił A3 na fulu a synalek po 3 miesiącach sprzedał i kupił 3 letniego Evoque'a :D

Prawie kupilem evoque'a przed tym s4. Wszystko bylo ustalone ale sprzedajacy wycofal sie w ostatniej chwili. Bog chyba nade mna czuwal bo bym sobie teraz plul w brode. Co prawda zonie bardziej sie rr podobal ale teraz kazdy moj pomysl ktory mialem przed s4 uwazam za glupi :) no moze nie tak trafiony jak ten :) jak uslyszalem ze zona akceptuje s4 'juz mnie meczy to szukanie rob jak uwazasz' to nie moglem nie skorzystac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca jestem w stanie zrozumieć czym kieruje sie ktoś kto kupuje nowe takie auto kompletnie bez wyposażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna fura. Radio i navi kiepskie ale z drugiej strony przyjemność z jazdy prawdopodobnie nadrabia te mało istotne braki. Bezawaryjności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziane dziś w bstk na wiejskiej, fura kozak :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...