Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] Jaka instalacja LPG i gdzie w Warszawie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

szukam aktualnych info nt. dobrych fachowców instalujących gaz w warszawie.

Pzdr.

Opublikowano

Ja niedługo będę zakładał w EGP na Ostrobramskiej to Ci zdam relację

Opublikowano

Ja niedługo będę zakładał w EGP na Ostrobramskiej to Ci zdam relację

Tylko uważaj żeby nie palił Ci 18 na mieście, bo EGP ma opory przed ustawianiem w ruchu drogowym...

Opublikowano
  • Autor

Byłbym wdzięczny, bo szukam po forach aktualnych opini i nie znajduję ...

Opublikowano

Polecam przeczytanie

http://lpg.info.pl/viewforum.php?f=1&start=0&sid=f53bf80c9859690279248e3de3dfee45

z tego co zdążyłem się zorientować to gość o nicku "nikoś wariat" jest z "wawy" i naprawdę w temacie gazowym ma duże pojęcie. Ja swój LPG nie zakładałem u niego , ale jeśli nie masz innego info o warsztatach to może warto u niego to zrobić...

Opublikowano

To prawda z egp . Chodzi o moje A4 ktore pali na miescie nawet 20l - na trasie przy 120 okolo 13-14 taka robote Egp odwalilo. Sam montaz trwal 3.5h i byl perfekcyjny. Mam instalacje BRC z najwiekszym reduktorem brc i obecnie zalozone wtryski keihn -- poprzednio byly brc i tak samo sie sprawowaly- keihn pracuja bezglosnie - pozatym bez roznicy . Piotr z Egp podmienial juz sonde lambda na nowa, teraz ma pomysl zeby przeplywke dac nowa-- wiem ze to nic nie da ale niech dzialaja. Bo na zwrot kasy nie mam co liczyc. I nie wierze ze Prins by tu cokolwiek pomogl -- taka jest takze ich opinia. Moze problem tkwi w tym ze to wersja USA? Choc EGP twierdzi ze nie.. Benzyna cenowo spada a gaz w gore-- super wyszedlem na instalce :naughty:

Opublikowano

To prawda z egp . Chodzi o moje A4 ktore pali na miescie nawet 20l - na trasie przy 120 okolo 13-14 taka robote Egp odwalilo. Sam montaz trwal 3.5h i byl perfekcyjny. Mam instalacje BRC z najwiekszym reduktorem brc i obecnie zalozone wtryski keihn -- poprzednio byly brc i tak samo sie sprawowaly- keihn pracuja bezglosnie - pozatym bez roznicy . Piotr z Egp podmienial juz sonde lambda na nowa, teraz ma pomysl zeby przeplywke dac nowa-- wiem ze to nic nie da ale niech dzialaja. Bo na zwrot kasy nie mam co liczyc. I nie wierze ze Prins by tu cokolwiek pomogl -- taka jest takze ich opinia. Moze problem tkwi w tym ze to wersja USA? Choc EGP twierdzi ze nie.. Benzyna cenowo spada a gaz w gore-- super wyszedlem na instalce :naughty:

A kiedy zakładałeś instalkę i jaki masz przebieg jazdy na LPG?[br]Dopisany: 16 Październik 2008, 22:38_________________________________________________

Ja niedługo będę zakładał w EGP na Ostrobramskiej to Ci zdam relację

Tylko uważaj żeby nie palił Ci 18 na mieście, bo EGP ma opory przed ustawianiem w ruchu drogowym...

No właśnie to jest dziwne.Jak rozmawiałem z Piotrem powiedział że nie trzeba dostrajać na mieście.Montaż i jazda....sam się zaprogramuje :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Tak, byłem na lpg.info.pl i rozmawiałem już z Nikosiem.

Prawdopodobnie założę u niego gaz, bo widać, że fajny człowiek i zna się na rzeczy - rozmowa z nim była bardzo konkretna.

Jeszcze bez oglądania auta, powiedział co mam w nim zrobić przed przyjazdem do niego.

Opublikowano

Tak, byłem na lpg.info.pl i rozmawiałem już z Nikosiem.

Prawdopodobnie założę u niego gaz, bo widać, że fajny człowiek i zna się na rzeczy - rozmowa z nim była bardzo konkretna.

Jeszcze bez oglądania auta, powiedział co mam w nim zrobić przed przyjazdem do niego.

Cieszę się że w jakiś sposób mogłem pomóc :good:

Opublikowano

Instalka od sierpnia zalozona i zrobione juz jakies 9tys km na gazie...

Opublikowano

Witam ja mam instalkę Stag300 i już na niej zrobiłem w miesiąc 5000 i jest cudo.

Pali mi około 11 po mieście, a jeżdżę dość agresywnie.

Gaz zakładałem w Radomiu.

Jeśli by Cię interesowała instalacja tam, która zresztą polecam, to daj znać.

Goście którzy mi zakładali zajmuja się tylko gazem i bardzo dobrze się na tym znają.polecam

Opublikowano
  • Autor

Ile za nią dałeś ?

Czy na gazie pali więcej niż na benzynie ?

Generalnie będę raczej zakładał u Nikosia z Warszawy, bo widzę, że ma olbrzymią wiedzę i praktykę.

Opublikowano

ja dałem 1900 zł, i tam też widać, że znają się chłopaki.

Wiadomo, że pali więcej niż na gazie, litr to na pewno, ale spalanie mam około 11 w cyklu mieszanym z przewagą miasto <Wawa>.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Gorąco polecam zakład: http://www.bluelpg.pl/

BLUE

05-120 Legionowo

Aleja legionów 16a

tel. (022) 774-38-94

kom: 0-601-900-800

Zakładałem w swojej a4 1.8T gaz śmiga aż miło. Kumpel w dwóch passatach - takie same silniki - również zero problemów.

Cenowo - BARDZO przystępnie.

Dla ludzi z okolic dobra oferta - przeglądy i wymiany filtrów w ramach gwarancji i nie tylko bardzo tanio.

Pozdrawiam i polecam.

Opublikowano

Gorąco polecam zakład: http://www.bluelpg.pl/

BLUE

05-120 Legionowo

Aleja legionów 16a

tel. (022) 774-38-94

kom: 0-601-900-800

Zakładałem w swojej a4 1.8T gaz śmiga aż miło. Kumpel w dwóch passatach - takie same silniki - również zero problemów.

Cenowo - BARDZO przystępnie.

Dla ludzi z okolic dobra oferta - przeglądy i wymiany filtrów w ramach gwarancji i nie tylko bardzo tanio.

Pozdrawiam i polecam.

jaka konkretnie instalacja ?

Opublikowano

Witam

Jeżeli chodzi o marki polecam PRINS i STAG300, miałem stag, a mam Prins. Obie super. Spalanie w moim ABC + quattro w mieście przy nawet agresywnej jeździe 15-17L.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Zakladaj u Nikosia nigdzie indziej niedość ze napewno graty bedziesz miał dobrze dobrane to solidnie założona instalkę i brak balaganu pod maską;) - czytam od jakiegoś czasu jego forum i kozystam z tej skarbnicy wiedzy a oto efekt http://lpg.info.pl/viewtopic.php?t=1484

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

No po waszych opisach utwierdzam się w przekonaniu, że na gaz są zapalniczki pzdr.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.