Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

Informacja dla tych ktorzy kubia przycisnac na krajowej "czworce" - nowe fotoradary :rant: Trzy sztuki w kierunku Kraków-Tarnow, jeden Tarnów-Kraków (tyle zauwazylem :decayed:)

Kraków-Tarnów:

1. Za Wieliczka, mijanka do gory, ograniczenie do 70km/h a u gory stoja miski z suszarka, pozniej sie wszyscy rozwijaja a 400m dalej jest nowy fotoradar :kox:, miejscowosc Sułkow

2. Przed miejscowoscia Brzezie, dluga prosta, po prawej stronie komisy samochodowe i stacja Shell

3. Przed Dębnem, dluga prosta za Brzeskiem, ograniczenie do 70km/h

Tarnow-Kraków

1. Gorzków, przed wjazdem do Bochni

W tamtym tygodniu jeszcze ich nie bylo.... :angry:

Update :)

Dwa nowe w kierunku Kraków-Tarnów:

4. Miejscowosc chyba Grodkowice - po lewej i prawej stronie komisy samochodowe, posta i ograniczenie 70km/h

5. Jasien Brzeski - 50km/h

Zalerzy o ktorej spot..mnie chyba nie bedzie bo na 80% jade do krakowa..;/

i pupa wielka zbita, przyszła mi zła chłodnica dzisiaj mnie niema

w takim razie kto bedzie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

koledzy przed chwila wypadl mi wazny wyhjazd i mnei nei bedzie, cholera a tak chcialem byc no nic za misieac moze bedzie lepsza pogoda i wiekszy sklad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amrys no jak widzisz ile chetnych

hornet pewnie sie pojawi jak dzisiaj na spot nikt nie pwadnie to n nastepa sobote sie go przesunie i chyba tak lepiej dla wszytsckich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i nie wiem czy jechac czy nie??? ostatnim razem bylo nas 6 pogoda tez kiepska była. ale pojechałem i to był mój "pierwszy raz" a dzis nie wiem czy jechac czy nie.[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2008, 15:33 _________________________________________________po pierwszym razie mam ochote na drugi :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale amrys powaga szkoda ze ludzie nienapisali ze nie bedzie ich ale pewnie przesuniemy go na nastepna sobote!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie nie da - albo ustaliliśmy termin, albo robimy spotaniczne zabawy =- jeste termin ktos nie da rady trudno, ale za tydzień dwa znowu ktos nei da rady, to potem extra dla niego za kilka dni - trochę to dziwne, ja obstaję za pierwszymi weekendami jak było ustalone, dodatki jak najbardziej, ale trzymajmy się kupy i pierwszej soboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ttom organizacja jest dobra tylko zbieg okoliczności ze prawie nikt nie był, pyzatym jak masz pisać ze co sobotę nie będziesz to nie pisz w ogóle bo i poco, nikt płakać nie będzie przecież

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

terminy są- każdy kto chce i może pwada - pisanie 408 postów czy marian będzie - a czy ciocia będzie - a wujek to nie bo jedzie - po co - ?

jest po to ustalony termin i koniec kropka - przylatujesz - oglądasz i zostajesz albo wracasz do domu -

konsekwetnie jak bedziemy w ten sposób robić - po kilku miesiącach dojdziemy do normalności

poza tym sztywnym terminem możemy sie ew.dogadac na coś dodatkowego, ale wydaje mi się że pisanie 5 stron o tym czy ktoś będzie czy nie jest mieleniem klawiszami.

w tą sobotę będzie spontan z powodów w/wymienionych - i temat zakończony - w cvzwartek/piątek ktoś poda tutaj godzine i po sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kazdym mozliwym spocie bylem i sie nie wykrecalem ze musze jechac do cioci czy do babci. Dlatego zawsze z gory mowie czy bede czy nie a nie 30min przed spotem przypominam sobie ze musze jechac po klocki dla dzieci:) O vaga prosze sie juz chyba miesiac takze wielkie dzieki bo u chlopakow z krk czy rze nie bylo by z tym najmniejszego problemu. A skoro siedza ludzie na tym forum i wpadaja na spoty to pasuje zeby w razie potrzeby pomagali! Nie ma problemu moge sobie kupic kabel za 140zl i wgrac program ale myslalem ze skoro uzywam tego raz na pol roku ktos mi zvaguje samochod - no coz przeliczylem sie :thumbdown:

Aha i jeszcze po to ludzie deklaruja czy beda czy nie zeby nie bylo sytuacji ze ktos przyjezdza sam za frajer!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie obrazaj sie- jak sam przyjedziesz to nie jestes frajer - tłumacze - kilka miesiecy potrwa zanim sie dostosujemy wszyscy do sztywnego terminu - nas tu jest 10 może - w kraku 200 - co porównujesz.

co do vaga - trudno żeby ktoś olał rodzine, czy prace bo potrzebujesz - nie obrażaj się tylko trzeba chwilke poczekać - ja też uzywam vaga raz na pół roku - kupiłem laptopa, kabel, interfejs, taniej niż 140 jest warsztat 50 zł biorą za diagnozę - a jeszcze taniej - spokojnie doczekać do spotu i jak ktoś będzie to ci to zrobi - spokojnie i bez nerwów - ja bede w sobote i bede mial vaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: serce mnie zabolało bo winien sie poczułem tej sytuacji :bicz: jam wszak był solo w ową sobote!! aczkolwiek nie czuje sie frajerem, fisch-maca wtrąbiłem, zeźlony wielce nie byłem!!! a jesli czs pozwoli oczywiście w sobotę pojawie sie :hi: nie z przymusu lecz dla przyjemności!! pozdrawiam wszystkich!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...